FightClub.lt - Anderson Silva nekovos UFC 212

Anderson Silva nekovos UFC 212 Komentuoti

Nušalinus iš UFC 212 Anderson Silva priešininką Kelvin Gastelum ir UFC ilgai nerandant naujo, Voras pareiškė, kad jis pats traukiasi iš UFC 212.


Po to, kai Anderson Silva neteko savo priešininko, jis reikalavo kovos prieš Yoel Romero dėl laikino UFC vidutinio svorio kategorijos čempiono vardo. Bet UFC turi esamą vidutinio svorio čempioną Michael Bisping, todėl į kalbas apie laikino čempiono titulą nesileido.

"Aš tikrai norėjau kovoti gimtojoje Brazilijoje, bet to nebus. Noriu dėl to atsiprašyti. Tikrai norėjau ten kovoti, bet to nebus. Dėl to man labai skaudu, bet užtenka. Aš labai nusivylęs. Jie negerbia manęs, jie negerbia mano indėlio į sportą. Nežinau. Užteks." - sakė Anderson Silva.

Primename, kad Kelvin Gastelum buvo nušalintas iš UFC 212 po to, kai jo organizme buvo rasta "Carboxy-THC", kuris yra marihuanos ir/ar hašišo metabolitas. Kurį laiką Kelvin Gastelum tvirtino, kad vartojo vaistus su šia medžiaga, po to pareiškė, kad jis turi leidimą vartoti marihuaną Kalifornijoje, bet to įrodymu pateikti nesugebėjo. Vėliau vis dėl to pripažino, kad vartojo marihuaną. Dėl to jis buvo nubaustas 90 dienų diskvalifikacija, jo kova prieš Vitor Belfort pripažinta kaip neįvykusi (NC).

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!