FightClub.lt - UFC 214: Tyron Woodley prieš Demian Maia. Laimėtojas kovos prieš GSP.

UFC 214: Tyron Woodley prieš Demian Maia. Laimėtojas kovos prieš GSP. Komentuoti

Liepos 29 dieną vyksiantis UFC 214 pasipildė jau trečia tituline kova.


Pirma titulinė kova bus dėl UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono vardo - Daniel Cormier gins titulą prieš Jon Jones. 

Antra titulinė kova dėl atsilaisvinusio UFC moterų pusvidutinio svorio kategorijos čempionės vardo, kuris buvo atimtas iš Germaine de Randamie dėl atsisakymo kovoti prieš Cris Cyborg - Cris Cyborg prieš Tonya Evinger.

Trečia titulinė kova bus dėl UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono vardo. Tyron Woodley trečią kartą gins titulą, šį kartą prieš Demian Maia.

Ir panašu, kad Georges St. Pierre pasiekė savo. Po ilgų "pasiruošimų" kovai prieš Michael Bisping, kuri dabar jau atšaukta, GSP gaus titulinę kovą savo, pusvidutinėje, svorio kategorijoje. Tyron Woodley prieš Demian Maia kovos nugalėtojas titulą gins prieš GSP.

Tyron Woodley, 35 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2009 metų, UFC nuo 2013. Bendras kovų santykis 17-3-1. Iš paskutinių 5 kovotų kovų 4 pergalės ir 1 lygiosios. Esamas UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionas.

Demian Maia, 39 metų kovotojas iš Brazilijos. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2001 metų, UFC nuo 2007. Bendras kovų santykis 25-6. Iš paskutinių 5 kovotų kovų tiek pat pergalių.

 

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!