AutoriusTema: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?  (Skaityti 33322 kartai)

0 narių ir 1 Svečias žiūri šią temą.

Atsijungęs Artur

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 59
  • Amžius: 36
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« įjungtas: 2007 Rgs 12, 03:59:17 am »
Idomu butu suzinoti kiekvieno atveji kas kodel pradejo uzsiemineti kovos sportu ir kokiame amziuje,nu ir koks tai buvo sportas, gal pas ka buvo tevai kovinio sporto fanatai ir nuo mazens atidave treneruotis, ka nors gal buvo uzpuole ir norejot ismokti apsiginti. Nu ir kokie jusu tikslai buvo einant pirma karta gyvenime treneruotis?ka galvojot pasieksite ateityje itt   :maisas:

Iskart apie save parasysiu, pradejau nuo 17 metu lankyti pankrationa, mano tikslas buvo ismokti apsiginti:) po kazkiek laiko man pankrationas labai patiko tapau fanatu :angel:

Atsijungęs ten_chi

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2005
  • Žinutės: 668
  • Amžius: 35
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +11/-2
  • Lytis: Vyras
  • Tengoku to Jigoku

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #1 įjungtas: 2007 Rgs 12, 09:25:57 am »
Na, kiekvieno jaunuolio gyvenime ateina toks etapas, kai užsimanai mokytis kovos menų...  :angel: Tai taip atsitiko ir man, kai buvau ~15 metų amžiaus...  :P Tai kaip įsėdau į tą reikalą, taip ir nebegaliu išlipt.  :bandit:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #2 įjungtas: 2007 Rgs 12, 10:14:02 am »
Skriausdavo mane mokykloje, kas tik netingejo... Mazdaug bunant 15 metu tai atsibodo. Pradejau lankyti boksa... Nuo to laiko ant galvos lipti nebeleidziu... jau mazdaug 14 metu  :angel:
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

eldar

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #3 įjungtas: 2007 Rgs 12, 10:41:48 am »
tapes studentu ir atvaziaves i Vilniu pradejau siek tiek uzsiimineti KM, bet greit meciau. Po keleto metu nutariau, kad reikia kazka sportuot, nes jau sveikata blogyn eina nuo sedimo darbo ir nesveiko gyvenimo budo, taigi pradejau treniruokliu sale lankyt sporto klube, o ten salia ir kyokushin terniruotes vykdavo, taigi pasiskaitinejau internete kas per dalykas ir susidomejau. Dabar jau 1,5m.

Atsijungęs Lonsas

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 4094
  • Amžius: 36
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +61/-16
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2007 Rgs 12, 11:04:06 am »
nemaza dalis draugu buvo vyresni. tekdavo pasistumdyt ar siaip konfliktinese sitoacijose sudalivaut. tad kad neatsilikciau nuo draugu ir nereiktu visada uz nugaru stovet 16 pradejau lankyti boksa. nuo to laiko ir uzkabino, tikslai pasikeite :)
"Ne viska gyvenime gali pasiekti kumsciais, kartais i rankas reikia pasiimti didele gera lazda." Sena filipinieciu patarle :D

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #4 įjungtas: 2007 Rgs 12, 11:04:06 am »

Atsijungęs Vilkatas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2005
  • Žinutės: 855
  • Amžius: 41
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-3
  • Lytis: Vyras
  • Aš toks jau nuo gimimo :)

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Kung fu akademija
  • Skype: vilkatas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #5 įjungtas: 2007 Rgs 12, 11:33:07 am »
Na, vaikysteje tae kwon do pradejau, nes ir kiti klasiokai pradejo lankyt :) Paskui meciau po metu :)
Bet rimtai uzsiimti paskatino nutikimas:
kaimynas (praktikuojantis shorenji kempo) sveciavosi pas mane. As gyvenau pirmame aukste ir langai buvo i Daukanto gatve (Kauno centras). Pamaciau pro langa, kaip 5 bachuriukai kazkokius du vaikinukus apsupo ir nusitempe link bromos. Na, as kaimynui sakau, einam, padesim, pasiemem lazdas ir t.t  ( :D)
Na, sulaikem viena ciuva is 5, nutempem i komisariata, is pradziu apkule :) . Na, davem parodymus. Paskui buvo teismas, liudijau teisme. Pries liudijima sedejau koridoriuje pries 5 "herojus" vienas. Sekretore atejo, pasake garsiai mano varda ir pavarde bei gyvenamaji adresa ...
Paliudijau teisme. Bet tada bijojau, kad gali laukt manes kuri nors vakara. Ir nusprendziau ismokt apsigint save ir iveikt ta nuolatini nerima.
" You must own your Wing Chun, not let it own you ". Wan Kam Leung.

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #6 įjungtas: 2007 Rgs 12, 16:15:28 pm »
Mane tai vaikystėj Džeki Čano filmai žavėjo, o labiausiai tai, kad jis aukštai koją gali iškelt  :-]
Tai taip maždaug nuo penkių metų vis spardžiau atseit sau virš galvos, prisilygiuodama į spintą.
 Atėjo 12 metų, pradėjau koja spintos viršų pasiekt, ir smarkiai įklimpau ant rytietiškos filosofijos... O prie jos tais laikais ir karate siejosi.
Tai kai mokykloj, man būnant 15-os metų, atsirado karate būrelis, klausimų, kur eit, nekilo.
Buvo prieš tai ir kitų dalykų palankyta, pvz. badmintonas profesionaliai, bet karate prikibo nuo pirmos dienos. Ir visam gyvenimui.
Bet akivaizdu, kad jei būčiau pataikius pvz. pas trenerį, kuris buvo trečias man iš eilės, nebūtų to visam gyvenimui. Klausimas, ar ir metus būčiau išlankius. Nes toks dalykas, kaip noras muštis gatvėje, savigyna ir pan. išvis nefigūravo. Gal kažkiek norėjosi būti stipresnei fiziškai.
Tarp kitko, iki lankant karate klasėj buvau visų klounas ir dubasinimo objektas, ačkarikė ir tamu padobnoje, bet visai nesitikėjau, kad po metų auklėtojai per apklausą pasakysiu, ką lankau, ir dubasinimas baigsis kaip ir nebuvęs... Taip kad turėjo ir visai neblogą šalutinį poveikį tos mano treniruotės ;)
P. S. Vilkatai, ta sekretorė tai be žodžių  :oho: Bet iš kitos pusės, pasirodo, gali jai padėkoti, jei ne ji, gal ir nebūtum ko nors ėmęsis  :alus:
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs Artur

  • 7 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 59
  • Amžius: 36
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #7 įjungtas: 2007 Rgs 12, 19:32:23 pm »
idomu paskaityti kiekvieno istorijas :alus:

Mitsuke

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #8 įjungtas: 2007 Rgs 12, 22:52:23 pm »
Pirmoje, antroje klaseje Karate...  :-) Labai patiko... Bet poto Tevai nelabai leido toliau lankyt...
Bet tokia trauka kovos menam ir rytu kulturai liko
Tada 11m, ejau is mokyklos, Bromoje, prisikabino 3 bachuriukai, Taip mazdaug po 16-17m  :evil: Issitychiojo, iverte i sniega, ir pavoge kepure nubego... Nu nezinojau ka daryt, pasimeciau. Nuejau namo. Tevas suzinojas pasake...
"Viskas...Reiks ismokt apsigint!"
  Nu nuo tada Ninjutsu - man viskas   :respect:
Achiu teti!  :D

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2007 Rgs 13, 01:17:26 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Pirmoje, antroje klaseje Karate...  :-) Labai patiko... Bet poto Tevai nelabai leido toliau lankyt...
Bet tokia trauka kovos menam ir rytu kulturai liko
Tada 11m, ejau is mokyklos, Bromoje, prisikabino 3 bachuriukai, Taip mazdaug po 16-17m  :evil: Issitychiojo, iverte i sniega, ir pavoge kepure nubego... Nu nezinojau ka daryt, pasimeciau. Nuejau namo. Tevas suzinojas pasake...
"Viskas...Reiks ismokt apsigint!"
  Nu nuo tada Ninjutsu - man viskas   :respect:
Achiu teti!  :D

Tu padėkok tiems bachūrams, kurie išvoliojo tave sniege :luztu:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #9 įjungtas: 2007 Rgs 13, 01:17:26 am »

Mitsuke

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #10 įjungtas: 2007 Rgs 13, 19:13:35 pm »
 :-] Achiu achiu !!!

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #11 įjungtas: 2007 Rgs 14, 02:32:29 am »
Saxum, Asia,
eime žiemą dar ką nors išvoliosim sniege ;-)
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs laiteriz

  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2007
  • Žinutės: 1388
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +72/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #12 įjungtas: 2007 Rgs 14, 08:50:43 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Skriausdavo mane mokykloje, kas tik netingejo... Mazdaug bunant 15 metu tai atsibodo. Pradejau lankyti boksa... Nuo to laiko ant galvos lipti nebeleidziu... jau mazdaug 14 metu  :angel:

beveik mano istorija :D tik vietoj bokso buvo aikido, vietoj 15 metu - 14, o vietoj 14 - 8.. :D
Net ir būdamas teisingame kelyje, gali tapti suvažinėtas, jei tiesiog ten sėdėsi. Nesistenk eiti senolių pėdomis - geriau rask tai, ko jie ieškojo!

Ek4

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #13 įjungtas: 2007 Rgs 15, 15:10:29 pm »
 Tai buvo, kai buvau 15 metis. Tiesiog norėjau pakeisti savo gyvenimą. Atsibodo sėdėti namie. (Ankščiau buvau išlankęs plaukimą 3-3.5 metų). Sportų, aišku buvo visokių. Tiesiog norėjau išsiskirti savo sporto. Nes pas mus, visi tai krepšininkai tai kačelka, tai futbolininkai. Man šios sporto šakos nepatiko. Taigi, nusprendžiau lankyti Shidokan Karate. Juo ir toliau gyvenu. Tiesa, tėvai nenorėjo, kad lankyčiau,nes bijojo, kad bus man traumų ir pan. Bet visitek leido :D :)

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #14 įjungtas: 2007 Rgs 15, 16:00:43 pm »
Vieni koviniu sportu, kiti kovos menais užsiiminėt pradėjo :angel: Šiaip skirtumas yra :book1:

Mano paauglystės aplinkoje buvo gan rimtai besiboksuojančių ir dalyvaujančių varžybose žmonių, tai kažkaip ir pradėjau pamažu boksuotis. Pirma pažintis 1987 metais... Esu nemažai ko išbandęs, bet kaip sakoma, pirma meilė nerudija... Iki šiol boksas man mieliausias :love1:

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #15 įjungtas: 2007 Rgs 15, 22:25:17 pm »
o as norėejau buti kietas  :D

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #16 įjungtas: 2007 Rgs 16, 02:33:23 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
o as norėejau buti kietas  :D
Radiatorius nepriklausomai nuo dydžio visada kietas! Tik reikia praktikuotis, kad rudys nesuėstų.
O aš išaugau žiūrėdamas kovinius filmus. Man tas menas visada vizualiai buvo labai gražus ir paslaptingas. Ir labai patiko, kai filme koks mielkas išspardo užpakalius visai gaujai. :D
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Mokinys

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #17 įjungtas: 2007 Spa 02, 14:55:47 pm »
Kovos menais nuo mažens domėjausi :) vis su tete žiūrėdavome per televizorių kovas :) labai koviniai filmai patiko ypač su Stevenu Seagalu :) na tai kalėdoms buvo padovanotas bokso maišas :) na pradžioj treniravausi svarankiškai patrankydavau truputuką, krumplius nusimušdavau, tai užsigydydavau ir vėl :) poto apleidau :) bet pradėjau eit į šokius :) trečias kartas kai nueinu į šokius ir šia tau, užpuolimas. Iš mašinos išoko vaikinukai, ir pradėjo vytis, pabėgti nepavyko tik man vienam iš kompanijos (aš pats jauniausias buvau :( ) gavau į nosi pora kartų ir striukę atėmė :) bet po poros dienų į namus atvežė, tik išskalbt galėjo :D :D  nat ia poto įvykio pradėjau aktyviau domėtis :) na po šio įvykio į šokius nejau kokius 5 mėnesiu, bijojau :( na vėl nueinu į šokius, pirmi šokiai ir vėl bandoma telefoną atimt :) bet nepavyko :) poto jau užtikrintai nusprendžiau, kad reik mokėt apsigint ir savarankiškai nieko doro nebus, nes neturiu pagrindų :) pirmiausia nuejau į muay-thai, bet mane labai žavėjo Stevenas Seagalas, ir dar matydavau, kai vaikšto su kimano, tai mane lavai viliojo :) nuejau į Aikido. Ten pralankiau 1,5-2 metus :) supratau, kad reik konors rimtesnio, gryžau į muay-thai :) ten pasitreniravau, prasidėjo vasara, o po vasaros, treniruotes teko iškeist į papildomas anglų pamokas :) buvo bandymų sugryžti į treniruotes bet nesėkmingai, man iki artimiausio klubo 20 km, tevai turėdavo vežioti 3 kartus į savaitę, o dar anglų prasidėjo, tai jau perdaug buvo :) dabar tenka tenkintis treniruotėmis namie :) bet noras niekad nedingo sugrįžti :)

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #18 įjungtas: 2007 Spa 02, 18:15:10 pm »
Aš tai bėgau  alaus ir ne ten pataikiau , žiuriu hebra rankom makaluoja , galvoju blin karatistai - sportininkai , o pasirodo ne, čia šiaip hebra ( normali) susirinko pajudėt . patiko  :D
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs stripulis

  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2006
  • Žinutės: 4046
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +95/-22
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #19 įjungtas: 2007 Spa 02, 19:31:42 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
blin karatistai - sportininkai , o pasirodo ne, čia šiaip hebra ( normali)
:-]
Stiprus žmogus ne tas, kuris visus nugali. Stiprus tas, su kuriuo niekas nenori kovoti.

Atsijungęs radiatorius

  • Auksinis VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 2013
  • Amžius: 51
  • Karma: +78/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #20 įjungtas: 2007 Spa 02, 22:38:18 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Aš tai bėgau  alaus ir ne ten pataikiau , žiuriu hebra rankom makaluoja , galvoju blin karatistai - sportininkai , o pasirodo ne, čia šiaip hebra ( normali) susirinko pajudėt . patiko  :D
cia rankom makaluoja ,tipo cierkas kilnoja ,ar bokalus  :D

kosmass

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #21 įjungtas: 2007 Spa 03, 05:35:37 am »
 Nuo 5klases iki 7 musdavaus,su klasiokais,buvo pergaliu ir pralaimejimu:-),ziuredavau bushido kaip ir dauguma.Preis 1metus,vis labiau pradejaau galvot apie kovini sporta,kiekviena diena apie tai pagalvodavau.visad svajojau lankyt, koki kovos bureli,bet taip ir neleido galimybes,db man 19m atvaziavau i olandija,susiradau  kickbokso kluba lankau tik du men,bet jau jis man kaip narkotikas,noriu asiduot tik sportui,gaila pinigu uz ta pokolkas nemoka,tad tenka dirbt ir kartais praleist treniruotes :-( (manau mane paskatino,rutina ir noras igivendint svajone)

Atsijungęs pelkė

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1688
  • Amžius: 50
  • Vieta: Klaipėda
  • Karma: +43/-9
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • http://www.nautilius.lt
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #22 įjungtas: 2007 Spa 03, 14:41:31 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
cia rankom makaluoja ,tipo cierkas kilnoja ,ar bokalus  :D


blin ninzia  vietoj vandens rugi dalina .
« Paskutinis taisymas: 2007 Spa 12, 22:20:16 pm nuo pelkė »
niekas manes neparklupdys ant kelių - kaip gulėjau , taip ir gulėsiu ...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Danny

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 140
  • Amžius: 46
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Mano BJJ
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #23 įjungtas: 2007 Spa 03, 17:34:39 pm »
mane tėvai paskatino. tiksliau privertė. pirmoką nuvedė į graikų-romėnų imtynių klubą ir pasakė, kad dabar aš čia sportuosiu. nebuvau labai laimingas. vėliau užsikabliavau ir prasportavau kol gydytojai dėl suprastėjusio regėjimo neuždraudė varžybose dalyvauti. o rytų kovos menai parėjo iš filmų.

Atsijungęs Todai

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 103
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #24 įjungtas: 2007 Spa 07, 15:44:20 pm »
Silpna sveikata buvo, kadangi nebegalėjau žaisti futbolo, tai pagalvojau, reikia kažko kito :) ir pritiko man tai.
Fighting is full of shit.You know  you shouldn't do it, but it gets  to you somehow.

Atsijungęs denis

  • VIP narys
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2006
  • Žinutės: 3034
  • Amžius: 47
  • Vieta: München
  • Karma: +54/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Systema - rusu kovos menas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #25 įjungtas: 2007 Spa 08, 16:23:06 pm »
Viskas prasidejo Vilniuje, kur buvo klubas "Forma" :)    Viskas prasidejo nuo sambo/dziudo, tėvas paskatino. Poto buvo pertrauka, uzsiminejau 3 metus
plaukimu ir nuo  (~1990 metu tiklsiai jau ne prisemenu) vel grizau i "Forma"  i pradejau uzsimineti usu/karate (pas P.Golovach). Koviniai filmai padare savo itaka ir treneris buvo kaip gyvas pavyzdys :)  Nuo 1997 musu treneris pradejo uzsiimeneti aikido ir as kartu pradejau dometis aikido.
2000 svaziavau  Vokietija. Tam kad nenuobodziauti ir isplesti savo pazistamu rata pradejau dometis kovos menais ir Vokietijoje :) Cia kovos menu pasirinkimas yra labai didelis.Pradejau nuo aikido, ne patiko. Teko biski lankyti, eskrima, krava-maga,ju-jutsu, bet pagaliu radau "Systema".
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Любой бой – это вспышка, выстрел, взрыв, но управляемый взрыв, прицельный выстрел, направленная вспышка. И в основе любого боя лежат своевременность, точность и простота. А основой всей этой триады, её фундаментом, базой является спокойная, ровная психикa

Lapa

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #26 įjungtas: 2007 Spa 14, 15:52:45 pm »
Blin idomiai visai skaitosi Jusu istorijos  :-)

Buvau kokiu 15, kai mane draugas nusivede i dziudo treniruotes. Patiko super. Gerai pasportuodavom, kordinacijos ir kuno lavinimas. Jega. Po kurio laiko jau ir pirmose varzybose (Vilniaus miesto atviras cempionatas) sudalyvavau. Turejau pirmas dvi viesas kovas, kuriu viena garbingai "atsistumdziau", o kita vienu metimu pralosiau  :D (apie 15 sekundziu)  :oho: Net nesupratau kas ivyko, kai vel kibau i kova, o teisejas ... neleido  :oops: sako "vsio, otbarolsia" :)

Viskas taip puikiai ejosi kol nepradejo vienas "sportininku" su draugais vercho lauzti. Neatitiko musu svorio kateogijos, o ir psichologinis pasiruosimas teroro neatlaike. Issiformavo musu grupe ir baigesi mano dziudo gal po 1,5 metu. Aisku, mano skriaudikas dabar jau kelinta karta isejes is kalejimo narkomanas...

Pries kuri laika su svogeriu nuejau i MT traniruotes. Uzkabino nerealiai. Sportuoju sau ir su nerealiu kaifu. Svogeriuko jau seniai nemaciau treniruotese  :D Kiekvienam savo.
« Paskutinis taisymas: 2007 Spa 14, 15:54:47 pm nuo Lapa »

SkipToMaLao

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #27 įjungtas: 2008 Rgs 25, 22:38:43 pm »
Sveiki, na mano istorija su kovos menais prasidejo 2003 ar 2004 tiksliai nepamenu, tada su keliais draugais pabandem lankyti dziudo, atlankiau beveik metus, bet dziudio man visai netiko ir nepatiko, paskuj seke labai ilga pertrauka, aisku nesedejau kresle kozna diena zaisdamas su pc ar panasiai, sportavau, lankiau "kacelke". Bet galu gale sita visa monotonija eme atsibosti, o dar noras issiskirti is kitu, pasidaryti "kietesniu" skatino pabandyti Muay Thai arba boxa. Taigi pradejau lankyti boxo treniruotes, ir jos mane taip suzavejo, tikrai nesitikejau kad taip patiks, laukiu kiekvienos treniruotes, kaip koks narkotikas ;D ir tikslas jau ne be tas pats, boksas tapo uzsiemimu, kuno ir jei galima sakyt is dalies proto lavinimu. Tikrai labai patinka, nesiruosiu siekti jokiu rezultatu bokse, bent jau kolkas uztenka paciu treniruociu, manau visiem norintiem pabandyti nera ko delsti :)

Atsijungęs Akela

  • 2 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2008
  • Žinutės: 629
  • Amžius: 45
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +16/-8
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rasiukas_jur
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #28 įjungtas: 2008 Rgs 26, 20:39:16 pm »
Netikėtai radau seną gerą temą  :-D

Mano istorija tai kaip visada su krūva nuotykių, visi čia ir netilptų  :luztu: Pradžia buvo dar darželyje, kuriame teko duoti į nosį už teisybę  :-] Sportas domino nuo vaikystės, ieškojau savo šakos, žavėjo filmai su Briusu Lee. Darželyje vos neatrinko į gimnastiką, mėginau rankinį, dziudo.

O karate atradau netikėtai, kai man buvo 15 metų. Koją pakišo mano pomėgis nuveikti ką nors įdomaus su gera kompanija  :ruko: Stripulis sugalvojo lankyti karate, sako Rasa varom kartu. Chmm pagalvojau, keistas sumanymas, bet ko dėl gero draugo nepadarysi. O radome ne tik šaunų sportą ir trenerį, bet ir nerealią kompaniją  :-D Aš tapau profesionalia sportininke, tik deja 18 metų buvau priversta mesti dėl rimtų abiejų kelių traumų  :(

Dabar gyvenimo ratas apsisuko ir aš vėl grįžtu ten kur buvo pats šauniausias laikas  :punch: Ir dar norisi išmėginti kažką naujo  :-D
Didžiausia pergalė - įveikti savo baimę...

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #29 įjungtas: 2008 Rgs 28, 14:28:17 pm »
Aš tai pirmą kartą ant tatamio užlipau kokių 4 metų, atsimenu dideli vyrai apšilimą darė ir lakstė aplink mane... O paskui su tėčiu krosus bėgiojau, medžius spardžiau, nu galiausiai kai buvo 10  Žulonas atidarė Pelėdą ir nuėjau rimtai sportuot dziudo, atlankiau 7 metus. Studijuodamas bandžiau šidokan karate pas Jordaną, ir aikikai aikido, bet pas Jordaną pagailo galvos, o aikikai pasirodė per silpna (nu šokiai šokiai). Tai gryžęs į Vilnių nusprendžiau pabandyt dar aikido, galvojau, gal ne visai ten buvau nuėjęs, nes Seagalas tai kitaip atrodė  :D . Nu nuėjau i takemusu ir man kuo toliau tuo labiau atrodo, kad jau ten pataikiau. Tai kaip ir neįsivaizduoju be kovos menų gyvenimo. Tai čia turbūt jau gyvenimo būdas skaitosi...

Atsijungęs Powlius

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2007
  • Žinutės: 209
  • Amžius: 31
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #30 įjungtas: 2008 Spa 01, 14:54:36 pm »
Mano istorija mazdaug tokia....Pries du metus teko gana stipriai gaut i kaulus ne del savo kaltes (na, pusiau gal ir del savo...), trumpai tariant buvom miskelyje i kuri eina keliukas is normalaus kelio...ir atstitiko taip, kad is penkiu likom dviese, atvaziavo juodas mercedesas, issoko dvi spintutes ir dave i kaulus (aciu dievui tik i kaulus, nes vieta puikiai tiko mus supjaustyt ir palikt tam miskelyje). Po sio ivykio tevai sunerimo, o mano galvoj pradejo suktis naujos mintys...Na taip gavosi kad po to kartu su broliu karta per savaite lankem 'kacialke'...Ir tada uzpraeita pavasari susidomejau kovos menais. Pati pirma karta nuejau i boksa, tas mane uzkabino. (Po bokso neturejau tolerancijos kovos menams kur 'nemusa i galva') bet ten prabuvau tik 2 savaites (klubas uzsidare vasarai). Toliau seke menesis pankrationo, ir galiausiai 4 menesiai muay - thai. Kazkaip po naujuju menesi ar du meciau mt, atsirado tolerancija kovos menams. Po to labai trumpai teko pamatyt ko Smauglys mokina, patiko, bet kadangi buvau linkes i smugines technikas isejau. (kaip tik pavasaris atejo, tai dar daznokai su draugais pavoliodavomes lauke ant zoles, aka ant parterio  :D) Bet tada taip ir nepradejau lankyt bokso, nors buvo pora konfliktu gatveje, kurie dar biski paskatino...Dabar va po paskutines diskotekos paskutinis paskatinimas buvo...kuomet tik ieit spejau ir uzkabino du skustagalviai. Pradedu lankyt 'kacialke' ir boksa. Bet deja, manau kovos menai liks antrame plane. Tokia vat istorija, kuria matyt kazkada dar papildysiu... :)
« Paskutinis taisymas: 2008 Spa 01, 14:57:49 pm nuo Powlius »

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #31 įjungtas: 2008 Spa 01, 21:38:04 pm »
Mano istorija labai ilga - 2 metai "diedovščynos"... kai supratau, kad tavim niekas nepasirūpins, jei nesirūpinsi pats - ėmiau sportuot  :maisas: ir tai padėjo   :punch:
įtempk presą

Atsijungęs Ryu

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 30
  • Amžius: 42
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: minvydas_l
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #32 įjungtas: 2009 Vas 05, 13:54:55 pm »
dar anskytvoj vaikystėj matytas toks tele-almanachas - Vokrug sveta.
Ten per ji daug visokio gerio rodė. Pradėjo rodyt kelių dalių serialą Šaolinio vienuoliai... (su Jet Li berods).
Na ir viskas, amen. Meilė iš pirmo žvilgsnio.  :D
Šiaip visokių sportų buvo, teko ir dziudo bandyt, ir aikido, tada Shotokan Karate porą metų pas Smauglį, na, o tada atėjo pirmoji sesija ir, deja, teko pamiršt visus sportus.
Po kokių 5-6 metų pabandziau Capoeira, trūko profesionalumo dėstyme (dabar LT nėra aukšto lygio specialistų) ir kad visgi nu neefektyvu, nors atsipalaidavimui tai pats tas :)
Grįžau prie karate. Dabar treniruojuos Goju Ryu Karate pas Dojo. Patenkintas ir manau nusileidau kaip tik ten kur reikia :)

Šiaip pat teko ir sportu užsiiminet - lengovji atletika, rankinis,
bet faktas vienas - koviniai menai - mano tikroji meilė.
Pamenu, kai Shotokan lankiau mokykloj, tai praktiškai gyvenau nuo treniruotės iki treniruotės :)
Aišku, su amžium daugiau įsipareigojimų atsiranda, tenka derint. Bet be kovinių menų kažkaip nelabai savo gyvenimą įsivaizduoju. Reikia kaip oro. Jei ne sportuoji, tai žiūri, domiesi, skaitinėji.
Tai va tokia ta istorija :)
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #33 įjungtas: 2009 Vas 05, 16:36:14 pm »
Na va as irgi papasakosiu savo istorija :D
Siaip kvailoka biski...
Na buvau as vaikystej ipac mokyklos metais gal iki 9-10 klases, toks tuo metu netipinis gatves "Robin Hudas",
neuzsiiminejau jokiais kovos menais, bet uztai musdavaus beveik kasdien, vis atsirasdavo tokiu kuriems patikdavo skriaust silpnesnius, o kadangi as saves silpnesniu niekad nelaikiau tai nepabijodavau duot atgal, kartais budavo, kad tekdavo atsimusinet pries 10 ir daugiau. Aisq gaudavau i galva, paskui kazkaip isigudrinau, kad taip ziauru nebutu kai mane puola "saraba" iskviest koki viena i dvikova tapo lengviau :)
Kiek kartu sedejau pas direktoriu kabinete turbut net nesuskaiciuociau... tiesiog isdidumas bei besaliginis isitikinimas savo teisumu buvo varomoji jega, negaledavau sedet ir kest patyciu is vyresniu kaip kiti klasiokai.
Tai va iki 10 klases isikovojau sioki toki autoriteta kai vienam veikejui devintoj klasej berods, ranka sulauziau. Nuo to laiko prie manes niekas nelindo, beto ir laiko nebebuvo mustynems mokintis reikejo, visi aplink egzaminais pradejo gazdint.
Na bet kadangi gyvenimas vyresnese klasese buvo ramus neskaitant pastovios itapos del mokslu, tai greitai man pradejo trukt adrenalino... Ekstremalios situacijos bei kova kaip narkotikas prie ju priprantama :)
Zodziu, kadangi aplinkui niekas nesimuse, o tevas turejo pazystama boksininka tai ir pasiule man i bokso treneruote nueit, prigazdino, kad naujokelius ten musa ir pan, o man tik dar idomiau nuo tu gazdinimu pasidare :D
Zodziu taip pradejau uzsiiminet boksu :P
Dar pamenu toks buvau apsales kai prima karta gyvenime maciau darba ant lapu, dirbo tuo metu 3 vieta lietuvos tsempionate uzemes bachuriukas, tokiu greitu smugiu gyvenime nebuvau mates. Po menesio teko isbandyt tuos smugius savo kailiu, kovojau tik viena raunda bet gavau kokreciai :D
Taigi padariau isvada, kad nieko nemoku ir reik rimtai uzsiiminet, kaip tik artejo vasaros atostogos ir pasistaciau sau tiksla, kad rudeni jau galeciau kaip lygus su lygiu kovot su tokiais kovotojais ir man pavyko  :-D
Del visisko aiskumo pasakysiu, kad visa vasara turejau po dvi trenruotes po 2 valandas kiekviena diena  iskyrus sestadieni ir sekmadieni, sestadieni turejau tik viena treneruote, o sekadieni ilsejaus :P
Bet uztai rudeny vaikiau visus "senukus" sugrizusius po atostogu  :punch:
Siaip nors siai dienai pradejau dometis imtynemis, uzsiiminejau aikido, biski karate, ir esu susipazines su kitasi kovos menais visgi galiu pasakyt kaip sake Saxum "pirmoji meile nerudija" :)
« Paskutinis taisymas: 2009 Vas 05, 16:44:19 pm nuo sakalas »

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #34 įjungtas: 2009 Vas 05, 23:16:51 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
dar anskytvoj vaikystėj matytas toks tele-almanachas - Vokrug sveta.
Ten per ji daug visokio gerio rodė. Pradėjo rodyt kelių dalių serialą Šaolinio vienuoliai... (su Jet Li berods).

Ui - smagiai pažiūrėjau nesenai. Gal ir ne taip veža kaip jaunystėj, ale vistkiek smagumas....
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #35 įjungtas: 2009 Vas 06, 10:13:50 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Siaip nors siai dienai pradejau dometis imtynemis, uzsiiminejau aikido, biski karate, ir esu susipazines su kitasi kovos menais visgi galiu pasakyt kaip sake Saxum "pirmoji meile nerudija" :)

Man tas pats, dėl to, kad boksas valdo  :yeahhh:

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #36 įjungtas: 2009 Vas 06, 12:04:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
dėl to, kad boksas valdo  :yeahhh:
hu hu hu :valgo:

BlatnasKatinas

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #37 įjungtas: 2009 Vas 10, 14:54:49 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man tas pats, dėl to, kad boksas valdo  :yeahhh:
Valde, Valdo ir Valdys  :respect:

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #38 įjungtas: 2009 Vas 10, 22:53:43 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Man tas pats, dėl to, kad boksas valdo  :yeahhh:
Na kuris te boksininkas išdrįs ilįsti i Realfight narvą? Ar vis gi bijo? :chmm:
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #39 įjungtas: 2009 Vas 10, 23:27:13 pm »
Niekad nesportuodavau, neidomu. Va klaviatura pamaigyt megstu. Gal gyvenime per mazai skriaude kad visai muštis nesinori ir kitiems snukius dauzyt :|. Aš už taiką pasaulyje !
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #40 įjungtas: 2009 Vas 10, 23:55:46 pm »
Na mane pastūmėjo kaip ir pavydas. Pirmas pradėjo sportuot brolis, po to nubėgau paskui jį, nes jis buvo man visada geru pavyzdžiu, ir visada norėjau būti geresnis už jį. Dėl to sportavau tiek kiek sugebėdavau. Ir už tai kad esu vis dar šiame sporte esu dėkingas jam, kad jis mane atvedė, bei kai buvo sunkus laikai neleido nuklyst į šoną.  :respect: O dabar esu dėkingas Smaugliui už tai bei geram draugui Seriogai.  :respect: :respect: :respect: Nes kitaip kas žino, gal jau baigtųsi mano karjera kai pradėjau studentaut...
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #41 įjungtas: 2009 Vas 11, 11:35:15 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Na kuris te boksininkas išdrįs ilįsti i Realfight narvą? Ar vis gi bijo? :chmm:

Taigi kovojo :) Nekalbant apie tai, kad nemaža dalis MMA kovotojų papildomai boksą varo, nes rankų technikos nieks neišmokina gerai. Ne apie Lietuvą kalba, apie pasaulinį lygį.

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #42 įjungtas: 2009 Vas 11, 15:41:26 pm »
Citata
Na kuris te boksininkas išdrįs ilįsti i Realfight narvą? Ar vis gi bijo? :chmm:
tai, kad geriems boksininkams per mazi pinigai tas real fight. O lenda visokie vidutiniokai, tai ir rezultatai tokie.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #43 įjungtas: 2009 Vas 11, 16:58:46 pm »
MMA - MIŠRŪS kovos menai :-) Jei mokėsi tik vieną kovos meną ar sportą, čia nėra kas veikti... BJJ meistrai irgi papildomai varo boksą arba muaythai, nes kiek matėme, net labai geri meistrai malkų pasikrauna...

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #44 įjungtas: 2009 Vas 11, 22:14:11 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai, kad geriems boksininkams per mazi pinigai tas real fight. O lenda visokie vidutiniokai, tai ir rezultatai tokie.

Per maži pinigai.  :luztu: Prajuokinai, tai o parodyk kas daugiau jiems Lietuvoje duos!  :oho: :chmm: :-/
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #45 įjungtas: 2009 Vas 11, 23:47:18 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai, kad geriems boksininkams per mazi pinigai tas real fight. O lenda visokie vidutiniokai, tai ir rezultatai tokie.

Jei taip, tai kokio lygio boksininką išleistum į narvą kovot?
Kurio net aš nebijočiau, ar tokio kuris nebijotų kovot prieš visą pasaulį?

Aš irgi galiu lipt į narvą ir tikrai nebijau - bet tik ar jis paims tą mestą 32 kg pirštinę?

Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #46 įjungtas: 2009 Vas 11, 23:48:53 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jei taip, tai kokio lygio boksininką išleistum į narvą kovot?
Kurio net aš nebijočiau, ar tokio kuris nebijotų kovot prieš visą pasaulį?

Aš irgi galiu lipt į narvą ir tikrai nebijau - bet tik ar jis paims tą mestą 32 kg pirštinę?

 :luztu: ir ne vieną. :D
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #47 įjungtas: 2009 Vas 12, 09:01:30 am »
Buvo gi tų boksininkų narvuose ir visi gavo....
ir beveik visi nuo imtynininkų....
O paskui taisykles pakeitė, kad labiau reiktų smūgiuot...

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #48 įjungtas: 2009 Vas 12, 09:44:49 am »
bandito:
Citata
Per maži pinigai.  :luztu: Prajuokinai, tai o parodyk kas daugiau jiems Lietuvoje duos!  :oho: :chmm: :-/
ne apie Lietuva kalbu as kazkada lyginau profesionaliu boksininku ir mma kovotoju honorarus, tai skirias "biski", o kovos del cempiono titulo tai net labai "biski" skirias :D
O siaip Lietuvoj bokso profesionalu lygos nera normalios, kap sakant rinka per maza, tai daugiau niekas nieko ir neduoda.

Citata
Jei taip, tai kokio lygio boksininką išleistum į narvą kovot?
Kurio net aš nebijočiau, ar tokio kuris nebijotų kovot prieš visą pasaulį?

Aš irgi galiu lipt į narvą ir tikrai nebijau - bet tik ar jis paims tą mestą 32 kg pirštinę?

Visu pirma manau geriausius sansus turi geras nakauteris, bet tokiu kovotoju vienetai, beto kaip jau minejau per mazi jiems pinigai ten. Aisq jei tektu pries koki brazilu jujitsu meistra kovot tai sunkus atvejis, bet siaip pries koki ale smugiuotoja, ale imtynininka, manau sansu turi ir neblogu geras boksioras.
Problema tame, kad asmeniskai as nesu mates ne vieno auksciausio lygio boksininko universaliose kovose, eina arba seniai arba vidutiniokai. Ir tai James Warring 1995 m WCC (World Combat Championship) i finala isejo, nors jam jau link 40 buvo ir tai toli grazu jis ne vienas is auskciausio lygio boksininku, tiesa neblogas, bet toli grazu ne Taisonas, Liuisas ar kitos zvaigzdes. 

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #49 įjungtas: 2009 Vas 12, 13:58:31 pm »
Grynas smūgiuotojas narve privalo jau pirmais 2 smūgiais jei neišjungti, tai bent jau sustabdyti savo varžovą. Po to teks imtyniauti...Kas rimtai užsiima kovos menais, manau sutiks, kad tai nėra lengva užduotis. Todėl gryni smūgiuotojai, tame tarpe ir boksininkai neblizga universaliose kovose.
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #50 įjungtas: 2009 Vas 12, 20:13:26 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Grynas smūgiuotojas narve privalo jau pirmais 2 smūgiais jei neišjungti, tai bent jau sustabdyti savo varžovą. Po to teks imtyniauti...Kas rimtai užsiima kovos menais, manau sutiks, kad tai nėra lengva užduotis. Todėl gryni smūgiuotojai, tame tarpe ir boksininkai neblizga universaliose kovose.
Nu va šitus gi Radiatorius Smirnovų gi prilupo :chmm:
 :-)

Atsijungęs Raimis

  • Administratorius
  • Hachidan (8 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lap 2009
  • Žinutės: 5235
  • Amžius: 50
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: 00
  • Karma: +74/-5
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • kovos klubas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #51 įjungtas: 2009 Vas 12, 20:52:03 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu va šitus gi Radiatorius Smirnovų gi prilupo :chmm:
 :-)
Radiatorius imtynėse nepėsčias. Te jis kap žuvis vandenyje  :D
Nusmuko kaula :)

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #52 įjungtas: 2009 Vas 12, 21:04:23 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
bandito:ne apie Lietuva kalbu as kazkada lyginau profesionaliu boksininku ir mma kovotoju honorarus, tai skirias "biski", o kovos del cempiono titulo tai net labai "biski" skirias :D
O siaip Lietuvoj bokso profesionalu lygos nera normalios, kap sakant rinka per maza, tai daugiau niekas nieko ir neduoda.

Pats pasiskaityk apie ką rašai. Sakai nlb boksininkai lenda į narvą nes babkės mažos. Tai o kaip LT boksininkai prasimuš kitur? :D Kad pakliūt į pasaulinę lygą reik turėti nemažai kovų, ir abejoju kad LT boksiorai jų turi. :D tad nieko nebelieka, tik lipt į narvą.
O šiai i profesionalų ringą niekas neleis šiaip, tad ir ko visi boksiorai laukia? Turbut geriau laukt ir tikėtis, nei nueit į narvą, pakovot, įgaut patirties ir už tai dar babkes gaut.  :chmm: Ir kaip aš apie šitą nepagalvojau.  :oho: :ruko:
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #53 įjungtas: 2009 Vas 12, 22:12:04 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Radiatorius imtynėse nepėsčias. Te jis kap žuvis vandenyje  :D

Tuomet kai lupo, imtynes sakė tik per teliką buvo matęs  :luztu:

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #54 įjungtas: 2009 Vas 12, 22:13:10 pm »
Kita vertus, temos pavadinimas tai ne apie bites :D

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #55 įjungtas: 2009 Vas 12, 22:21:57 pm »
Aš tai norėjau muštis išmokti, nes gatvėse labai daug gaidžių, luochų buvo te visuokių...
 :D (čia iš savęs juokiuosi).

O vaikus į dziudo nutempiau, kad nelįstų te į visokius boksus ir taicus. :D

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #56 įjungtas: 2009 Vas 12, 22:28:23 pm »
Citata
O šiai i profesionalų ringą niekas neleis šiaip, tad ir ko visi boksiorai laukia? Turbut geriau laukt ir tikėtis, nei nueit į narvą, pakovot, įgaut patirties ir už tai dar babkes gaut.  :chmm: Ir kaip aš apie šitą nepagalvojau.  :oho: :ruko:
tai, kad Lieyuvos boksininkai arba is idejos aria megejuose, arba emigruoja ir kovoja kokioj anglijoj. Pazystu kelis kurie taip daro ir tikrai geriau nei lietuvoj narve gauna.

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #57 įjungtas: 2009 Vas 12, 23:13:45 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
tai, kad Lieyuvos boksininkai arba is idejos aria megejuose, arba emigruoja ir kovoja kokioj anglijoj. Pazystu kelis kurie taip daro ir tikrai geriau nei lietuvoj narve gauna.

Nu tai va. išvadą pats parašei. MAŽAI? VARYK IŠ LIETUVOS. O galiu pasakyt kad mažai kas pasiryžtų tokiam žingsniui.

Ir įdomu, jie ten lb daug gauna už savo pirmas kovas?  :chmm: :oho:
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs RytisR

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2009
  • Žinutės: 136
  • Vieta: Pan. Raj.
  • Karma: +4/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rytis_jajas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #58 įjungtas: 2009 Vas 13, 17:03:04 pm »
Anglijoje uz pirmas kovas tikrai zinau kas gavo... 300 svaru moka.  :-)
Eye for an eye will make all us blind...

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #59 įjungtas: 2009 Vas 13, 23:49:19 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Anglijoje uz pirmas kovas tikrai zinau kas gavo... 300 svaru moka.  :-)

Ko jus Anglija kišot. Kalba eina apie LT, į Angliją ne taip lengva išvažiuot. :p
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs RytisR

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2009
  • Žinutės: 136
  • Vieta: Pan. Raj.
  • Karma: +4/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: rytis_jajas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #60 įjungtas: 2009 Vas 16, 17:01:34 pm »
Priklauso nuo to kokio lygio sportininkas esi ir kiek noro turi, tada galima kalbeti lengva ar nelengva...  :-)
Eye for an eye will make all us blind...

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #61 įjungtas: 2009 Vas 16, 23:27:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Priklauso nuo to kokio lygio sportininkas esi ir kiek noro turi, tada galima kalbeti lengva ar nelengva...  :-)

Nejuokink. pažįstu ne viena tikrai aukšto meistriškumo lygio kovotojus ir ką? Niekur negali išvažiuot. Nes ne taip lengva. :P Gal galvoji kad galima nusipirkt bilietą, nuvažiuot ir visi priims tave ir iškart duos kovą varžybose? Vėliava į rankas duos.... :barnis:   
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #62 įjungtas: 2009 Vas 17, 09:32:12 am »
Citata
Nejuokink. pažįstu ne viena tikrai aukšto meistriškumo lygio kovotojus ir ką? Niekur negali išvažiuot. Nes ne taip lengva. :P Gal galvoji kad galima nusipirkt bilietą, nuvažiuot ir visi priims tave ir iškart duos kovą varžybose? Vėliava į rankas duos.... :barnis:   

Aga visur korupcija, nieko cia nepadarysi, kad prasimust neuztenka but geru ar net super geru kovotoju, dar menedzerio nerealaus reikia, o geriausiai su rysiais ;)
Boksiorams biski lengviau, na bent emigruot, bo treneriai dazniausiai nuo senu laiku, koki viena kita buvusi autoriteta" (kap sakoma uvazaemi tselovek) pazista kuris kokioj  Anglijos "pensininkauja", tai papraso pagalbos, o tas jau viska suorganizuoja, ir kovas ir "darba".

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #63 įjungtas: 2009 Vas 17, 11:32:05 am »
Nežinau, kaip dėl boks, bet susirasti mma kovą užsienyje ir gauti apie 1000 Lt nėra didelė problema. Bet sutikite tai nėra pinigai kovotojui, kuris treniruojasi po 2 kartus per dieną daug metų. Tokių kovų nekovosi gi po eilę kartų per mėnesį (sveikata svarbu).
O prasimušti ir gauti geresnius pinigus tikrai labai sunku. Gali būti ir Pasaulio čempionas kokioje nors kovinėje sporto šakoje, bet...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs hogo

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 27
  • Amžius: 33
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #64 įjungtas: 2009 Vas 17, 12:07:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nežinau, kaip dėl boks, bet susirasti mma kovą užsienyje ir gauti apie 1000 Lt nėra didelė problema. Bet sutikite tai nėra pinigai kovotojui, kuris treniruojasi po 2 kartus per dieną daug metų. Tokių kovų nekovosi gi po eilę kartų per mėnesį (sveikata svarbu).
O prasimušti ir gauti geresnius pinigus tikrai labai sunku. Gali būti ir Pasaulio čempionas kokioje nors kovinėje sporto šakoje, bet...
Niekad nekėlęs 1kg negali kelti 100kg. Niekad nesikovęs už 1000lt negali norėti pradėti kovoti už 20 000lt.

Atsijungęs Suiriken

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2008
  • Žinutės: 419
  • Amžius: 35
  • Karma: +6/-2
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #65 įjungtas: 2009 Vas 17, 12:31:13 pm »
Citata
Niekad nekėlęs 1kg negali kelti 100kg. Niekad nesikovęs už 1000lt negali norėti pradėti kovoti už 20 000lt.
   +1
"It's not because things are difficult that we don't dare:It's because we don't dare that things are difficult. "

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #66 įjungtas: 2009 Vas 17, 14:41:47 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nežinau, kaip dėl boks, bet susirasti mma kovą užsienyje ir gauti apie 1000 Lt nėra didelė problema.

Ale... Tų vidutiniokų kovotojų Europoje dabar kaip priš...ta, tai ir pigių kovų lengvai nerasi... Aišku viskas nuo ryšių priklauso.

Atsijungęs pataisomas optimistas

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 869
  • Amžius: 43
  • Karma: +17/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #67 įjungtas: 2009 Vas 17, 15:10:02 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Niekad nekėlęs 1kg negali kelti 100kg. Niekad nesikovęs už 1000lt negali norėti pradėti kovoti už 20 000lt.
jei čia taikyta Smaugliui ar Bandito, tai jie turbūt pakovoję biškį....

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #68 įjungtas: 2009 Vas 17, 18:36:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
jei čia taikyta Smaugliui ar Bandito, tai jie turbūt pakovoję biškį....

Bandito debiutuos MMA kovose kovo 21 dieną :-D

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #69 įjungtas: 2009 Vas 17, 20:15:16 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bandito debiutuos MMA kovose kovo 21 dieną :-D
:clap: sekmes jam  :-D
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #70 įjungtas: 2009 Vas 17, 21:16:37 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Bandito debiutuos MMA kovose kovo 21 dieną :-D
Sekmės jam :clap:

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #71 įjungtas: 2009 Vas 17, 21:48:44 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Sekmės jam :clap:
Ko čia sėkmę dalinat. priimu tik grynais...  :luztu:
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Rolis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Vas 2006
  • Žinutės: 1593
  • Amžius: 52
  • Vieta: kns
  • Šalis: lt
  • Karma: +36/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: ritland
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #72 įjungtas: 2009 Vas 17, 22:08:22 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ko čia sėkmę dalinat. priimu tik grynais...  :luztu:
grynais bus, kai peršoksi griovį, o dabar nesakyk op  :senis:
įtempk presą

Atsijungęs hogo

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2007
  • Žinutės: 27
  • Amžius: 33
  • Karma: +1/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #73 įjungtas: 2009 Vas 17, 22:32:47 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
jei čia taikyta Smaugliui ar Bandito, tai jie turbūt pakovoję biškį....
Netaikyta niekam, tiesiog išsakiau savo nuomone.

Atsijungęs sakalas

  • VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2008
  • Žinutės: 1350
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +52/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Bokso Klubas Viksoras
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #74 įjungtas: 2009 Vas 17, 22:46:36 pm »
saxum:
Citata
Bandito debiutuos MMA kovose kovo 21 dieną :-D
tai jau kontrakta pasirase ? :D
Reiks paziuret jei debiutuos  :chmm:

Atsijungęs dziudoka

  • Auksinis VIP narys
  • Yondan (4 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 2896
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +156/-14
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #75 įjungtas: 2009 Vas 18, 07:50:20 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
saxum:tai jau kontrakta pasirase ? :D
Reiks paziuret jei debiutuos  :chmm:
žmonės kalba, kad kietas :D

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #76 įjungtas: 2009 Vas 18, 07:57:47 am »
Chebra, nenukrypkit nu temos, apie Bandito debiutą "Realių kovų" temoje :director:

Atsijungęs gerietis

  • 6 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgp 2008
  • Žinutės: 95
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +3/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #77 įjungtas: 2009 Vas 19, 16:06:22 pm »
pradėjau tikriausiai kaip ir dauguma: suvoki, kad reikia mokėti apsiginti/apginti, bet realių veiksmų nesiimi, kol negauni spyrio į užpakalį (gaut į nosį, būt išvoliotam po sniegą, būt apiplėtam ir pan.), aišku, dar yra tokių, kurie neturi kur dėt energijos arba paprasčiausiai taip geriausiai save realizuoja (kovodami). Kadangi ir taip ieškojau vietelės kur pasimankštinti + kaip tik tuo laikotarpiu gavau minėtą pendelį (o paskutinis peržengė kantrybės ribas, ir dar kartą įrodė, kad yra gatvėse lochų norinčių išbandyt savo mawashi geri tiesiog šiaip, tik todėl,kad tu neturi parūkyt netgi nepaisant to, kad aplink pilna žmonių (kurie apsimeta, kad nieko nemato), beveik miesto centras ir tu eini su žmona, kuri ant rankų laiko 1 metų vaiką), tai apsispręst, kuo noriu užsiiminėt nebuvo sunku, nors šiaip nesu linkęs i konfliktus  :angel: . Pasidomėjau keliais klubais (domėjausi kad be smūginės technikos būtų ir laužimai, metimai, kažkiek parterio), nuėjau pas Dojo ir supratau, kad tas užsiėmimas yra man tiesiog malonus laiko praleidimas + keičiasi suvokimas apie pačius kovos menus (nepradėsiu čia filosofuot :) ). Šiaip dar pamastau kartais, kad BŪTŲ gerai, jei būčiau kovos menais užsiiminėjęs nuo kokių 15-17 metų (tada tik kelis mėnesius užsiiminėjau pankrationu, bet dėl kelių priežasčių teko baigt, nors patiko), žodžiu, jei kas abejojat, tai nebeabejokit, o tiesiog eikit ir ieškokit, gal surasit tai, kas gyvenimą papildo, o jei dar iš to naudos galima gaut, tai ko dar abejoti :)

Atsijungęs Berserk

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2006
  • Žinutės: 2090
  • Amžius: 39
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: mt
  • Karma: +85/-21
  • Lytis: Vyras
  • skype - skovoroda

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #78 įjungtas: 2009 Vas 20, 08:57:20 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Ko čia sėkmę dalinat. priimu tik grynais...  :luztu:

Vitiuxa aciu uzh proga susitikt su zmonem ir pagert alaus :D :-D
aeterna
Я дерусь потому что ... дерусь (c) Портос
Смотри на мир простодушно как только что народившийся бычок, и не доискивайся до причин. Яо

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #79 įjungtas: 2009 Bir 15, 18:38:30 pm »
na, pinigai turi buti geri ...ne tokie , kokius uz "realias" be jokiu apsaugu gaudavom pries 10metu(apie 200lt...:))))kazkam nubyredavo, bet ne kovotojams...siaip, reikia pragyvent is to normaliai-be pasaliniu darbu, nes jegu jiems nebelabai beliktu...+gera treniruociu baze, partneriai, maistas...art reikia ir apie nieka kita galvot nesinori, o apie daryma net kalbos nera.
1000lt nera mazai, bet kovos per menesi neuzteks, dvieju nelabai atlaikysi, o ir tu pinigu dar neuzteks, reikia trecios kovos...na, cia jau super butu:)
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Tadas

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #80 įjungtas: 2009 Lie 11, 22:53:22 pm »
Pradejau dometis kovos menais 17 metu,nes eidamas i kacelke supratau,kad raumenis pumpuoju,o jokios  :punch: naudos nera :lauzo:. draugas tuo metu lanke TKW,zadejau eiti su juo taciau apsigalvojau.Gan ilgai rinkausi is daugybes stiliu,padzioj galvojau apie kyokushin paskui apie boksa,tradicini karate ir paskui priejau prie Shotokan Karate,jei tiksliau tai mane lb suzavejo  si istrauka is varzybu  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti tada galvojau " ir dar sako be kontaktis   :angel: "  db si stiliu treniruojuosi jau 5 men. treniruotes idomios,malonus klubas,geras treneris.Nesenai issilaikiau 9 kyu  :rolleyes: . Db vasara treniruotes nevyksta,bet treniruotis neuzmirstu  :P  rudeni laukia varzybos tai reikia pradeti ruostis  :maisas:

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #81 įjungtas: 2009 Lie 12, 15:02:13 pm »
na,cia Japonijos JKA cempas...puikiai matosi, kas yra tikrasis shotokanas ir vieno vienintelio smugio principas, kas pas mus mazai daroma.mojuoja-mojuoja, a naudos mazai:)kovoja auksciausio lygio meistrai,o smugi vis tiek padaro.ta viena vieninteli,toki, koki moke daryti Mokytojas G.Funakoshi.islaukimas,radimas atviros vietos ir ataka-viena ir paskutine...o kad pasirinkai shotokana-gerai,atidirbsi technika,koordinacija,greiti,reakcija.atskirai padirbk jegai ir istvermei, tada galesi kazka pajungt,pamaisyt.o dabar-kichon,kata,koju darbas,krosas,skersinis,lygegretes,atsispaudimai...vasara netinginiauk,nes geras metas tampytis ir gerinti lankstuma-orai siltesni,geriau ir greiciau apsyla organizmas.
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Pauliukenas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2008
  • Žinutės: 234
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-7
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: real_sex_pistol
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #82 įjungtas: 2009 Lie 12, 20:32:35 pm »
nu cia highlight'as jei ka :D :D :D net pas japonus nebuna, kad opa vienas smugis ir taskas iskart... visur buna to strikinejimo, mojavimo. Bet grazu kai kia padaro :-)

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #83 įjungtas: 2009 Lie 12, 22:26:06 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
nu cia highlight'as jei ka :D :D :D net pas japonus nebuna, kad opa vienas smugis ir taskas iskart... visur buna to strikinejimo, mojavimo. Bet grazu kai kia padaro :-)
parsipumpuok visa cempa ju-japonu ir nueik i musu artimiausia,tada suprasi ka mintyje turejau!:)va tada,manau ir susikalbesim! :handshake:
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs Pauliukenas

  • 4 kyu
  • *
  • Registracijos data: Grd 2008
  • Žinutės: 234
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +5/-7
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: real_sex_pistol
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #84 įjungtas: 2009 Lie 13, 14:18:40 pm »
viso cempo neturiu, bet esu mates ne viena japonu kumite ;-) tas pats kaip visur strikineja ilgai, nieko nedaro, paskui arba pamojuoja ora, arba taska padaro, kaip pavyksta  :-)
aisku nuo kovotojo priklauso, o ne ten kur vyksta cempas, arba kokia tautybe kalasi. Nes pilna geru shotokano kumite atstovaujanciu amerikieciu, prancuzu, brazilu...

Atsijungęs Dainiux

  • Globalus Moderatorius
  • Godan (5 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2011
  • Žinutės: 3481
  • Amžius: 50
  • Vieta: Panevėžys
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: simaitis.dainius1
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #85 įjungtas: 2009 Lie 18, 12:03:17 pm »
nesutinku,nes tai ,kas japonijoje skaitoma karate,pas mus tik kvapas jos belieka.paziurek vieno ruso(Olego) is kovines tv "Boec" viesnage pas JKA, kitus shotokano meistrus Japonijoje...daug ka suprasi.jei idemiai ziuresi ir pagalvosi,o ne galvosi, kad pagalvojai ir nieko naujo nepamatei ;-)
MMA / karate / wudang coach
 Panevėžys, Lietuva   
+37064716767
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs robertozas

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 44
  • Amžius: 30
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: pagalviuss
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #86 įjungtas: 2009 Spa 02, 21:02:37 pm »
kiek pamenu pradejau sportuoti nuo 3 klases (~9 metu) ir sporto saka i kuria mane nuvede tetis buvo sambo. is pradziu net nesuprasdavau esmes ir nelabai man patiko tos treniruotes, nes visi draugai lanke krepsini, futbola tenisa ir kazkiek tyciodavosi is manes ka tu ten lankai nyndzes kazkokias, todel daznai neeidavau i treniruotes, laika praleisdavau kompiuterinei  :D
bet laikui begant supratau kad si sporto saka yra pagrindas.
sambo lankau jau 7 metus. bet nuo praitu metu pradejau lankyti dar ir bushido.
todel labai dekoju teciui kuris nuvede mane i sambo, nes dabar yra dideles perspektyvos parteryje  :P

Atsijungęs Vitiokas

  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2007
  • Žinutės: 1962
  • Amžius: 38
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +41/-4
  • Lytis: Vyras
  • Бандито

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Jiu jitsu grappling, MMA - Smauglys
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #87 įjungtas: 2009 Spa 03, 11:02:00 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
kiek pamenu pradejau sportuoti nuo 3 klases (~9 metu) ir sporto saka i kuria mane nuvede tetis buvo sambo. is pradziu net nesuprasdavau esmes ir nelabai man patiko tos treniruotes, nes visi draugai lanke krepsini, futbola tenisa ir kazkiek tyciodavosi is manes ka tu ten lankai nyndzes kazkokias, todel daznai neeidavau i treniruotes, laika praleisdavau kompiuterinei  :D
bet laikui begant supratau kad si sporto saka yra pagrindas.
sambo lankau jau 7 metus. bet nuo praitu metu pradejau lankyti dar ir bushido.
todel labai dekoju teciui kuris nuvede mane i sambo, nes dabar yra dideles perspektyvos parteryje  :P

Ir kus čia bushido lankai? :chmm:
Размах на рубль — удар на копейку...
А я наказываю, жестоко наказываю...
Я злой. Но память у меня плохая. И никуда я ничего не записываю. Могу отомстить, забыть, потом снова отомстить...
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs robertozas

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 44
  • Amžius: 30
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: pagalviuss
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #88 įjungtas: 2009 Spa 03, 11:20:03 am »
Pašilaičiuose, pas Golubovski, Cholodinski ir Gražvyda Smailį

Atsijungęs Smauglys

  • Auksinis VIP narys
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2004
  • Žinutės: 3753
  • Amžius: 53
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +128/-9
  • Lytis: Vyras
  • smauglys

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #89 įjungtas: 2009 Spa 03, 11:28:01 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
.....
todel labai dekoju teciui kuris nuvede mane i sambo, nes dabar yra dideles perspektyvos parteryje  :P
Ateik kada į svečius. Patikrinsime parterį :angel: Ir šiaip įdomu pamatyti vaikiną su tokiom mintim..
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti  Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti

Atsijungęs robertozas

  • 8 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 44
  • Amžius: 30
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: pagalviuss
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #90 įjungtas: 2009 Spa 03, 11:47:49 am »
gal kada nors ;]
gruodzio menesi dalyvausiu real fight graplinge tai pamatysi  :rolleyes:
« Paskutinis taisymas: 2009 Spa 03, 21:20:33 pm nuo robertozas »

Atsijungęs Pythoncik

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #91 įjungtas: 2009 Spa 03, 23:39:38 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
gal kada nors ;]
gruodzio menesi dalyvausiu real fight graplinge tai pamatysi  :rolleyes:
koks svoris, patirtis partery? butinai uzsuk i svecius - vendetta laukia nematytu grapplingistu, ypac tokiu ambicingu ;)
« Paskutinis taisymas: 2009 Spa 03, 23:44:30 pm nuo Pythoncik »
BiGrey

Atsijungęs Pythoncik

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #92 įjungtas: 2009 Spa 03, 23:57:53 pm »
Budamas 12 lankiau futbola - nepatiko, po metu isbandziau rankini... Vel po metu uzsiemimo, tevas tare savo zodi! :senis: treneruotes metu pazeide apgama - taip pasibaige mano rankinio karjera. Uztad po menesio, uzgijus apgamui, tevas nuvede i "saugu" Shotokana ;) toliau salia karate buvo siek tiek dziudo, pradejau lankyti smauglio parteri. Taip susipazinau su kovos menais... Taip nuo 14m. keliauju siuo kelu, kartais suklisdamas, pamesdamas si kelia, vel atrasdamas... Dabar kai yra didelis noras, nera tokiu galimybiu kaip anksciau... Bet, norint galima viska ;)
BiGrey

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #93 įjungtas: 2009 Spa 04, 02:44:34 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Budamas 12 lankiau futbola - nepatiko, po metu isbandziau rankini... Vel po metu uzsiemimo, tevas tare savo zodi! :senis: treneruotes metu pazeide apgama - taip pasibaige mano rankinio karjera. Uztad po menesio, uzgijus apgamui, tevas nuvede i "saugu" Shotokana ;) toliau salia karate buvo siek tiek dziudo, pradejau lankyti smauglio parteri. Taip susipazinau su kovos menais... Taip nuo 14m. keliauju siuo kelu, kartais suklisdamas, pamesdamas si kelia, vel atrasdamas... Dabar kai yra didelis noras, nera tokiu galimybiu kaip anksciau... Bet, norint galima viska ;)

Kartais kovos su nindzėm Zervynose padėdavo atstatyt kovinę dvasią.. :)
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #94 įjungtas: 2009 Spa 04, 14:20:00 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
gal kada nors ;]
gruodzio menesi dalyvausiu real fight graplinge tai pamatysi  :rolleyes:

Nedaug trūko, kad ir spalio mėn. būtum sudalyvavęs  :angel: O gruodžio mėnesiui jau priešininkas yra, kiek žinau, abu pažįstami, bus įdomu pakovot :-D

Atsijungęs Pythoncik

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Geg 2009
  • Žinutės: 160
  • Vieta: Lietuva
  • Karma: +2/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #95 įjungtas: 2009 Spa 04, 22:57:18 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Kartais kovos su nindzėm Zervynose padėdavo atstatyt kovinę dvasią.. :)
Tikrai taip ;)
BiGrey

Atsijungęs Buratinas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2012
  • Žinutės: 100
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #96 įjungtas: 2012 Bal 03, 20:43:28 pm »
Gėda pasakyt, bet aš pradėjau užsiiminėt kovos menais, nes mokykloj skriaudžia :-( Bet dabar  :punch:

Atsijungęs Skeptikas

  • Globalus Moderatorius
  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Geg 2005
  • Žinutės: 3673
  • Amžius: 46
  • Vieta: Klaipėda
  • Šalis: lt
  • Karma: +140/-15
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #97 įjungtas: 2012 Bal 03, 22:08:01 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gėda pasakyt, bet aš pradėjau užsiiminėt kovos menais, nes mokykloj skriaudžia :-( Bet dabar  :punch:

Manau, kad tu - toli gražu ne vienintelis.

Mane irgi skriausdavo... Tik vėliau vieni taip ir lieka "čiuchoncais" (t.y. pastumdėliais), o kiti randa savyje jėgų išmokti duoti atkirtį.
Jus užmuštų tai, kas daro mane stipresniu.

Atsijungęs estras2000

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2011
  • Žinutės: 183
  • Amžius: 29
  • Vieta: Jonava
  • Šalis: lt
  • Karma: +3/-4
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Deivis Destras
  • Skype: deivis1429
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #98 įjungtas: 2012 Bal 03, 23:01:48 pm »
Pradejau sportuoti kaip ir dauguma del tu paciu priezasciu susijusiu su mokykla ir gatve , o kadangi mano rajonas kol mazas buvau buvo pagarsejas , kaip narkomanu ir t,t tai nekazka net per sena tv laida sroves buvo reportazas kai mergina ejo laiptais ir 2 herojei uzpuole ir vienas su  :icon_bat: lupo iki tiek kol kaukole neatsivere , bet seip ne taip ji isgyveno na , o dauguma tokiu izgamu dabar issodinti arba sedi ant tevu galvos statybas baige , o seip dabartinis motyvas tai toks pastovet uz save ir draugus
Treniruok kuna , saugok siela

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #99 įjungtas: 2012 Bal 04, 12:43:23 pm »
Pas mane irgi, kaip pas visus, standartinė situacija buvo.  :punch:O paskui šiaip, pajutau kaifą. Gyvenimo būdas patapo. Pamačiau gilesnius sluoksnius :angel:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs lukas123

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 110
  • Karma: +5/-3

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #100 įjungtas: 2012 Bal 04, 22:52:17 pm »
O aš vaikystėj su tėčiu žiūrėdavau daug filmų, kuriuose vaidindavo Chuckas Norrisas ir tai nulėme, kad pradinėje mokykloje lankiau "Akrobatinį karate". :D Poto klasiokas mane labai šokiravo, kai pasakė, jog tai, ką mes abu sportuojame, nėra tikras karate  :luztu: Ir nežinau atsitiktinai ar ne, bet mama, kitą dieną parduotuvės vežimėlyje rado skrajutę, reklamuojančią Vilniaus "Karate-do" klubą. Nuvykau su klasiokiu išbandyti "tikrojo karate" ir vis dar bandinėju jau 8 metus :D O klasiokas po kelių metų dingo ir kiek žinau, dabar poilsiauja kolonijoje :D

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #101 įjungtas: 2012 Bal 04, 23:12:12 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
O aš vaikystėj su tėčiu žiūrėdavau daug filmų, kuriuose vaidindavo Chuckas Norrisas ir tai nulėme, kad pradinėje mokykloje lankiau "Akrobatinį karate". :D Poto klasiokas mane labai šokiravo, kai pasakė, jog tai, ką mes abu sportuojame, nėra tikras karate  :luztu: Ir nežinau atsitiktinai ar ne, bet mama, kitą dieną parduotuvės vežimėlyje rado skrajutę, reklamuojančią Vilniaus "Karate-do" klubą. Nuvykau su klasiokiu išbandyti "tikrojo karate" ir vis dar bandinėju jau 8 metus :D O klasiokas po kelių metų dingo ir kiek žinau, dabar poilsiauja kolonijoje :D
Klasikinė situacija. Atėjau su draugais dar senovėj į TKD, draugai nubyrėjo, aš likau. Jau daugiau nei 15 metų kovos menuose. O jie visai kitais dalykais dabar užsiima...
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs Starka

  • 3 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bir 2009
  • Žinutės: 455
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +5/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
  • Skype: -
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #102 įjungtas: 2012 Bal 05, 10:25:00 am »
Mane tai rutina privertė pradėt . Kol mokykloj mokiausi  ir studentavau, vėjai buvo galvoj ir visokių veiklų prisimastydavau . Po to dirbt pradėjau . Darbas sedimas 8 val prasėdi darbe, o žiema grįžęs dar ir namie toliau sau sedi. Pradėjo lašiakai augt dideliais tempais, kai jau lipdamas namo  į 7 aukšta padusau, nutariau kad reik kažką daryt. Pradėjau sportuot po truputi dėl saves 3 kartus per savaitę. Paskui užkabino, kažkaip nebeisivaizduoju gyvenimo neišėjus pajudėt . Be to pastebėjau, kad visas negatyvas po darbų ir šiaip, jei diena prasta gerai išeina su prakaitu , grįžtu sau su šypsena po treniruotės ir gyvenimas gražus :)

WT girl

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #103 įjungtas: 2013 Vas 06, 14:26:12 pm »
Jau nuo pat vaikystės mėgau mušti negerus berniukus ir peštis su mergaitėmis :D Bet kažkaip tada ar tie kovos menai nebuvo tokie populiarūs, ar tiesiog mamai neatėjo į galvą manęs nuvesti į treniruotes. Tai va ir praleidau savo 16 metų tai plaukime, tai šokiuose, tai stalo tenise, o einant septynioliktiems kažkaip pamaniau, kad reiktų išbandyt kovos menus. Prie to, žinoma prisidėjo ir visokie filmai apie tai. Paieškojau internete ir akys užkliuvo už Kung fu Wing Tsun. Nuėjau į pirmą treniruotę ir užkabino. Dabar daugiau nei 5 mėnesius lankau ir labai tuo džiaugiuosi. Jaučiu kaip stiprėja mano smūgiai, palyginus su pirmomis treniruotėmis, kaip didėja lankstumas. Daug kas mano, kad WT yra neefktyvu apsiginant ir pan., bet tikrai manau, jog gerai įvaldžius bent kokį kovos meną būsi pranašesnis už tą, kuris turi tik jėgos, bet ne technikos :)

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #104 įjungtas: 2013 Vas 06, 14:43:21 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jau nuo pat vaikystės mėgau mušti negerus berniukus ir peštis su mergaitėmis :D Bet kažkaip tada ar tie kovos menai nebuvo tokie populiarūs, ar tiesiog mamai neatėjo į galvą manęs nuvesti į treniruotes. Tai va ir praleidau savo 16 metų tai plaukime, tai šokiuose, tai stalo tenise, o einant septynioliktiems kažkaip pamaniau, kad reiktų išbandyt kovos menus. Prie to, žinoma prisidėjo ir visokie filmai apie tai. Paieškojau internete ir akys užkliuvo už Kung fu Wing Tsun. Nuėjau į pirmą treniruotę ir užkabino. Dabar daugiau nei 5 mėnesius lankau ir labai tuo džiaugiuosi. Jaučiu kaip stiprėja mano smūgiai, palyginus su pirmomis treniruotėmis, kaip didėja lankstumas. Daug kas mano, kad WT yra neefktyvu apsiginant ir pan., bet tikrai manau, jog gerai įvaldžius bent kokį kovos meną būsi pranašesnis už tą, kuris turi tik jėgos, bet ne technikos :)
Welkam į FC.
Nedaug kas rašo, kad vinčiūnas neefektyvus. Daugiau rašoma apie skirtingas asociacijas, jų mokytojus, mokymo metodikas. Tikiuosi, kad su tamsta čia (forume) neišsirituliuos politinės vinčiūno temos. Taip pat linkiu nelikt savo sultyse. T.y. jei jau jausi, kad tavo stilius tau yra nenugalimas (pats pačiausias), pasibandyk su kitais (pvz. Arimano chebra). Ir jei būsi pakankamai atvira, tie patyrimai padės užpildyti esamas (jei tokių bus) spragas.
Sėkmės sportuojant.
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #105 įjungtas: 2013 Vas 06, 15:05:36 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jau nuo pat vaikystės mėgau mušti negerus berniukus ir peštis su mergaitėmis :D Bet kažkaip tada ar tie kovos menai nebuvo tokie populiarūs, ar tiesiog mamai neatėjo į galvą manęs nuvesti į treniruotes. Tai va ir praleidau savo 16 metų tai plaukime, tai šokiuose, tai stalo tenise, o einant septynioliktiems kažkaip pamaniau, kad reiktų išbandyt kovos menus. Prie to, žinoma prisidėjo ir visokie filmai apie tai. Paieškojau internete ir akys užkliuvo už Kung fu Wing Tsun. Nuėjau į pirmą treniruotę ir užkabino. Dabar daugiau nei 5 mėnesius lankau ir labai tuo džiaugiuosi. Jaučiu kaip stiprėja mano smūgiai, palyginus su pirmomis treniruotėmis, kaip didėja lankstumas. Daug kas mano, kad WT yra neefktyvu apsiginant ir pan., bet tikrai manau, jog gerai įvaldžius bent kokį kovos meną būsi pranašesnis už tą, kuris turi tik jėgos, bet ne technikos :)


:oho: :oho: :oho: WT girl 2?
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs Saxum

  • Administratorius
  • Kudan (9 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2004
  • Žinutės: 9378
  • Amžius: 50
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +172/-3
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • fightclub.lt
  • Skype: zaksenas
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #106 įjungtas: 2013 Vas 06, 15:27:54 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti


:oho: :oho: :oho: WT girl 2?

WTgirl patapo NiceGirl :) Kuom pataps WT girl po susidūrimo su kitais kovos menais? :angel:

Atsijungęs arimanas

  • VIP narys
  • Sandan (3 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bir 2011
  • Žinutės: 2042
  • Amžius: 39
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +58/-3
  • Lytis: Vyras
  • cogito, ergo sum

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #107 įjungtas: 2013 Vas 06, 15:29:39 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti


:oho: :oho: :oho: WT girl 2?

Aš irgi vos nepaspringau  :kikena:

WT girl, manau, kad turėsi apie ką pakalbėt su Nice girl, kuri irgi kažkada buvo WT girl  :luztu:

toks jausmas, kad istorija kartojasi, bet gal tai man į gera, kaip treneriui  :chmm:
,,Kario kelias siūlo naują gyvenimą, kuris turi būti visiškai kitoks. Negalima į jį perkelti senų bjaurių įpročių. Mes renkamės tik kartą. Pasirinkimas toks: ar tampame kariais, ar būname paprasti žmonės. Kitokio pasirinkimo šioje žemėje nėra."
Carlos Castaneda

Atsijungęs baramui fighter

  • Rokudan (6 dan)
  • *
  • Registracijos data: Rgs 2009
  • Žinutės: 3587
  • Amžius: 48
  • Šalis: 00
  • Karma: +44/-13
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #108 įjungtas: 2013 Vas 06, 16:00:39 pm »
Jo chebra.... karma tokia tubūt forumo  :senis: viskas taip sakant gyvenime ratu eina...
"свято место пусто не бывает"  :amen:
ОТВЕТСТВЕННОСТЬ без любви делает человека БЕСЦЕРЕМОННЫМ.
СПРАВЕДЛИВОСТЬ без любви делает человека ЖЕСТОКИМ.
ПРАВДОЛЮБИЕ без любви делает человека КРИТИКАНОМ.
ВЛАСТЬ без любви делает человека НАСИЛЬНИКОМ.
БОГАТСТВО без любви делает человека ЖАДНЫМ.
ВЕРА без любви делает человека ФАНАТИКОМ.

Atsijungęs NiceGirl

  • 1 kyu
  • *
  • Registracijos data: Sau 2007
  • Žinutės: 779
  • Amžius: 33
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +47/-3
  • Lytis: Moteris
  • Duok durniui iš kelio.

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Protą eikit treniruoti...
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #109 įjungtas: 2013 Vas 07, 20:39:10 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Jau nuo pat vaikystės mėgau mušti negerus berniukus ir peštis su mergaitėmis :D Bet kažkaip tada ar tie kovos menai nebuvo tokie populiarūs, ar tiesiog mamai neatėjo į galvą manęs nuvesti į treniruotes. Tai va ir praleidau savo 16 metų tai plaukime, tai šokiuose, tai stalo tenise, o einant septynioliktiems kažkaip pamaniau, kad reiktų išbandyt kovos menus. Prie to, žinoma prisidėjo ir visokie filmai apie tai. Paieškojau internete ir akys užkliuvo už Kung fu Wing Tsun. Nuėjau į pirmą treniruotę ir užkabino. Dabar daugiau nei 5 mėnesius lankau ir labai tuo džiaugiuosi. Jaučiu kaip stiprėja mano smūgiai, palyginus su pirmomis treniruotėmis, kaip didėja lankstumas. Daug kas mano, kad WT yra neefktyvu apsiginant ir pan., bet tikrai manau, jog gerai įvaldžius bent kokį kovos meną būsi pranašesnis už tą, kuris turi tik jėgos, bet ne technikos :)
Labas aš taip pat buvau wtgirl :) Ir apie 4 metus ten lankiau. Patariu per daug apie efektyvumą gatvėje neužsisvajoti, nes kovos menas saugioje salėje skiriasi kaip diena ir naktis nuo to ,kas būna gatvėje. Nes nieks į tave nesmūgiuos treniruotės metu netikėtai, visa jėga ir visu greičiu ir tau nepatogiu kampu. Prie to priartinti gali pilno kontakto laisva kova(sparingas) su apsaugom arba be jų... Nelysiu į BWTA politiką, bet tik noriu pasakyti, kad man asmeniškai ten trūko sparingo kaip savęs patikrinimo arba priartėjimo prie realybės. Išlaikiau 12 lygių, bei lankiau instruktorių kursus taip ir neišmokusi kovoti, aišku žinoma kūną kažkiek pralavinau, išmokau daug įdomių judesių. Bet suprask tai nėra kova, kol tu nekovoji. Bet yra dar vienas klausimas ar tau kaip merginai išties reikia išmokti kovoti? Tai sukelia daug streso, traumų ir malonumas tikrai savotiškas... Geriau patarčiau galvoti, kad šiaip užsiiminėji egzotišku sportu/menu savo malonumui, neturint didelių iliuzijų ir viskas bus gerai. Aš dabar pasirinkau sunkųjį kelią, pas  Arimaną (Niat Nam kovos menas) iš tiesų išmokti kovoti. O kas tai yra man "iš tiesų išmokti kovoti"?
Tai visų pirma išsiugdyti ištvermę, kad ištverti kovą ir nepadusti. Kad to pasiekti reikia, perlipti per save, kartais  treniruotis iki tol kol nebeturėsi jėgų paeiti.  WT tokių pratimų ištvermei ir stiprinimui darydavom labai nedaug, nes sakydavo, kad jie kenkia greičiui...Bet kam tas greitis be ištvermės ir visai be jėgų?
 Antra nugalėti baimę, o tai galima pasiekti tik per sparingus. Kadangi wt nebuvo sparingų, tai aš nelabai pažinojau baimės jaučiausi labai kieta ir labai daug mokanti. Atsimenu, kai  vesdavau treniruotes tai ant dvigubai už save didesnių tekdavo technikas demonstruoti, visi buvo apšalę kiek aš kietų judesiukų žinau. Bet po to kai teko pakovoti su tais, kurie turi sparingus ir kurie moka smūgiuoti į veidą ir kurie į smūgį įdeda jėgą patikėk baimė atsirado. Kol tau smūgiuoja į krūtinės apsaugą visai nebaisu ir kartais prasileisti tą smūgį. Bet kai taiko į veidą, pasidaro baisu, nes dėl vieno neteisingo judesio gali gauti į akį.
Trečia svarbu išmokti gintis nuo smūgių visa jėga, su kuriais norima iš tiesų pataikyti. Tie pratimai porose gerai, kad išmokti techniškai gražiai tuos blokus atlikti, kad suprasti principus ir panašiai. Bet išmoksi visiškai teisingai atlikt blokus tik išbandžiusi juos per sparingus.
Ketvirta svarbu išmokti ir smūgiuoti įjungiant visą kūną bei pataikyti į judantį taikinį ( pataikyti į judantį taikinį yra , kur kas sunkiau nei į nejudantį kaip medinis manekenas) . Kokia prasmė visa laiką mokytis tik lengvai tapšnoti aš nežinau. Nes jei niekada nesmūgiuoji stipriai, tai realioje situacijoje kovoje beveik jokių šansų, kad padarysi normalų smūgį. Taip pat kaip juokinga man kai sako, kad wt per daug pavojingos technikos, kad būtų sparingai. Aš manau, kad tai taip pat veiksminga kaip savitaiga, jei nebus sparingo.
Na vat tokia mano nuomonė. Jei kas nors dar įdomu parašyk į PM :)
vincent, qui se vincent – nugalės tas, kuris save nugalės.

WT girl

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #110 įjungtas: 2013 Vas 08, 13:57:48 pm »
Nu va, pasisavinau kažkieno nicką...  :D  O, NiceGirl, viskas, ką parašei apie WT- teisybė. Nėra nei sparingų, nei tikresnių kovų. Nors nieko doro negaliu pasakyti palankius kelis mėnesius :) O Niat Nam skamba tikrai fainai. Panevėžy, man atrodo, nėra tokio daikto, bet kai į Vilnių išvažiuosiu, tai butinai reiks ten nueit, nors jau pabandyt, bet iš aprašymo tavo, tai tikrai tikiu, kad patiks :)  Na, kol kas lankysiu čia, o paskui žiūrėsiu :)
 

Atsijungęs Buratinas

  • 5 kyu
  • *
  • Registracijos data: Vas 2012
  • Žinutės: 100
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-1

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #111 įjungtas: 2013 Vas 08, 14:54:30 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nu va, pasisavinau kažkieno nicką...  :D  O, NiceGirl, viskas, ką parašei apie WT- teisybė. Nėra nei sparingų, nei tikresnių kovų. Nors nieko doro negaliu pasakyti palankius kelis mėnesius :) O Niat Nam skamba tikrai fainai. Panevėžy, man atrodo, nėra tokio daikto, bet kai į Vilnių išvažiuosiu, tai butinai reiks ten nueit, nors jau pabandyt, bet iš aprašymo tavo, tai tikrai tikiu, kad patiks :)  Na, kol kas lankysiu čia, o paskui žiūrėsiu :)
 

Čia panevėžy vyturio mokykloj vyksta tas wt?  :chmm: Ten ir mt būdavo kitom dienom

WT girl

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #112 įjungtas: 2013 Vas 08, 15:02:58 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Čia panevėžy vyturio mokykloj vyksta tas wt?  :chmm: Ten ir mt būdavo kitom dienom

Jo, Vyturio mokykloj. Nezinau, kas ten vyko ar vyksta dar :D Gali but :)

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #113 įjungtas: 2013 Vas 08, 15:34:48 pm »
Parašyk asmeninę žinutę Dainiux, atves Panevėžy į doros kelią
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

WT girl

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #114 įjungtas: 2013 Vas 09, 12:42:02 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Parašyk asmeninę žinutę Dainiux, atves Panevėžy į doros kelią

Gal kaip nors pati :D Siaip nuo temos nukrypom  :P

Atsijungęs Asia

  • Auksinis VIP narys
  • Shodan (1 dan)
  • *
  • Registracijos data: Lie 2004
  • Žinutės: 1410
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: lt
  • Karma: +69/-0
  • Lytis: Vyras
  • Smėlis prasismelkia visur...

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Andrius Baškatovas-Asia
  • Skype: asia-777
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #115 įjungtas: 2013 Vas 11, 05:40:00 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Gal kaip nors pati :D Siaip nuo temos nukrypom  :P

Nesuk galvos - kad ir ką belankytum, vistiek reikės draugo pagalbos. Ar į ligoninę nuvežt ar lavoną užkast.. :)
Žiūrėk, kad būtų smagu tame ar kitame klube.
Lažinamės, kad atspėsiu tavo vardą iš trijų... smūgių!!

WT girl

  • Svečias
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #116 įjungtas: 2013 Vas 11, 11:03:33 am »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Nesuk galvos - kad ir ką belankytum, vistiek reikės draugo pagalbos. Ar į ligoninę nuvežt ar lavoną užkast.. :)
Žiūrėk, kad būtų smagu tame ar kitame klube.

Tai ziuriu, ziuriu, kad smagu butu, o del lavono, tai parasysiu Tau, kai uzkast reikes  :kikena:

Atsijungęs AVD

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2014
  • Žinutės: 7
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #117 įjungtas: 2014 Bal 28, 15:54:42 pm »
Mano širdyje kovos menai atsirado nuo 11metų. Kaip kažkas rašė, kad sniege išvoliojo, tai mane irgi turbūt panašiai būtų išvolioję, bet buvo vasara, o aš stebuklingu būdu prasileidusi smūgį iš kojos į šonkaulius sugebėjau pabėgti:D Po šio įvykio mama mane nuvedė į kovinės savigynos treniruotes, kurios labai patiko.  Lankiau apie pusmetį, bet kai atsidūriau su smegenų sutrenkimu ligoninėje, visi kovos menai man buvo uždrausti iki kol sueis pilnametystė ir galėsiu pati spręsti. Tada kibau į mokslus, sportą numečiau visai, nes nepatiko kitos šakos. Ir tik būdama 21m. studijų mieste pradėjau lankyti wingt chun, tačiau tragiškos treniruotės nuvylė, kaip vėliau teko kalbėtis su kitame meiste sportuojančiu draugu, man teko netikęs treneris.. kiek tame tiesos nežinau, bet supratau, kad wingt chun ne man, nes jame man trūksta veiksmo :D Dabar sportuoju salėje, tvirtėju, ir ruošiuosi pradėti lankyti savo svajonę muay thai.. Žinoma minčių galvoje sukasi įvairių, kažkiek prisibijau traumų, kažkiek nedrąsu ateiti vėl tokiai žaliukei, bet jau nevisai jauniklei 23m., bet jaučiu, kad kovotojo dvasia mane atvys ten nespėjus net mirktelėti:D

Atsijungęs EzysGazuotas

  • Administratorius
  • Nanadan (7 dan)
  • *
  • Registracijos data: Spa 2008
  • Žinutės: 4249
  • Amžius: 49
  • Vieta: Vilnius
  • Šalis: 00
  • Karma: +50/-1
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
    • Wing Tsun
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #118 įjungtas: 2014 Bal 28, 20:11:34 pm »
Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti
Mano širdyje kovos menai atsirado nuo 11metų. Kaip kažkas rašė, kad sniege išvoliojo, tai mane irgi turbūt panašiai būtų išvolioję, bet buvo vasara, o aš stebuklingu būdu prasileidusi smūgį iš kojos į šonkaulius sugebėjau pabėgti:D Po šio įvykio mama mane nuvedė į kovinės savigynos treniruotes, kurios labai patiko.  Lankiau apie pusmetį, bet kai atsidūriau su smegenų sutrenkimu ligoninėje, visi kovos menai man buvo uždrausti iki kol sueis pilnametystė ir galėsiu pati spręsti. Tada kibau į mokslus, sportą numečiau visai, nes nepatiko kitos šakos. Ir tik būdama 21m. studijų mieste pradėjau lankyti wingt chun, tačiau tragiškos treniruotės nuvylė, kaip vėliau teko kalbėtis su kitame meiste sportuojančiu draugu, man teko netikęs treneris.. kiek tame tiesos nežinau, bet supratau, kad wingt chun ne man, nes jame man trūksta veiksmo :D Dabar sportuoju salėje, tvirtėju, ir ruošiuosi pradėti lankyti savo svajonę muay thai.. Žinoma minčių galvoje sukasi įvairių, kažkiek prisibijau traumų, kažkiek nedrąsu ateiti vėl tokiai žaliukei, bet jau nevisai jauniklei 23m., bet jaučiu, kad kovotojo dvasia mane atvys ten nespėjus net mirktelėti:D
Mažiau galvok ir eik. Tai nueisi. O jei galvosi, toliau šio forumo nelabai kur ir nueisi...
Yra tipų, kurie su panieka mini laikus, kai buvusi viena tiesa. Dabar, atseit, tiesų daug ir kiekvienas galįs savo tiesą įrodinėt. Betgi žiūrėdami į kvailį, įrodinėjantį savo tiesą, mes neįrodinėjam sau, kad jis protingas. Vadinasi tiesa yra viena ir jos nereikia įrodinėt. J.Erlickas

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #119 įjungtas: 2014 Bal 30, 00:42:09 am »
Pirmadienį 18,30 laukiam Vendettoj
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs AVD

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2014
  • Žinutės: 7
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #120 įjungtas: 2014 Bal 30, 08:19:48 am »
bučiau Vilniuje -  uzsukciau, deja gyvenu siuo metu Klaipedoje...kiek ieškojau apsistojau ties variantais : Pas Baranovskij arba Muay thai imperija. gal yra ten sportuojanciu, butu neprosal pabendraut pries ateinant:)

Atsijungęs paslaptis

  • Auksinis VIP narys
  • Nidan (2 dan)
  • *
  • Registracijos data: Bal 2009
  • Žinutės: 1518
  • Amžius: 40
  • Vieta: Vilnius
  • Karma: +30/-18
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #121 įjungtas: 2014 Bal 30, 22:58:18 pm »
Muay Thai Imperija
Мы против войны.
Нам нужен мир.
Желательно, весь.

Atsijungęs AVD

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Bal 2014
  • Žinutės: 7
  • Vieta: Kaunas
  • Šalis: lt
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Moteris

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #122 įjungtas: 2014 Geg 01, 10:24:13 am »
Taip galvoju apie muay thai imperija arba eiti pas Baranovskij.. kazin kaip ten ir ten?

Atsijungęs tamisp

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Kov 2013
  • Žinutės: 6
  • Vieta: Kaunas
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #123 įjungtas: 2014 Geg 08, 19:37:25 pm »
nezinau kaip imperijoj, bet tiksliai galiu pasakyt kad Klaipedoj "K1 akademija" labai pozityvus kolektyvas.

Atsijungęs Terma

  • 10 kyu
  • *
  • Registracijos data: Lie 2010
  • Žinutės: 2
  • Amžius: 2020
  • Vieta: Klaipeda
  • Šalis: 00
  • Karma: +0/-0
  • Lytis: Vyras

  • Aktyvumas per savaitę
    0%
Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #124 įjungtas: 2014 Geg 09, 09:02:59 am »
Siūlau būtinai pabandyti Jūs neturite teisės matyti nuorodas. Registruotis arba Prisijungti pats ten sportuoju. Rimtas požiūris ir darbas.

Portalo FightClub.lt diskusijų forumas

Re: Kas jus paskatino uzsiemineti kovos sportu?
« Atsakyti #124 įjungtas: 2014 Geg 09, 09:02:59 am »