AutoriusTema: Realios kovos 8  (Skaityti 25670 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs viktorr

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2009
  • Žinutės: 26
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius, Lietuva
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #90 įjungtas: 2010 Kov 04, 22:25:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O kodėl jas taip vadint negalima?  :chmm:

Kaip pasakė vienas mano draugas, praeityje labai neblogas kovotojas, - MMA yra sportas, o kovos be taisyklių būna kaimo ir ne tik šokiose kai 2 prieš 5, kai kova prasideda nuo dūrio pirštu į akį ar spiriu į kelia ir t.t. Ir aš su juo sutinku.
Kai yra sakoma "kovos be taisyklių", tai visiems eiliniams piliečiams būna visokios negeros asociacijos.
Bandito, jus kovotojas. Kaip jums labiau patiktu, kad žmonės galvotu - kad jus sportininkas ir sportuojate sambo, MMA ar kad kažkoks nusikaltėlis, nes užsiimate kovomis be taisyklių?
Я незлопамятный.
Просто я злой и у меня хорошая память.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #91 įjungtas: 2010 Kov 04, 22:40:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kaip pasakė vienas mano draugas, praeityje labai neblogas kovotojas, - MMA yra sportas, o kovos be taisyklių būna kaimo ir ne tik šokiose kai 2 prieš 5, kai kova prasideda nuo dūrio pirštu į akį ar spiriu į kelia ir t.t. Ir aš su juo sutinku.
Kai yra sakoma "kovos be taisyklių", tai visiems eiliniams piliečiams būna visokios negeros asociacijos.
Bandito, jus kovotojas. Kaip jums labiau patiktu, kad žmonės galvotu - kad jus sportininkas ir sportuojate sambo, MMA ar kad kažkoks nusikaltėlis, nes užsiimate kovomis be taisyklių?

Man atrodo, kad jus kažką maišote. Kaip jums pasakė taip jus ir galvojat? o kur jūsų nuomonė?  :oho:

Paklauskit bet kokio žmogaus apie kovas be taisyklių, tai jis tikri nesakys kad tai gatvių muštinės. Pasakys kad muštinės iki mirties arba kur yra už pinigus. jiems tikrai neasocijuoja su dūriais į akis ir t.t.
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #92 įjungtas: 2010 Kov 05, 00:57:49 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Kaip pasakė vienas mano draugas, praeityje labai neblogas kovotojas, - MMA yra sportas, o kovos be taisyklių būna kaimo ir ne tik šokiose kai 2 prieš 5, kai kova prasideda nuo dūrio pirštu į akį ar spiriu į kelia ir t.t. Ir aš su juo sutinku.
Kai yra sakoma "kovos be taisyklių", tai visiems eiliniams piliečiams būna visokios negeros asociacijos.
Bandito, jus kovotojas. Kaip jums labiau patiktu, kad žmonės galvotu - kad jus sportininkas ir sportuojate sambo, MMA ar kad kažkoks nusikaltėlis, nes užsiimate kovomis be taisyklių?
Visų pirma, kai eini į narvą tikrai nekyla minčių, kad eini pasportuoti. Eini KOVOTI. Pilnas kontaktas be minkštų pirštinių, galima smaugti, laužti, spausti ir t.t. Tai iššūkis bet kuriam žmogui.  Beje rašote apie šokius, apie 2 prieš 5. O 1 prieš 1 negali būti kova? Na..šaudyti negalima. Tai ką jei nešaudom, tai čia jau ne kova? Apie dūrimus į akis ir panašius bredus tai net skaityti nesinori. Prisižiūri filmų chebra ir bado akis po to forumuose. Jūs pradžiai išmokite kumčiu atsiprašant į snukį pataikyti akių badytojai  :kikena::E
Kai atsirado MMA tokios varžybos daug kur buvo vadinamos "kovomis be taisyklių". Tiesiog lyginant su buvusiom sporto šakom buvo prigijęs toks pavadinimas. Kažkas vadina Bushido, kažkas MMA, kažkas kovomis be taisyklių. Ir nematau čia nieko blogo. O man patinka paprastas lietuviškas žodis - MUŠTYNĖS :punch:
« Paskutinis taisymas: 2010 Kov 05, 01:00:03 am nuo Smauglys »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs coffeedrinker

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 1680
  • Amžius: 36
  • Vieta: Anapus kompiuterio
  • Šalis: lt
  • Karma: +51/-31
  • Lytis: Vyras
  • Heavens Troll

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano rastai
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #93 įjungtas: 2010 Kov 05, 02:27:21 am »
kalbant apie durimus i akis, tai prisiminkim kaip baigesi Mirko Filipovic ir Mustapha Al Turk kova  :kikena:
:kava:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

"Kaip padaryti, kad smugis is kaires eitu kaip ish desines?"
"- treneruotis ir neuzdavinet durnu klausimu"

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #94 įjungtas: 2010 Kov 05, 07:08:17 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Visų pirma, kai eini į narvą tikrai nekyla minčių, kad eini pasportuoti. Eini KOVOTI. Pilnas kontaktas be minkštų pirštinių, galima smaugti, laužti, spausti ir t.t. Tai iššūkis bet kuriam žmogui.  Beje rašote apie šokius, apie 2 prieš 5. O 1 prieš 1 negali būti kova? Na..šaudyti negalima. Tai ką jei nešaudom, tai čia jau ne kova? Apie dūrimus į akis ir panašius bredus tai net skaityti nesinori. Prisižiūri filmų chebra ir bado akis po to forumuose. Jūs pradžiai išmokite kumčiu atsiprašant į snukį pataikyti akių badytojai  :kikena::E
Kai atsirado MMA tokios varžybos daug kur buvo vadinamos "kovomis be taisyklių". Tiesiog lyginant su buvusiom sporto šakom buvo prigijęs toks pavadinimas. Kažkas vadina Bushido, kažkas MMA, kažkas kovomis be taisyklių. Ir nematau čia nieko blogo. O man patinka paprastas lietuviškas žodis - MUŠTYNĖS :punch:
Pagaliau atgyja autoriai, kuriuos malonu skaityti :kikena:

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #94 įjungtas: 2010 Kov 05, 07:08:17 am »

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #95 įjungtas: 2010 Kov 05, 09:46:38 am »
Utenoje, tarp kitko, nemažai dziudoistų yra. Taip kad, žiūrovų tarpe irgi nemažai jų buvo, iš reakcijos supratau, kad nemaža dalis gaudosi parteryje. Utenoje gi nelabai ką yra sportuoti – dziudo, Shotokan/Grapplingas pas Kastytį ir dar kokis tai muay thai tę atsirado.

Atsijungęs viktorr

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2009
  • Žinutės: 26
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius, Lietuva
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #96 įjungtas: 2010 Kov 05, 15:41:43 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man atrodo, kad jus kažką maišote. Kaip jums pasakė taip jus ir galvojat? o kur jūsų nuomonė?  :oho:
Gerbiamas Bandito, aš labai atsargus savo žodžiuose forumuose. Pacitavau savo draugą, nes pilnai sutinku su juo ir jo nuomone. Man "kovos be taisyklių" ar "muštynės" kaip terminai MMA apibūdinimui nepriimtini.

Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Paklauskit bet kokio žmogaus apie kovas be taisyklių, tai jis tikri nesakys kad tai gatvių muštinės. Pasakys kad muštinės iki mirties arba kur yra už pinigus. jiems tikrai neasocijuoja su dūriais į akis ir t.t.
Skirtingi žmonės yra. jei jus klausiate žmonių iš sporto sferos, tai gal taip, kaip jus sakote, ir yra. O paklausinėkite gatvėje - bus kitas vaizdas. Yra lietuviškai terminas - "mišrieji kovų menai" ir man asmeniškai jis patinka.
Я незлопамятный.
Просто я злой и у меня хорошая память.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #97 įjungtas: 2010 Kov 06, 00:10:55 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
...
Skirtingi žmonės yra. jei jus klausiate žmonių iš sporto sferos, tai gal taip, kaip jus sakote, ir yra. O paklausinėkite gatvėje - bus kitas vaizdas. Yra lietuviškai terminas - "mišrieji kovų menai" ir man asmeniškai jis patinka.
Čia ne lietuviškas, o angliško termino vertimas MMA (mixed martial arts) :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #98 įjungtas: 2010 Kov 06, 06:43:16 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Yra lietuviškai terminas - "mišrieji kovų menai" ir man asmeniškai jis patinka.
Pats terminas "mišrieji kovų menai", kaip angliškas MMA yra absurdiškas. Todėl Realios kovos yra tinkamiausias pavadinimas. Kažin ar yra Lietuvoje "realesnių" taisyklių, kaip Realiose kovose. :teisejas:
« Paskutinis taisymas: 2010 Kov 06, 07:28:04 am nuo dziudoka »

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 51
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #99 įjungtas: 2010 Kov 06, 11:42:10 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pats terminas "mišrieji kovų menai", kaip angliškas MMA yra absurdiškas. Todėl Realios kovos yra tinkamiausias pavadinimas. Kažin ar yra Lietuvoje "realesnių" taisyklių, kaip Realiose kovose. :teisejas:
va pritariu, Tau, Dziudoka- man tie "mišrieji" irgi nepatinka. Realios kovos ir yra realios kovos...Tik prieš kokius dešimt-penkiolika metų jose kovodavom be pirštinėlių( bintuodavom tik rankas, nes sunku buvo su tokiu inventorium), bet principas liko tas pats- kovoti.
Realiose kovose, išeina geras imtynininkas ir kovas laimi imtynėmis. Jis nėra "mišrus"- laimi savo imtynėmis, savo technika, įdirbiu. Ir daug tokių yra, jie net smūgiuoti per daug nesistengia- jie mokosi kaip išvengti tų smūgių ir atidirbti taip, kaip jiems patogiau, geriau- užlaužti, pasmaugti. Kur čia yra tie mix'ai? Nėra jų. O tie dūrimai į akis, spaudimai į raumenis ir t.t. tai jau kitos temos "viršūnės" ir diskutuokit apie tai ten  :D Man tai juokas ima, nes per tiek metų treniruočių, darbo tam tikromis situacijomis temačiau "davimą į liūlį" kūmščiu, na, dar alkūne,galva ir pagalbines priemones  :lankas:   :D . Jokių pirštų ir t.t. Papraščiausiai tokiose situacijose suveikia žmogaus refleksai- kūmštis ir...Net nesitreniravęs žmogus ranką spaudžia į kūmštį.
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #99 įjungtas: 2010 Kov 06, 11:42:10 am »

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #100 įjungtas: 2010 Kov 06, 11:59:44 am »
Viskas baigiasi "davimu i liuli", kaip issireiske dainiux del to, kad niekas rimtai tu skausminiu tasku  ir t.t. neatidirbineja. Susipazista gal treniruociu eigoje "tarp kitko" ir tiek - mazdaug "-O galima butu padaryti dar ir taip" . Tokie specifiniai veiksmai:
a ) reikalauja atitinkamu situaciju, kuriose jie ir veiktu, JEIGU
b ) turi buti slifuojami iki visiskai reflektorinio panaudojimo treniruociu metu, kadangi kitu atveju visa tai, ka atidirbineji ne iki automatizmo dingsta, vos tik i galva musa adrenalinas. To be apsaugu ir isankstinio paruosimo kovotojo daryti NEGALIMA. Kuo maziau siuo arsenalu pasitikes kovotojas, tuo didesnis sansas, kad jis savo sparing-partneri rimtai traumuos, arba is viso veiksmo nepanaudos.
c ) ne tik ringe, bet ir kaimo sokiuose geriau tureti labai gera medicinini draudima, jei po durio pvz, pirstu i aki, neturesi ko prideti is uztvirtinanciu pradini soka koviniu veiksmu :ruko: Kad ir vel tas pats "atbula ranka per burna" :D
d ) su darbu per jautrius taskus susijes ir stiprus psichologinis barjeras, kuris, beje, lauzomas ir pertvarkomas yra labai greitai.

Cia, zinoma, sunkiai siejasi su MMA, taciau, manau, kas mane pazista ir yra judejes kartu, ne karta yra gaves tais paciais pirstais i miego arterija ar adomo obuoli (sia tema manau ir Magus bei, jei neklistu, Raimis galetu ispudziais pasidalinti, veiksminga ar ne) ;) Tai tiesiog jau tapo automatine reakcija i pernelyg agresyvu porininko ispuoli ar priartejima, be jokios "uzpakalines (ar priekines) " minties.

P.S.: pas mane jau seniai stresineje busenoje kumsciai nesusispaudzia ;)
« Paskutinis taisymas: 2010 Kov 06, 12:07:24 pm nuo Skeptikas »
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 51
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #101 įjungtas: 2010 Kov 06, 12:06:50 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Viskas baigiasi "davimu i liuli", kaip issireiske dainiux del to, kad niekas rimtai tu skausminiu tasku  ir t.t. neatidirbineja. Susipazista gal treniruociu eigoje "tarp kitko" ir tiek - mazdaug "-O galima butu padaryti dar ir taip" . Tokie specifiniai veiksmai:
a ) reikalauja atitinkamu situaciju, kuriose jie ir veiktu, JEIGU
b ) butu slifuojami iki visiskai reflektorinio panaudojimo treniruociu metu, kadangi kitu atveju visa tai, ka atidirbineji ne iki automatizmo dingsta, vos tik i galva musa adrenalinas.

Cia, zinoma, sunkiai siejasi su MMA, taciau, manau, kas mane pazista ir yra judejes kartu, ne karta yra gaves tais paciais pirstais i miego arterija ar adomo obuoli (sia tema manau ir Magus bei, jei neklistu, Raimis galetu ispudziais pasidalinti, veiksminga ar ne) ;) Tai tiesiog jau tapo automatine reakcija i pernelyg agresyvu porininko ispuoli ar priartejima, be jokios "uzpakalines (ar priekines) " minties.
Net nesiginčysiu su Jumis, Skeptike. Gal visada treniravausi tik tokioje aplinkoje, kur tokie veiksmai nebuvo atidirbinėjami, todėl tokia ir mano nuomonė. Nemačiau, kad kas kur nors tą realiai atliktų. Nors puikiai suprantu, kad yra žmonių, kurie tą efektyviai daro. darė tą ir vienas pirmųjų mano trenerių- buvęs " Vimpel" kariškis...Bet ten- daugiau šokiniai variantai, kad atlikt pradėtą darbą- suduoti lemiamą smūgį. Neabejoju, jog to paties goju-ryu stiliaus Meistrai suplėšytų pirštais kaip sakoma" į gabalus". Net neabejoju, bet sakau, ką treniravausi- smūgiai "tradiciniu kūmščiu ir alkūne". Ir sunku kažką sakyt apie tai, ko nebandžiau- daug ir iki tobulumo atidirbti- teisės tokios neturiu...
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #102 įjungtas: 2010 Kov 06, 12:08:22 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bet ten- daugiau šokiniai variantai, kad atlikt pradėtą darbą- suduoti lemiamą smūgį.

Ka ir parasiau pataisytame savo poste prie varianto c ;)   :handshake:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 51
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #103 įjungtas: 2010 Kov 06, 12:33:57 pm »
O "Realios kovos"- kaip bebūtų- arčiausiai realumo tų kovų, kurios vyksta tarp gerai pasiruošusių žmonių ir ne kiekvienam tai duota- eiti ir kovoti, būtent, narve.
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #104 įjungtas: 2010 Kov 06, 14:41:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Viskas baigiasi "davimu i liuli", kaip issireiske dainiux del to, kad niekas rimtai tu skausminiu tasku  ir t.t. neatidirbineja. Susipazista gal treniruociu eigoje "tarp kitko" ir tiek - mazdaug "-O galima butu padaryti dar ir taip" . Tokie specifiniai veiksmai:
a ) reikalauja atitinkamu situaciju, kuriose jie ir veiktu, JEIGU
b ) turi buti slifuojami iki visiskai reflektorinio panaudojimo treniruociu metu, kadangi kitu atveju visa tai, ka atidirbineji ne iki automatizmo dingsta, vos tik i galva musa adrenalinas. To be apsaugu ir isankstinio paruosimo kovotojo daryti NEGALIMA. Kuo maziau siuo arsenalu pasitikes kovotojas, tuo didesnis sansas, kad jis savo sparing-partneri rimtai traumuos, arba is viso veiksmo nepanaudos.
c ) ne tik ringe, bet ir kaimo sokiuose geriau tureti labai gera medicinini draudima, jei po durio pvz, pirstu i aki, neturesi ko prideti is uztvirtinanciu pradini soka koviniu veiksmu :ruko: Kad ir vel tas pats "atbula ranka per burna" :D
d ) su darbu per jautrius taskus susijes ir stiprus psichologinis barjeras, kuris, beje, lauzomas ir pertvarkomas yra labai greitai.

Cia, zinoma, sunkiai siejasi su MMA, taciau, manau, kas mane pazista ir yra judejes kartu, ne karta yra gaves tais paciais pirstais i miego arterija ar adomo obuoli (sia tema manau ir Magus bei, jei neklistu, Raimis galetu ispudziais pasidalinti, veiksminga ar ne) ;) Tai tiesiog jau tapo automatine reakcija i pernelyg agresyvu porininko ispuoli ar priartejima, be jokios "uzpakalines (ar priekines) " minties.

P.S.: pas mane jau seniai stresineje busenoje kumsciai nesusispaudzia ;)
Visą ką čia surašei man labai primena aikido. Lyg ir turėtų būti tobulas ir veiksmingas menas, tik deja niekur taip to veiksmingumo ir nematyti realiai.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Realios kovos 8
« Atsakyti #104 įjungtas: 2010 Kov 06, 14:41:16 pm »