AutoriusTema: Idomi sitaucija  (Skaityti 34940 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #30 įjungtas: 2012 Sau 13, 08:43:29 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Slabakas tas bicas. Issigande kai jam VYRAS pasake: "sorry, bičas, bet kita valtis mano.", todel  ir nusprende atimti valti is bobos... (nes tai padaryti buvo lengviau) o veliau dar pradejo galvoti apie savoka „sąmoningas pilietis“ ir dar sugalvojo pakalbeti apie tai su krikščioniškos filosofijos atstovu.  Nu ar ne debelizmas....  :banging:

Man del savo vaiko tenka daznai pabuti panasuose situacijuose baseine, ciuozykloje, gatveje  ... nes jis daznai pasielge kaip ta boba arba taip pasielge kiti vaikai... ir nekada man neatejo i galva atimti is kito vaiko zaisliuka ir atiduoti kitam, visada pavykdavo ispresti konflikta geranoriskai. Netgi su turkais  :D

As asmeniskai atiduociau ta valti bobai ir paimtum kita valti ir pofig ka kiti sako.... ir garantuoju 90% kad nebutu jokiu konfliktu.
Nu jo, reikėjo tą valtį atimti dar vamzdyje - niekas nematytų ir Edvardo nebūtų  :D

Atsijungęs kensen

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2006
  • Žinutės: 2355
  • Amžius: 53
  • Karma: +82/-3
  • Lytis: Vyras
  • KenYuKai

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #31 įjungtas: 2012 Sau 13, 10:15:06 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Situacija:

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Ką manote? :chmm:

Parulskis. Sigitas. Ex VDV desantinykas, rašytojas, truputį dėstytojas ir šiaip geras žmogus  :alus:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #32 įjungtas: 2012 Sau 13, 10:24:04 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu jo, reikėjo tą valtį atimti dar vamzdyje - niekas nematytų ir Edvardo nebūtų  :D

Visi dičkiai tokie, tik kad mažiukus skriausti... Todėl ir sėdžiu namuose, niekur nekišu nosies.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #33 įjungtas: 2012 Sau 13, 13:53:20 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Visi dičkiai tokie, tik kad mažiukus skriausti... Todėl ir sėdžiu namuose, niekur nekišu nosies.
Ot čia ir feilas. Kad mažas, dar nereiškia kad būtinai skriaudžiamas. Nemanau, kad kam mintis kiltų pvz. iš kokio Čiubo atiminėt padangą varlinyke, o jis tai tavo ūgio  :lauzo:
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #34 įjungtas: 2012 Sau 13, 14:06:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ot čia ir feilas. Kad mažas, dar nereiškia kad būtinai skriaudžiamas. Nemanau, kad kam mintis kiltų pvz. iš kokio Čiubo atiminėt padangą varlinyke, o jis tai tavo ūgio  :lauzo:
Man tai nekiltų tos minties  :bijo: . Bet vat Dziudokai...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #34 įjungtas: 2012 Sau 13, 14:06:16 pm »

Atsijungęs Rimbas

  • Globalus Moderatorius
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2011
  • Žinutės: 1255
  • Amžius: 45
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +60/-2
  • Lytis: Vyras
  • Jei sustosiu - mirsiu

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Rimas Lee
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #35 įjungtas: 2012 Sau 13, 14:36:43 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man tai nekiltų tos minties  :bijo: . Bet vat Dziudokai...
Dziudoka iš manęs nespėtų atimt - pats pribėgčiau ir primygtinai reikalaučiau paimti mano padangą  :-]

Sukant atgal prie temos: Užvakar Kauno širdyje AKA akropoliuj ėjau su dukterim į knygyną pro lėtą eskalatorių, tarp info centro ir tos pusiau atviros kavinukės (kur tuo metu ir ponc V. Garastas su kokia tai ponia sėdėjo). Ir eina iš lažybų kontoros trys tokie su paloskėm ir blizgančiom kūrtkėm (kur ant nugaros raudonai/baltai/mėlynai plati "V" raidė išpaišyta). Na ir matosi, kad mūsų trajektorijos kryžiuojasi, o jų snukeliai rodo, kad jaučiasi tankais. O man, kaip žinia, alergija nuo tokių (matyt mano snukelis rodė, kad esu granatsvaidis). Ir matau iš kraštinio (būtų tai man iš kairės) akučių, kad jau jo iš vėžių nieks neišmuš, ypač kažikokia pyplė su neūžauga tėvu. Perimu dukteries delną į kairę ranką. Ir aišku mūsų pečiams prasilenkti vietos pritrūksta. Nedaug taip, 5 cm gal. Prasilenkiam itin nešvelniai ir iškart pasigirsta lojimas, kur galima iššifruoti "Ė", "Kas yra", "Žiūrėk kur vaikštai". Dar kažkas buvo, bet nepamenu. Atsisuku, nusišypsau, parodau vidurinį pirštą ir mobilizuojuosi kombinacijai "tiesus-tiesus-kablys-kelias". Ir še tau kad nori... apsisuka ir nueina... "Pussy...", pagalvoju...
O Garastas sėdėjo šalia ir viską matė...
"You have a bit of a temper, and you don't mind picking a fight. You are known to act first and think about it later. Your heart is in the right place, but trouble just has a way of finding you"

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #36 įjungtas: 2012 Sau 13, 15:56:42 pm »
Garastas viska mate, tai sportiskiem vyrukam i rinktine jau be sancu turbut  :kikena: :kikena:

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #37 įjungtas: 2012 Sau 13, 21:39:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Dziudoka iš manęs nespėtų atimt - pats pribėgčiau ir primygtinai reikalaučiau paimti mano padangą  :-]

Sukant atgal prie temos: Užvakar Kauno širdyje AKA akropoliuj ėjau su dukterim į knygyną pro lėtą eskalatorių, tarp info centro ir tos pusiau atviros kavinukės (kur tuo metu ir ponc V. Garastas su kokia tai ponia sėdėjo). Ir eina iš lažybų kontoros trys tokie su paloskėm ir blizgančiom kūrtkėm (kur ant nugaros raudonai/baltai/mėlynai plati "V" raidė išpaišyta). Na ir matosi, kad mūsų trajektorijos kryžiuojasi, o jų snukeliai rodo, kad jaučiasi tankais. O man, kaip žinia, alergija nuo tokių (matyt mano snukelis rodė, kad esu granatsvaidis). Ir matau iš kraštinio (būtų tai man iš kairės) akučių, kad jau jo iš vėžių nieks neišmuš, ypač kažikokia pyplė su neūžauga tėvu. Perimu dukteries delną į kairę ranką. Ir aišku mūsų pečiams prasilenkti vietos pritrūksta. Nedaug taip, 5 cm gal. Prasilenkiam itin nešvelniai ir iškart pasigirsta lojimas, kur galima iššifruoti "Ė", "Kas yra", "Žiūrėk kur vaikštai". Dar kažkas buvo, bet nepamenu. Atsisuku, nusišypsau, parodau vidurinį pirštą ir mobilizuojuosi kombinacijai "tiesus-tiesus-kablys-kelias". Ir še tau kad nori... apsisuka ir nueina... "Pussy...", pagalvoju...
O Garastas sėdėjo šalia ir viską matė...
Gėda, gėda :director:  tamsta, kaip ir aš, esate mažvaikis, nesugebantis valdytis :luztu:
pats turiu tokį sindromą, kai pamatau paloskes-iškart durnas pasidarau :oops:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #38 įjungtas: 2012 Sau 15, 02:39:43 am »
senamadiski kolegos matomai esat. dabar paloskes vel madoj. taip kad noredami koki semku valgytoja prilupt, netycia ir kokiam stileivai snuki isdauzyt galit :D kaip sake selas: "b..., n... jie visai su stilium susipyke"  :kikena:
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #39 įjungtas: 2012 Sau 20, 23:01:32 pm »
man irgi idomi situacija nutiko, tik nzn cia savigyna ar ne.
sen vakare po sportu, su kupreku ant peciu variau i viena vieta dar pries namus. ir jau grizinejant, reik ten pereit per toki parkeli ir laukyme. kaip ir veiksmas prie pagrindinio kelio, bet judejimas nedidelis, zmoniu praktiskai nera. varau as jau uzsiknises ir suplukes, negana, kad po sportu, tai dar ir toki gabala pedint reikejo ir dar terba tyst. ta laukyme prie pat namu jau, reik pereit salutini keliuka ir dar koks puse kilo. jau matosi ir parduotuviu ziburiai. pries mane kitoj salutinio keliuko pusej - pora juoduku. laukiam kol masinos pravaziuos. jie dviese, kazkur 25-30 metu, negaliu sakyt kad mutantai bet ir ne distrofikai. apsirenge irgi ne kaip banko darbuotojai, bet ner visai bomzai. as paeinu biski kairiau, ziuriu jie irgi pasislenka kairiau (vis dar praleidziam ta pora masinu), tada kertant gatve as pradedu eit desiniau, nes kazkoks negeras itarimas (jie pasiliko savo gatves pusej). ir stai vienas ju prartejo link manes paklause kazka "kur cia "pavadinimas" baras", kitas stovejo nuosaliau lyg nekreipdamas demesio. as taip pusiau atsisukdamas "nieko nezinau" ir einu toliau, tuo pat metu is kazkur dar pora zmoniu prasilenkinejo su manim. praeiviai is paskos atejo is tos pat puses kur ir jie, tik atstumas buvo nemazas, cia kol pralaukem tu masinu kol uzkalbino, tai priartejo ir zmones.
taip ir nesupratau: ar cia as isvengiau antros treniruotes, ir kazkuriuo mometu jie sugalvojo, kad kaip auka as netinkamas; ar zmones laiku priejo, bet ten bent viena is praeiviu pana buvo, o gal ir abi. o gal cia viskas vis tik ne taip pasirode.
laikas apie 8 val, bet tokiu laiku ne vienas apiplesimas ivyko, net man palei duris, nors gyvenu be 10min centre. aplinka buvo ne is saugiuju. personos irgi tokios ant klaustuko.
dabar suku galva kaip cia yra. ka manot kolegos? as dar taip suletinau zingsni paziuret ar neprisikabins prie tu praeiviu, bet kazkaip lyg ramu pasirode.
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #39 įjungtas: 2012 Sau 20, 23:01:32 pm »

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #40 įjungtas: 2012 Sau 20, 23:53:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
man irgi idomi situacija nutiko, tik nzn cia savigyna ar ne.
sen vakare po sportu, su kupreku ant peciu variau i viena vieta dar pries namus. ir jau grizinejant, reik ten pereit per toki parkeli ir laukyme. kaip ir veiksmas prie pagrindinio kelio, bet judejimas nedidelis, zmoniu praktiskai nera. varau as jau uzsiknises ir suplukes, negana, kad po sportu, tai dar ir toki gabala pedint reikejo ir dar terba tyst. ta laukyme prie pat namu jau, reik pereit salutini keliuka ir dar koks puse kilo. jau matosi ir parduotuviu ziburiai. pries mane kitoj salutinio keliuko pusej - pora juoduku. laukiam kol masinos pravaziuos. jie dviese, kazkur 25-30 metu, negaliu sakyt kad mutantai bet ir ne distrofikai. apsirenge irgi ne kaip banko darbuotojai, bet ner visai bomzai. as paeinu biski kairiau, ziuriu jie irgi pasislenka kairiau (vis dar praleidziam ta pora masinu), tada kertant gatve as pradedu eit desiniau, nes kazkoks negeras itarimas (jie pasiliko savo gatves pusej). ir stai vienas ju prartejo link manes paklause kazka "kur cia "pavadinimas" baras", kitas stovejo nuosaliau lyg nekreipdamas demesio. as taip pusiau atsisukdamas "nieko nezinau" ir einu toliau, tuo pat metu is kazkur dar pora zmoniu prasilenkinejo su manim. praeiviai is paskos atejo is tos pat puses kur ir jie, tik atstumas buvo nemazas, cia kol pralaukem tu masinu kol uzkalbino, tai priartejo ir zmones.
taip ir nesupratau: ar cia as isvengiau antros treniruotes, ir kazkuriuo mometu jie sugalvojo, kad kaip auka as netinkamas; ar zmones laiku priejo, bet ten bent viena is praeiviu pana buvo, o gal ir abi. o gal cia viskas vis tik ne taip pasirode.
laikas apie 8 val, bet tokiu laiku ne vienas apiplesimas ivyko, net man palei duris, nors gyvenu be 10min centre. aplinka buvo ne is saugiuju. personos irgi tokios ant klaustuko.
dabar suku galva kaip cia yra. ka manot kolegos? as dar taip suletinau zingsni paziuret ar neprisikabins prie tu praeiviu, bet kazkaip lyg ramu pasirode.
taigi tokių situacijų būna... :kikena: Aš van kažkada grįžinėju iš treniruotės kažkur apie 10 val. toli salė buvo, ir šiaip užtrukau. Einu per kiemus, vieta tokia nelabai, netoli ,,iki", prie kurios viso rajono padugnės renkas. Kažkaip žomnių aplink nesimąto, tik vienas, toks su treningais, postambis, stovi tiesiog ir dairosi. aš einu pro jį, stebiu periferiniu. Vos tik praeinu, jis staigiai pajuda link manęs. Staigiai atsisuku ir sustoju. Jis irgi sustoja kaip įbestas. žiūrim viens į kitą. Tada jis lėtai apeina mane ir eina tuo keliu kur ir man reikia eit, matau, kad suks už kampo. nė velnio, galvoju. Pagreitinu žingsnį, kad jis nespėtų už kampo man pasalos surengt :bandit: o tas -į kojas. tiek jį ir temačiau. tai ir galvok, ką nori. Ar čia jis tikrai kokių kėslų turėjo, ar tik norėjo laiko paklaust ir viens kitą išgasdinom. :kikena:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #41 įjungtas: 2012 Sau 20, 23:56:28 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
man irgi idomi situacija nutiko, tik nzn cia savigyna ar ne.
sen vakare po sportu, su kupreku ant peciu variau i viena vieta dar pries namus. ir jau grizinejant, reik ten pereit per toki parkeli ir laukyme. kaip ir veiksmas prie pagrindinio kelio, bet judejimas nedidelis, zmoniu praktiskai nera. varau as jau uzsiknises ir suplukes, negana, kad po sportu, tai dar ir toki gabala pedint reikejo ir dar terba tyst. ta laukyme prie pat namu jau, reik pereit salutini keliuka ir dar koks puse kilo. jau matosi ir parduotuviu ziburiai. pries mane kitoj salutinio keliuko pusej - pora juoduku. laukiam kol masinos pravaziuos. jie dviese, kazkur 25-30 metu, negaliu sakyt kad mutantai bet ir ne distrofikai. apsirenge irgi ne kaip banko darbuotojai, bet ner visai bomzai. as paeinu biski kairiau, ziuriu jie irgi pasislenka kairiau (vis dar praleidziam ta pora masinu), tada kertant gatve as pradedu eit desiniau, nes kazkoks negeras itarimas (jie pasiliko savo gatves pusej). ir stai vienas ju prartejo link manes paklause kazka "kur cia "pavadinimas" baras", kitas stovejo nuosaliau lyg nekreipdamas demesio. as taip pusiau atsisukdamas "nieko nezinau" ir einu toliau, tuo pat metu is kazkur dar pora zmoniu prasilenkinejo su manim. praeiviai is paskos atejo is tos pat puses kur ir jie, tik atstumas buvo nemazas, cia kol pralaukem tu masinu kol uzkalbino, tai priartejo ir zmones.
taip ir nesupratau: ar cia as isvengiau antros treniruotes, ir kazkuriuo mometu jie sugalvojo, kad kaip auka as netinkamas; ar zmones laiku priejo, bet ten bent viena is praeiviu pana buvo, o gal ir abi. o gal cia viskas vis tik ne taip pasirode.
laikas apie 8 val, bet tokiu laiku ne vienas apiplesimas ivyko, net man palei duris, nors gyvenu be 10min centre. aplinka buvo ne is saugiuju. personos irgi tokios ant klaustuko.
dabar suku galva kaip cia yra. ka manot kolegos? as dar taip suletinau zingsni paziuret ar neprisikabins prie tu praeiviu, bet kazkaip lyg ramu pasirode.

Gal tiesiog norėjjo paklaust - kur tas baras yra? Juk juodukas ne visada turi žinot, kur tas baras yra?
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #42 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:16:39 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal tiesiog norėjjo paklaust - kur tas baras yra? Juk juodukas ne visada turi žinot, kur tas baras yra?

tai as ir galvoju gal ir taip. bet, kad tokio baro tai ten aplink nera kiek zinau... kodel tada tu mergu nepaklause? :) uztai ir dejau i "idomia situacija" :D o ne apie mustynes :D
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #43 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:16:55 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
man irgi idomi situacija nutiko, tik nzn cia savigyna ar ne.
sen vakare po sportu, su kupreku ant peciu variau i viena vieta dar pries namus. ir jau grizinejant, reik ten pereit per toki parkeli ir laukyme. kaip ir veiksmas prie pagrindinio kelio, bet judejimas nedidelis, zmoniu praktiskai nera. varau as jau uzsiknises ir suplukes, negana, kad po sportu, tai dar ir toki gabala pedint reikejo ir dar terba tyst. ta laukyme prie pat namu jau, reik pereit salutini keliuka ir dar koks puse kilo. jau matosi ir parduotuviu ziburiai. pries mane kitoj salutinio keliuko pusej - pora juoduku. laukiam kol masinos pravaziuos. jie dviese, kazkur 25-30 metu, negaliu sakyt kad mutantai bet ir ne distrofikai. apsirenge irgi ne kaip banko darbuotojai, bet ner visai bomzai. as paeinu biski kairiau, ziuriu jie irgi pasislenka kairiau (vis dar praleidziam ta pora masinu), tada kertant gatve as pradedu eit desiniau, nes kazkoks negeras itarimas (jie pasiliko savo gatves pusej). ir stai vienas ju prartejo link manes paklause kazka "kur cia "pavadinimas" baras", kitas stovejo nuosaliau lyg nekreipdamas demesio. as taip pusiau atsisukdamas "nieko nezinau" ir einu toliau, tuo pat metu is kazkur dar pora zmoniu prasilenkinejo su manim. praeiviai is paskos atejo is tos pat puses kur ir jie, tik atstumas buvo nemazas, cia kol pralaukem tu masinu kol uzkalbino, tai priartejo ir zmones.
taip ir nesupratau: ar cia as isvengiau antros treniruotes, ir kazkuriuo mometu jie sugalvojo, kad kaip auka as netinkamas; ar zmones laiku priejo, bet ten bent viena is praeiviu pana buvo, o gal ir abi. o gal cia viskas vis tik ne taip pasirode.
laikas apie 8 val, bet tokiu laiku ne vienas apiplesimas ivyko, net man palei duris, nors gyvenu be 10min centre. aplinka buvo ne is saugiuju. personos irgi tokios ant klaustuko.
dabar suku galva kaip cia yra. ka manot kolegos? as dar taip suletinau zingsni paziuret ar neprisikabins prie tu praeiviu, bet kazkaip lyg ramu pasirode.

reikejo duot i galva  :kikena:
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #44 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:19:41 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
reikejo duot i galva  :kikena:

o jei man butu dave?  :kikena:
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Idomi sitaucija
« Atsakyti #44 įjungtas: 2012 Sau 21, 00:19:41 am »