FightClub.lt - UFC Fight Night 117: Shogun Rua prieš Ovince Saint Preux 2 (video)

UFC Fight Night 117: Shogun Rua prieš Ovince Saint Preux 2 (video) (4)

Rugsėjo 23 dieną vyksiantis UFC Fight Night 117 jau turi pagrindinės dvikovos dalyvius.


Jais skelbiami Mauricio Shogun Rua prieš Ovince Saint Preux.

Tai bus antras kovotojų susitikimas. Pirmą kovą, prieš tris metus, pirmo raundo pirmą minutę nokautu laimėjo Ovince Saint Preux.

Mauricio Shogun Rua, 35 metų kovotojas iš Brazilijos. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2002 metų, UFC nuo 2007. Bendras kovų santykis 25-10, kur net 20 pergalių pasiektos KO/TKO. Iš paskutinių 5 kovotų kovų 3 iš eilės pergalės. Buvęs UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas. 

Ovince Saint Preux, 34 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2008 metų, UFC nuo 2013. Bendras kovų santykis 20-10, kur 10 pergalių pasiektos KO/TKO. Iš paskutinių 5 kovotų kovų tik 2 pergalės. Kartą kovojo dėl UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono vardo prieš Jon Jones, bet teisėjų sprendimu pralaimėjo.

UFC Fight Night 117 vyks Japonijoje, ir tai bus savotiškas Shogun Rua sugrįžimas į Japoniją, kur jis kovojo Pride organizacijoje nuo 2003 iki 2006 metų.

Jūsų dėmesiui, vaizdo ištrauka iš pirmos kovos:

Atnaujinta 2017 liepos 07, Penktadienis. 11:02

Komentarai   

0 #4 Gemma 2018-03-21 18:23
I have checked your website and i've found some duplicate content,
that's why you don't rank high in google, but
there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for; boorfe's tips unlimited content

Feel free to visit my web site: IvyChief: https://SueTalks.jimdo.com
Cituoti
+4 #3 Bla bla bla 2017-07-11 13:04
Cituoja VJ:
Tai gal tamsta ir busi tas savanoris??????

Zmogus juk ne sake noris buti savanoriu tiesiog isreiske savo nuomone su kuria beje sutinku... jai tinklapio kurejai kaip kazkur esu skaites daro tai is entuziazmo tai gal to entuziazmo mazai arba nereikia isvis tokio tinklapio laikyti jai nera laik juo uzsiimti (asmenine mano nuomone)
Cituoti
0 #2 VJ 2017-07-10 21:57
Tai gal tamsta ir busi tas savanoris??????
Cituoti
+10 #1 nuomone 2017-07-08 18:15
sitas puslapis ziuriu kuo toliau tuo giliau ridenasi velniop y praraja.gal laikas pagalvot apie tarkim mus potecialius lankytojus kurie cia uzeja nori padiskutuot apie shios dienos :}nu ok ok jei jau nebuvo taip laiko tai bent jau vakarykschias naujienas?bet kur tau:Dcia net sugeba neidet aplamai kai kuriu eventu.ilgai nenoriu knistis bet paskutiniai keli kurie cia net nebuvo ymesti tai Gustafsson vs Teixeira Chiesa vs. Lee ir dar buvo nevienas ir ne du kuriuos pramiegojo sitie velniai net tingiu prisimint tiesa sakant.klausima s lin kur jus judat su situo puslapiu?jei jau rankos nekyla tiesiog nucopint nuo kitu saitu operatyviai naujienas,jei jau taiiip ner laiko tai gal pasamdykit koki savanori kuris atsidaves siai sporto shakai ir kuris net nesuprakaitaves galetu ydet naujienas laiku?kas laaabai keista kad cia dar kazkas ir reklamuojasi sitam puslapi:D
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!