FightClub.lt - UFC 210: Daniel Cormier prieš Anthony Johnson 2 (video)

UFC 210: Daniel Cormier prieš Anthony Johnson 2 (video) Komentuoti

UFC 210, kuris vyks balandžio 8 dieną, turi pagrindinės vakaro dvikovos kovotojus.


Ir čia dominuoja skaičius 2: antras bandymas antrą kartą susitikti, tai bus antras kovotojų susitikimas, antras Daniel Cormier UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono vardo gynimas, antras Anthony Johnson bandymas tapti šios kategorijos čempionu. Ir gal tai bus antra DC pergalė?

Pirmą kovą, kuri vyko 2015 metų gegužės 23 dieną UFC 187, smaugimo veiksmu laimėjo Daniel Cormier.

Antras kovotojų susitikimas turėjo įvykti praeitų metų gruodžio 10 dieną vykusiame UFC 206. Bet DC gavo traumą ir iš turnyro pasitraukė. Vėliau paaiškėjo, kad DC plyšo kirkšnies raumuo. 

Vėliau Anthony Johnson pareiškė, kad kovos tik prieš DC ir atsisakė kovos prieš Gegard Mousasi, kuris taip pat kovos UFC 210, o jo priešininkas bus Chris Weidman.

Daniel Cormier, 37 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2009 metų, UFC nuo 2013. Bendras kovų santykis 18-1. Iš paskutinių 5 kovotų kovų, 4 pergalės. Vienintelis pralaimėjimas yra prieš Jon Jones. Esamas UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas. 2004 metais vykusiose Atėnų Olimpinėse žaidynėse iškovojo IV vietą.

Anthony Johnson, 32 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2006 metų, UFC, su 2 pertrauka, nuo 2007. Bendras kovų santykis 22-5. Iš paskutinių 5 kovotų kovų, 4 pergalės. 

 
Atnaujinta 2017 sausio 26, Ketvirtadienis. 10:40

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!