FightClub.lt - Jau šį savaitgalį: Fiodoras Emelianenko prieš Matt Mitrione (video)

Jau šį savaitgalį: Fiodoras Emelianenko prieš Matt Mitrione (video) (6)

Jau šį savaitgalį vyks Bellator 172, kur pagrindinė vakaro dvikova numatyta Fiodoras Emelianenko prieš Matt Mitrione. Jūsų dėmesiui, kovotojų žvilgsnių dvikovos, atviros treniruotės, ir kiti video.


Fiodoras Emelianenko MMA kovose kovojo nuo 2000 iki 2012 metų, po to pasitraukė iš profesionalaus sporto. Bet po 3 metų nusprendė grįžti. Sugrįžimo proga gavęs "lengvą" varžovą, jį lengvai ir įveikė.

Po pusmečio Fiodoras kovojo prieš Fabio Maldonado. Kovą Fiodoras sunkiai, bet teisėjų sprendimu, laimėjo.

Matt Mitrione bus rimčiausias Fiodoras Emelianenko priešininkas po sugrįžimo, kuris 10 pergalių iš 11 yra pasiekęs KO/TKO. Be to, Matt Mitrione yra 10 centimetrų aukštesnis.

Bellator 172 dar kovos Josh Thomson prieš Patricky Freire, Cheick Kongo prieš Oli Thompson ir kiti.

Jūsų dėmesiui, kovotojų žvilgsnių dvikovos, atviros treniruotės, ir kiti video.

Komentarai   

+4 #6 VJ 2017-02-20 14:11
Cituoja Bla bla bla:
Na siaip labai tiketina, kad tikrai sustreikavo sveikata juk ne vienas svajoja pakovoti su Fedoru. Tuo labiau gaila pasiruosimo bei prarastu pinigu uz kova. Juk ne kiekviena diena pasitaiko proga pakovoti su zmogumi kuris laikomas MMA legenda.

Matt'ui jau dieną prieš prasidėjo pilvo skausmai, bet dar nieko, kentėjo. Šeštadienį po pietų jau jį vežė pas gydytojus, kurie ir nustatė inkstų akmenis. Jis jau parašė, kad oro uoste išmyžo tuos akmenis...
Cituoti
+1 #5 Bla bla bla 2017-02-20 13:46
Na siaip labai tiketina, kad tikrai sustreikavo sveikata juk ne vienas svajoja pakovoti su Fedoru. Tuo labiau gaila pasiruosimo bei prarastu pinigu uz kova. Juk ne kiekviena diena pasitaiko proga pakovoti su zmogumi kuris laikomas MMA legenda.
Cituoti
0 #4 pragertas inkstas 2017-02-19 15:27
Ar labai zmogus uzstresavo,kad inkstai atsisake,pazada i nokautuoti legenda neisipilde,reik ia tiketis kad kova dar iviks:)
Cituoti
0 #3 pragertas inkstas 2017-02-19 15:23
Fedenko kova,laimejo net i ringa neisejas,idomus reikalas tas mma,dopinga sugeba aptikti po kovos,o itartina Mitriones inkstu liga aptiko pries kova:)o gal gi tikroji priezastis kad mitrione uzgaude su dopingu?tiesiog bellatoras ne ufc kovotoju neprastumineja Cokeris Fedoro draugas,daug naudingiaujam kad fede laimetu,tai nerizikavo leisti kovoti,
Cituoti
+1 #2 VJ 2017-02-17 21:19
mmamania irgi KO/TKO Fiodorui prognozuoja...
Cituoti
0 #1 stebetojaslt 2017-02-17 15:35
65prox, jog Mitrione laimės by tko/ko.
35 proc, kad fedor užtaikys gerą ar by submission.
--
Gal fedor reikėjo eiti į LHW, jis gan mažokas pagal dabartinius HW, bet jo genetika problematiška, sunkiai jam su svorio metimu manau sektusi.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!