AutoriusTema: Idomi sitaucija  (Skaityti 34948 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

lialialia

  • Svečias
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #75 įjungtas: 2012 Bal 04, 14:48:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pastebejau viena dalyka yra 2 emigrantu rusis 1)Normalus-studentai , zmones kurie gauna menkas algas ar isvis bedarbei kurie iesko laimes svetur 2)Treninginei- pasizimeja savo miestu PK , vienintelei darbai kuriuos jie sugeba dirbt tai zemes ukis ar seip koks fabrikas nes bakalaurai nesugebejo mokyklos pabaigt , tai kaip Lietuvoje taip ir uzsienyje suda mala ir uztraukineja geda Lietuviu tautai.. kaip prasigerusiu zmogzudziu bendruomenei nes tokiu straipsniu pilna prikepta..  :bandit:
O jei man pvz treningas patinka kaip drabužis?Dabar taip skaitosi , kad užsidedi treningą ir jau tampti kažkokiu marozu ar valkatėle?

Atsijungęs estras2000

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2011
  • Žinutės: 183
  • Amžius: 29
  • Vieta: Jonava
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Deivis Destras
  • Skype: deivis1429
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #76 įjungtas: 2012 Bal 04, 14:53:59 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O jei man pvz treningas patinka kaip drabužis?Dabar taip skaitosi , kad užsidedi treningą ir jau tampti kažkokiu marozu ar valkatėle?
As pats treningus nesioju nepripazistu dzinsu mane jie labai varzo ir t,t nepatinka :) , gali nesiot tuos treningus kam reikes tas is tavo veido ir zvilgsnio pasakys ar tu valkatele degradaves ar eilinis bernelis ,  man teke susidurt su tokeis lapuhais kur matyt skriaudzemi buvo ir i treningus ibrido ir rema isove na ir kai konfliktine situacija puikei matosi is ju silpnos psihologijos issidavimas , o seip TRENINGU NESIOJIMAS gali buti pavojingas nes ce kiek ziurinejaus forume daug nariu kurie zvilgsneis prevartauja treninguocius  :D
Treniruok kuna , saugok siela

Atsijungęs chalturscik

  • 9 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2010
  • Žinutės: 16
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #77 įjungtas: 2012 Bal 04, 17:24:17 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O jei man pvz treningas patinka kaip drabužis?Dabar taip skaitosi , kad užsidedi treningą ir jau tampti kažkokiu marozu ar valkatėle?

"Treninginis" yra labiau gyvenimo budo nei aprangos stiliaus apibudinimas. Na o bet taciau, daznai musuose uz gryna piniga priimama tai kaip tu atrodai. Ir labai daznai tu atrodai taip, kuo save ir laikai (verslininkas save isivaizduoja su kostiumu, baikeris su koza ir dzinsais, rajonskas bachuriukas mastantis kaip cia ka ir kur prasukus, o laisvalaikiu gliaudantis semkas prie laiptines - su treningais). Tad nenustebk, kad uzsidejes kaip kad tau pasirode, pacius geriausius ir naujausius iseiginius treningus, busi neileistas i bara. Net ir po repliku "ka, nezinojai kad klientas visada teisus!"

lialialia

  • Svečias
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #78 įjungtas: 2012 Bal 04, 18:55:13 pm »
Tai taip išeina , kad daugelis geriausių pasaulio sportininkų save laiko marozais , valkatėlemis , renkimes visi kaip pankai ir būsime visų suprasti , nekritikuojami. :D Aišku pamačius apsiskutusius baxurėlius , su bambaliu rankoje , išsiskėtusius , su turginiais treningais kitas reikalas , dažniausiai matosi vien pažiūrėjus..Bet tarkime žinau ne vieną žmogų Lietuvoje , pasiekusi daug koviniame sporte , kuris rengiasi gana dažnai su sportinių firmų drabužiais.

Atsijungęs estras2000

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2011
  • Žinutės: 183
  • Amžius: 29
  • Vieta: Jonava
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Deivis Destras
  • Skype: deivis1429
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #79 įjungtas: 2012 Bal 04, 19:08:42 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Tai taip išeina , kad daugelis geriausių pasaulio sportininkų save laiko marozais , valkatėlemis , renkimes visi kaip pankai ir būsime visų suprasti , nekritikuojami. :D Aišku pamačius apsiskutusius baxurėlius , su bambaliu rankoje , išsiskėtusius , su turginiais treningais kitas reikalas , dažniausiai matosi vien pažiūrėjus..Bet tarkime žinau ne vieną žmogų Lietuvoje , pasiekusi daug koviniame sporte , kuris rengiasi gana dažnai su sportinių firmų drabužiais.
Gyveni del saves , o ne del kitu as sportuojantis ir aktyve veikla uzsiimantis ir treningai man idealus rubas , o kitu nuomone tau mazu maziausiai rupet turi ne del ju juk gyveni tie patis klubnekai su rozinem maikem ir dzinsiukais turi mano didesne antipatija nei treninguocei forsai tikri taip sakant durni , o tie asilai biski pre smegenu vingiu tai tokie man labiau nepatinka kurie laidzioja ''piktus'' kaciuku zvilgsnius ir mano jog ju tie isriskeje raumenis aptemtom maikem 3 menesiu kacelkos man baugina  :D :D
Treniruok kuna , saugok siela

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #79 įjungtas: 2012 Bal 04, 19:08:42 pm »

lialialia

  • Svečias
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #80 įjungtas: 2012 Bal 04, 19:35:17 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gyveni del saves , o ne del kitu as sportuojantis ir aktyve veikla uzsiimantis ir treningai man idealus rubas , o kitu nuomone tau mazu maziausiai rupet turi ne del ju juk gyveni tie patis klubnekai su rozinem maikem ir dzinsiukais turi mano didesne antipatija nei treninguocei forsai tikri taip sakant durni , o tie asilai biski pre smegenu vingiu tai tokie man labiau nepatinka kurie laidzioja ''piktus'' kaciuku zvilgsnius ir mano jog ju tie isriskeje raumenis aptemtom maikem 3 menesiu kacelkos man baugina  :D :D
Na taip , aplamai man yra graudūs tie kurie lanko kačelkę , rūko , kaip sakei laido tuos piktus žvilgsnius ir galvoja , kad užsikočioja ir tikri baxūrai yra jau..Dauguma dabar tokie yra , augina raumenis , rūko , geria ir įsivaizduoja , kad jų visi bijo ir labai drąsiai jaučiasi... :nezino: :icon_bat:

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #81 įjungtas: 2012 Bal 04, 20:10:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na taip , aplamai man yra graudūs tie kurie lanko kačelkę , rūko , kaip sakei laido tuos piktus žvilgsnius ir galvoja , kad užsikočioja ir tikri baxūrai yra jau..Dauguma dabar tokie yra , augina raumenis , rūko , geria ir įsivaizduoja , kad jų visi bijo ir labai drąsiai jaučiasi... :nezino: :icon_bat:

Jus paskaicius ruko ir geria tik debilai ir degradai  :D arba daro tai kad atroditu kietai.
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Atsijungęs estras2000

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2011
  • Žinutės: 183
  • Amžius: 29
  • Vieta: Jonava
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Deivis Destras
  • Skype: deivis1429
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #82 įjungtas: 2012 Bal 04, 20:12:52 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na taip , aplamai man yra graudūs tie kurie lanko kačelkę , rūko , kaip sakei laido tuos piktus žvilgsnius ir galvoja , kad užsikočioja ir tikri baxūrai yra jau..Dauguma dabar tokie yra , augina raumenis , rūko , geria ir įsivaizduoja , kad jų visi bijo ir labai drąsiai jaučiasi... :nezino: :icon_bat:
Piktas kaciuko zvilgsnis i pikta kovotojo zvilgsni , zodzei i zodzius , o jei matai jog viskas su agresoriu eina kovos link pirmas duodi i zandikauli ir baigi tas nesamones :D , o seip toke zmogaus prigimtis kas tu bebusi forsas , emo , gotas , klubnekas , sportuojantis  visu zmoniu prigimtis nuo akmens amziaus yra gauti kuo daugiau demesio , jaustis pripazintu visuomeneje ir pagal dabartines tendencijas 80% zmogeliu seka tendencijom ruko/gere/zole bahina, sioki toki draugu rateli sukure jog tokie kvailei turetu galimybiu i feisbuka fotkiu plotiniu pametit ir kas is to? ju amziaus vidurkis dazniausiai buna 50m nudvesta susirgdami baisiomis ligomis dazniausiai veziu , niekad neturi energingumo , fiziskai silpni , ir tie kaip sakant gerentieji sulauke tokio amziaus kai reike kurti seima pastebejau tokios socialines problemos buna ka daznai matom per televizija isdauzo vyras zmonai snuki ir t,t tai nevisavertis gyvenimas ir menkas intelekto lygis , o seip pasakysiu tau viena dalyka kaip gaut stimulo konflikto metu paklausk saves greit mintyse Ar klausysi kazkokio degradavusio urodo kvailu kalbu kuris gyvenime nei stanga lietes nei kriause boksaves ir leisi sumenkinti savo pastangas? Lopui kuris cerka kilnojo , o tu tuo tarpu sunkei sporto salei dirbai iki paskutinio prakaito laso? ar leisi jam ta visa laika kuri tu treniravaisi sumenkinti ir pazeminti tavo kovotojo asmenybe? Uzdavus sios klausimus sau mintyse pasidaro taip pikta ir stimulas atsiranda , bent jau man  :punch: , o seip sorry nelabai eina destit mintis kai visu garsu tevai ziuri televizoriu ir girdi garsus tos vaizdines medziagos kur spiege visi  :dance:
Treniruok kuna , saugok siela

Atsijungęs estras2000

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2011
  • Žinutės: 183
  • Amžius: 29
  • Vieta: Jonava
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Deivis Destras
  • Skype: deivis1429
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #83 įjungtas: 2012 Bal 04, 20:16:09 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Piktas kaciuko zvilgsnis i pikta kovotojo zvilgsni , zodzei i zodzius , o jei matai jog viskas su agresoriu eina kovos link pirmas duodi i zandikauli ir baigi tas nesamones :D , o seip toke zmogaus prigimtis kas tu bebusi forsas , emo , gotas , klubnekas , sportuojantis  visu zmoniu prigimtis nuo akmens amziaus yra gauti kuo daugiau demesio , jaustis pripazintu visuomeneje ir pagal dabartines tendencijas 80% zmogeliu seka tendencijom ruko/gere/zole bahina, sioki toki draugu rateli sukure jog tokie kvailei turetu galimybiu i feisbuka fotkiu plotiniu pametit ir kas is to? ju amziaus vidurkis dazniausiai buna 50m nudvesta susirgdami baisiomis ligomis dazniausiai veziu , niekad neturi energingumo , fiziskai silpni , ir tie kaip sakant gerentieji sulauke tokio amziaus kai reike kurti seima pastebejau tokios socialines problemos buna ka daznai matom per televizija isdauzo vyras zmonai snuki ir t,t tai nevisavertis gyvenimas ir menkas intelekto lygis , o seip pasakysiu tau viena dalyka kaip gaut stimulo konflikto metu paklausk saves greit mintyse Ar klausysi kazkokio degradavusio urodo kvailu kalbu kuris gyvenime nei stanga lietes nei kriause boksaves ir leisi sumenkinti savo pastangas? Lopui kuris cerka kilnojo , o tu tuo tarpu sunkei sporto salei dirbai iki paskutinio prakaito laso? ar leisi jam ta visa laika kuri tu treniravaisi sumenkinti ir pazeminti tavo kovotojo asmenybe? Uzdavus sios klausimus sau mintyse pasidaro taip pikta ir stimulas atsiranda , bent jau man  :punch: , o seip sorry nelabai eina destit mintis kai visu garsu tevai ziuri televizoriu ir girdi garsus tos vaizdines medziagos kur spiege visi apie ta pedofilija :dance:
Treniruok kuna , saugok siela

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #84 įjungtas: 2012 Bal 04, 20:22:40 pm »
Jautrūs judu čia kažkaip...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #84 įjungtas: 2012 Bal 04, 20:22:40 pm »

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #85 įjungtas: 2012 Bal 04, 21:04:24 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jautrūs judu čia kažkaip...
arba nori pasirodyti kad tokie .... :kikena:

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #86 įjungtas: 2012 Bal 04, 22:42:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
As pats treningus nesioju nepripazistu dzinsu mane jie labai varzo ir t,t nepatinka :) , gali nesiot tuos treningus kam reikes tas is tavo veido ir zvilgsnio pasakys ar tu valkatele degradaves ar eilinis bernelis ,  man teke susidurt su tokeis lapuhais kur matyt skriaudzemi buvo ir i treningus ibrido ir rema isove na ir kai konfliktine situacija puikei matosi is ju silpnos psihologijos issidavimas , o seip TRENINGU NESIOJIMAS gali buti pavojingas nes ce kiek ziurinejaus forume daug nariu kurie zvilgsneis prevartauja treninguocius  :D
Nu nemėgstu aš žmonių su treningais. Tiesiog stereotipas tas mane labai veikia. Kiek teko muštis gatvėj, tai tik su šitais. Kas ieškojo problemų, tai tik šitie. Apsaugoj kai dirbau, tai tik tokius ir teko ramint. Pažįstu kelias išimtis iš taisyklės, bet šiaip dauguma treningastų, na, kaip čia pasakius... Be jų būtų geriau.
Nors mano apranga bei stiliukas irgi ne visiem patinka... Ypač treningastam.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #87 įjungtas: 2012 Bal 04, 22:51:06 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O kaip vertint? Teisingai teismas padarė...:

Bo jei užteko proto užmušt žmogų, kuris ir taip jau be sąmonės, tai pailsėk  :kalejimas:

Skirtingi laikrasciai duoda skirtinga informacija  apie pati ivyki ..... ;)  Tai kad sunku pasakyti kur daugiau tiesos. Bet tas faktas, kad zmogus pries tai nepabijojo pabandyti sulaikyti vagi .... jau privercia susimastyti.  :chmm:   
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #88 įjungtas: 2012 Bal 04, 23:02:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Brrr... Baisiai vertinu. Čia ta situacija, kuomet žmogus per tą raudonumą akyse jau nesivaldo ir elgias kaip primatas... Na, jo tėvui trenkė, bet tai kad 65 metų senis... Galima buvo per ausį duot ir išgrūst lauk, bet uždaužyt...
o tau teko kada nors už  Tėva pastovėt  :punch: ?

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #89 įjungtas: 2012 Bal 04, 23:08:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o tau teko kada nors už  Tėva pastovėt  :punch: ?
Teko už brolį. Nu žinau, ką reiškia, kai kažkas šeimą paliečia. Tada jau norisi daug ką padaryt.
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #89 įjungtas: 2012 Bal 04, 23:08:54 pm »