AutoriusTema: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?  (Skaityti 33446 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs robertozas

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 44
  • Amžius: 30
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: pagalviuss
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #90 įjungtas: 2009 Spa 03, 11:47:49 am »
gal kada nors ;]
gruodzio menesi dalyvausiu real fight graplinge tai pamatysi  :rolleyes:
« Paskutinis taisymas: 2009 Spa 03, 21:20:33 pm nuo robertozas »

Atsijungęs Pythoncik

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #91 įjungtas: 2009 Spa 03, 23:39:38 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
gal kada nors ;]
gruodzio menesi dalyvausiu real fight graplinge tai pamatysi  :rolleyes:
koks svoris, patirtis partery? butinai uzsuk i svecius - vendetta laukia nematytu grapplingistu, ypac tokiu ambicingu ;)
« Paskutinis taisymas: 2009 Spa 03, 23:44:30 pm nuo Pythoncik »
BiGrey

Atsijungęs Pythoncik

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #92 įjungtas: 2009 Spa 03, 23:57:53 pm »
Budamas 12 lankiau futbola - nepatiko, po metu isbandziau rankini... Vel po metu uzsiemimo, tevas tare savo zodi! :senis: treneruotes metu pazeide apgama - taip pasibaige mano rankinio karjera. Uztad po menesio, uzgijus apgamui, tevas nuvede i "saugu" Shotokana ;) toliau salia karate buvo siek tiek dziudo, pradejau lankyti smauglio parteri. Taip susipazinau su kovos menais... Taip nuo 14m. keliauju siuo kelu, kartais suklisdamas, pamesdamas si kelia, vel atrasdamas... Dabar kai yra didelis noras, nera tokiu galimybiu kaip anksciau... Bet, norint galima viska ;)
BiGrey

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #93 įjungtas: 2009 Spa 04, 02:44:34 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Budamas 12 lankiau futbola - nepatiko, po metu isbandziau rankini... Vel po metu uzsiemimo, tevas tare savo zodi! :senis: treneruotes metu pazeide apgama - taip pasibaige mano rankinio karjera. Uztad po menesio, uzgijus apgamui, tevas nuvede i "saugu" Shotokana ;) toliau salia karate buvo siek tiek dziudo, pradejau lankyti smauglio parteri. Taip susipazinau su kovos menais... Taip nuo 14m. keliauju siuo kelu, kartais suklisdamas, pamesdamas si kelia, vel atrasdamas... Dabar kai yra didelis noras, nera tokiu galimybiu kaip anksciau... Bet, norint galima viska ;)

Kartais kovos su nindzėm Zervynose padėdavo atstatyt kovinę dvasią.. :)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #94 įjungtas: 2009 Spa 04, 14:20:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
gal kada nors ;]
gruodzio menesi dalyvausiu real fight graplinge tai pamatysi  :rolleyes:

Nedaug trūko, kad ir spalio mėn. būtum sudalyvavęs  :angel: O gruodžio mėnesiui jau priešininkas yra, kiek žinau, abu pažįstami, bus įdomu pakovot :-D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #94 įjungtas: 2009 Spa 04, 14:20:00 pm »

Atsijungęs Pythoncik

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #95 įjungtas: 2009 Spa 04, 22:57:18 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kartais kovos su nindzėm Zervynose padėdavo atstatyt kovinę dvasią.. :)
Tikrai taip ;)
BiGrey

Atsijungęs Buratinas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2012
  • Žinutės: 100
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #96 įjungtas: 2012 Bal 03, 20:43:28 pm »
Gėda pasakyt, bet aš pradėjau užsiiminėt kovos menais, nes mokykloj skriaudžia :-( Bet dabar  :punch:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #97 įjungtas: 2012 Bal 03, 22:08:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gėda pasakyt, bet aš pradėjau užsiiminėt kovos menais, nes mokykloj skriaudžia :-( Bet dabar  :punch:

Manau, kad tu - toli gražu ne vienintelis.

Mane irgi skriausdavo... Tik vėliau vieni taip ir lieka "čiuchoncais" (t.y. pastumdėliais), o kiti randa savyje jėgų išmokti duoti atkirtį.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs estras2000

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2011
  • Žinutės: 183
  • Amžius: 29
  • Vieta: Jonava
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Deivis Destras
  • Skype: deivis1429
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #98 įjungtas: 2012 Bal 03, 23:01:48 pm »
Pradejau sportuoti kaip ir dauguma del tu paciu priezasciu susijusiu su mokykla ir gatve , o kadangi mano rajonas kol mazas buvau buvo pagarsejas , kaip narkomanu ir t,t tai nekazka net per sena tv laida sroves buvo reportazas kai mergina ejo laiptais ir 2 herojei uzpuole ir vienas su  :icon_bat: lupo iki tiek kol kaukole neatsivere , bet seip ne taip ji isgyveno na , o dauguma tokiu izgamu dabar issodinti arba sedi ant tevu galvos statybas baige , o seip dabartinis motyvas tai toks pastovet uz save ir draugus
Treniruok kuna , saugok siela

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #99 įjungtas: 2012 Bal 04, 12:43:23 pm »
Pas mane irgi, kaip pas visus, standartinė situacija buvo.  :punch:O paskui šiaip, pajutau kaifą. Gyvenimo būdas patapo. Pamačiau gilesnius sluoksnius :angel:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #99 įjungtas: 2012 Bal 04, 12:43:23 pm »

Atsijungęs lukas123

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 110
  • Karma: +5/-3

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #100 įjungtas: 2012 Bal 04, 22:52:17 pm »
O aš vaikystėj su tėčiu žiūrėdavau daug filmų, kuriuose vaidindavo Chuckas Norrisas ir tai nulėme, kad pradinėje mokykloje lankiau "Akrobatinį karate". :D Poto klasiokas mane labai šokiravo, kai pasakė, jog tai, ką mes abu sportuojame, nėra tikras karate  :luztu: Ir nežinau atsitiktinai ar ne, bet mama, kitą dieną parduotuvės vežimėlyje rado skrajutę, reklamuojančią Vilniaus "Karate-do" klubą. Nuvykau su klasiokiu išbandyti "tikrojo karate" ir vis dar bandinėju jau 8 metus :D O klasiokas po kelių metų dingo ir kiek žinau, dabar poilsiauja kolonijoje :D

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #101 įjungtas: 2012 Bal 04, 23:12:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O aš vaikystėj su tėčiu žiūrėdavau daug filmų, kuriuose vaidindavo Chuckas Norrisas ir tai nulėme, kad pradinėje mokykloje lankiau "Akrobatinį karate". :D Poto klasiokas mane labai šokiravo, kai pasakė, jog tai, ką mes abu sportuojame, nėra tikras karate  :luztu: Ir nežinau atsitiktinai ar ne, bet mama, kitą dieną parduotuvės vežimėlyje rado skrajutę, reklamuojančią Vilniaus "Karate-do" klubą. Nuvykau su klasiokiu išbandyti "tikrojo karate" ir vis dar bandinėju jau 8 metus :D O klasiokas po kelių metų dingo ir kiek žinau, dabar poilsiauja kolonijoje :D
Klasikinė situacija. Atėjau su draugais dar senovėj į TKD, draugai nubyrėjo, aš likau. Jau daugiau nei 15 metų kovos menuose. O jie visai kitais dalykais dabar užsiima...
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #102 įjungtas: 2012 Bal 05, 10:25:00 am »
Mane tai rutina privertė pradėt . Kol mokykloj mokiausi  ir studentavau, vėjai buvo galvoj ir visokių veiklų prisimastydavau . Po to dirbt pradėjau . Darbas sedimas 8 val prasėdi darbe, o žiema grįžęs dar ir namie toliau sau sedi. Pradėjo lašiakai augt dideliais tempais, kai jau lipdamas namo  į 7 aukšta padusau, nutariau kad reik kažką daryt. Pradėjau sportuot po truputi dėl saves 3 kartus per savaitę. Paskui užkabino, kažkaip nebeisivaizduoju gyvenimo neišėjus pajudėt . Be to pastebėjau, kad visas negatyvas po darbų ir šiaip, jei diena prasta gerai išeina su prakaitu , grįžtu sau su šypsena po treniruotės ir gyvenimas gražus :)

WT girl

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #103 įjungtas: 2013 Vas 06, 14:26:12 pm »
Jau nuo pat vaikystės mėgau mušti negerus berniukus ir peštis su mergaitėmis :D Bet kažkaip tada ar tie kovos menai nebuvo tokie populiarūs, ar tiesiog mamai neatėjo į galvą manęs nuvesti į treniruotes. Tai va ir praleidau savo 16 metų tai plaukime, tai šokiuose, tai stalo tenise, o einant septynioliktiems kažkaip pamaniau, kad reiktų išbandyt kovos menus. Prie to, žinoma prisidėjo ir visokie filmai apie tai. Paieškojau internete ir akys užkliuvo už Kung fu Wing Tsun. Nuėjau į pirmą treniruotę ir užkabino. Dabar daugiau nei 5 mėnesius lankau ir labai tuo džiaugiuosi. Jaučiu kaip stiprėja mano smūgiai, palyginus su pirmomis treniruotėmis, kaip didėja lankstumas. Daug kas mano, kad WT yra neefktyvu apsiginant ir pan., bet tikrai manau, jog gerai įvaldžius bent kokį kovos meną būsi pranašesnis už tą, kuris turi tik jėgos, bet ne technikos :)

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #104 įjungtas: 2013 Vas 06, 14:43:21 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jau nuo pat vaikystės mėgau mušti negerus berniukus ir peštis su mergaitėmis :D Bet kažkaip tada ar tie kovos menai nebuvo tokie populiarūs, ar tiesiog mamai neatėjo į galvą manęs nuvesti į treniruotes. Tai va ir praleidau savo 16 metų tai plaukime, tai šokiuose, tai stalo tenise, o einant septynioliktiems kažkaip pamaniau, kad reiktų išbandyt kovos menus. Prie to, žinoma prisidėjo ir visokie filmai apie tai. Paieškojau internete ir akys užkliuvo už Kung fu Wing Tsun. Nuėjau į pirmą treniruotę ir užkabino. Dabar daugiau nei 5 mėnesius lankau ir labai tuo džiaugiuosi. Jaučiu kaip stiprėja mano smūgiai, palyginus su pirmomis treniruotėmis, kaip didėja lankstumas. Daug kas mano, kad WT yra neefktyvu apsiginant ir pan., bet tikrai manau, jog gerai įvaldžius bent kokį kovos meną būsi pranašesnis už tą, kuris turi tik jėgos, bet ne technikos :)
Welkam į FC.
Nedaug kas rašo, kad vinčiūnas neefektyvus. Daugiau rašoma apie skirtingas asociacijas, jų mokytojus, mokymo metodikas. Tikiuosi, kad su tamsta čia (forume) neišsirituliuos politinės vinčiūno temos. Taip pat linkiu nelikt savo sultyse. T.y. jei jau jausi, kad tavo stilius tau yra nenugalimas (pats pačiausias), pasibandyk su kitais (pvz. Arimano chebra). Ir jei būsi pakankamai atvira, tie patyrimai padės užpildyti esamas (jei tokių bus) spragas.
Sėkmės sportuojant.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #104 įjungtas: 2013 Vas 06, 14:43:21 pm »