FightClub.lt - Bellator 180 atgalinė atskaita (video)

Bellator 180 atgalinė atskaita (video) (1)

Jau šį savaitgalį vyks vienas laukiamiausių Bellator 180.


Pagrindinėje vakaro dvikovoje susikaus aštrialiežuvis Chael Sonnen prieš "amžiną" priešininką Wanderlei Silva. Kova pagaliau įvyks po ko gero jau 4 metus trunkančių kalbų, katras yra kietesnis. Galima sakyti, kad būtent jų ankstesnė suplanuota dvikova UFC oktagone lėmė tai, kad abu kovotojai buvo priversti baigti, bent jau UFC, savo MMA kovotojų karjerą dėl vartotų draudžiamų preparatų.

Ne ką mažiau svarbi kova bus Fiodoras Emelianenko prieš Matt Mitrione. Tai bus antras bandymas Fiodorui Emelianenko debiutuoti Bellator MMA organizacijoje ir antras bandymas susikauti prieš Matt Mitrione. Pirma kova turėjo būti vasario 18 dieną vykusiame Bellator 172. Bet dėl Matt Mitrione ligos (inkstų akmenys), kova likus kelioms valandoms iki renginio, buvo atšaukta.

Atnaujinta 2017 birželio 19, Pirmadienis. 10:14

Komentarai   

+3 #1 stebetojaslt 2017-06-19 16:53
mitrione by tko ar ko, nes panasu, jog fedor per senas ir ne tos formos, kad sekmingai svarmintu ir naikintu varzova, jei jo butu stilius kaip couture, tada butu kita sneka.
Duociau 60 proc, kad sonnen uzwrestlins Silva ar by Giljotina, bet pries Tito jis lievokai atrode. Duociau 40 proc, jog Silva by tko.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!