FightClub.lt - Bellator 180: Phil Davis prieš Ryan Bader

Bellator 180: Phil Davis prieš Ryan Bader (3)

Vienas laukiamiausių Bellator MMA renginių Bellator 180, kuris vyks birželio 24 dieną, pasipildė dar viena kovotojų pora.


Tai bus antra Phil Davis kova prieš Ryan Bader. Pirmą kartą kovotojai kovojo UFC organizacijoje, 2015 metais vykusiame UFC on FOX 14. Kovą teisėjų sprendimu laimėjo Ryan Bader. Be to, tai bus Ryan Bader debiutas Bellator MMA.

Kova bus titulinė dėl Bellator MMA pussunkio svorio kategorijos čempiono vardo. Titulą pirmą kartą gins Phil Davis. Ryan Bader titulinę kovą gavo po to, kai jo pirmas priešininkas Muhammed King Mo Lawal pasitraukė iš Bellator 180.

Phil Davis, 32 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2008 metų, Bellator MMA nuo 2015. 2010-2015 metais kovojo UFC organizacijoje. Bendras kovų santykis 17-3-0-1. Iš paskutinių 5 kovotų kovų tik 1 pralaimėjimas. Esamas Bellator MMA pussunkio svorio kategorijos čempionas, titulą iškovojęs iš iki tol pralaimėjimo nepatyrusio Liam McGeary Bellator 163.

Ryan Bader33 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2007 metų, debiutuos Bellator MMA. 2009-2016 metais kovojo UFC organizacijoje. Bendras kovų santykis 22-5. Iš paskutinių 5 kovotų kovų tik 1 pralaimėjimas. 

Bellator 180 yra vienas laukiamiausių organizacijos renginių, nes pagrindinė vakaro dvikova numatyta Fiodoras Emelianenko prieš Matt Mitrione, antra pagal svarbumą kova - Chael Sonnen prieš Wanderlei Silva.

Komentarai   

+1 #3 stebetojaslt 2017-04-29 09:33
Dėl Bellator'o tiesą parašei. KAS liečia Gusą ir JJ, tai savo laiku domėjausi kiek jie sveria naturaliai vaikšęiodami, tai susidariau įspūdį, kad tai kažkas tarp 102-106 kg, kiti sunkiasvoriai eina tiek pasisvėrė kovoti. Nors aišku, galiu aš būti ir dezinformuotas.
Manuwai 37m. ir nors "KO" jėgą jis turi, bet itin stiprių varžovu jis neįveikė, apart OSP. Oezdemiras dar turėtų kažką rimtesnio įveikti, kad įtvirtintu savo kaip contenderio vardą. Abu pastarieji iš žinomesnių įveikė OSP. Panašiai yra ir su Cirkunov, tiesa jis jau nėra itin jaunas, jam 30m.
Cituoti
+4 #2 To Stebetojas.lt 2017-04-28 14:10
Tiek Jon Jones, tiek Gus niekad nebuvo sunkiasvoriai.
UFC lhw ateitis nera miglota jie turi top talentus: Manuwa, Eezdemir, Cirkunov.
Bellator turi tik zmones kurie po USADA ivedimo negali kovoti aukstam lygi UFC.
Tai yra mano nuomone.
Cituoti
+6 #1 stebetojaslt 2017-04-27 20:26
Buvo laikai prieš gerus 7-9 metus, kai LHW buvo "žvaigždžių lyga", vėliau atėjo susimažinę sunkiasvoriai: JJ, DC, Gus, AJ. Išskirtina, jog fizas suvaidino didži. vaidmenį pastarųjų dominavime. Vieni talentai pabėgo į MW, kiti iš vis išėjo kaip, kad Badar su Ph.Davis ir pnš. Dabar UFC LHW ateitis yra tikrai labai miglota ir gero nežadanti. Tiesa Bellator'as auga, bet labai sunkiai, jiems iki strikeforce ar dream dar toli, dauguma fight cardu lievoki.
Kas liečia kovą, tai pirma buvo labai close ir pask.takedown'a s išlošė pergalę Baderiui. Manau ir antroje kovoje bus daug klinčo, abu išjungs vienas kito imtynes, daug apsikeitimų plunksniniais smugiais, tiesa Bader turi daugiau šancu padaryti tko, bet Davis gali overall persmugiuoti. Dar įmanomas variantas, kad kažkuris kurį paims ant kokios giljotinos ar kimura.
prognozė: 55proc. kad Davis by unanimous decision ar submision.
45proc. kad bader by split decision ar tko/sub.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!