FightClub.lt - UFC 207 rezultatai (video)

UFC 207 rezultatai (video) (9)

Šiąnakt vykusio UFC 207 rezultatai, "Vakaro" premijos ir kelių kovų vaizdo įrašai.


Amanda Nunes prieš Ronda Rousey, TKO, 1R 0:48
Cody Garbrandt prieš Dominick Cruz, teisėjų sprendimu (48-47, 48-46, 48-46)
T.J. Dillashaw prieš John Lineker, teisėjų sprendimu (30-26, 30-26, 30-26)
Dong Hyun Kim prieš Tarec Saffiedine, teisėjų sprendimu (27-30, 29-28, 29-28)
Ray Borg prieš Louis Smolka, teisėjų sprendimu

Neil Magny prieš Johny Hendricks, teisėjų sprendimu

Antonio Carlos Junior prieš Marvin Vettori, teisėjų sprendimu
Alex Garcia prieš Mike Pyle, KO, 1R 3:34
Niko Price prieš Brandon Thatch, pasidavimas, 1R 4:30
Tim Means prieš Alex Oliveira, NC, kova neįskaityta dėl draudžiamo smūgio keliu, 1R 3:33

 

„Vakaro“ premijos (po 50.000 $):

„Vakaro dvikova“ Cody Garbrandt prieš Dominick Cruz

 „Vakaro pasirpdymas“  Amanda Nunes 

„Vakaro pasirpdymas“ Alex Garcia 

Komentarai   

+4 #9 Lyncikas 2017-01-02 17:52
Detaliau pasidomėjus tai dar labiau įdomu darosi:
"The new judging criteria clarify that MMA rounds are evaluated on one, and only one, element: Effective Striking/Grappl ing. Aggression and cage control are absolutely meaningless unless the effective striking/grappl ing of the two fighters is 100% equal. In that rare occurrence, Effective Aggressiveness is a judge’s Plan B. And in the rarer case that Plan B is also 100% equal, Fighting Area Control is a judge’s Plan C."
Žodžiu vienintelis vertinimo kriterijus yra efektyvus smūgiavimas/gra plingas. Ir tik tais atvejais, kuomet kova lygi, bus žiūrima į agresyvumą. Ir tik tais atvejais kuomet abu kovotojai vienodai agresyvūs - bus žiūrima į narvo kontrolę. Narvo kontrolė - tai kontrolė stovėsenoje, parteryje ir klinče prie narvo.
Manau irgi geri pakeitimai, kadangi iki dabar būdavo tokia "pilka zona" tarp efektyvaus smūgiavimo, agresyvumo ir kontrolės. Lygtais kovotojas ir prasileidžia daugiau, bet atiduodavo raundus už agresyvumą ar kontrolę...Daba r viskas aiškiau manau.
Cituoti
+2 #8 Lyncikas 2017-01-02 12:35
Ok ačiū.
Jo kai kada atsirasdavo gudročių, kurie pirštą ant žemės laikydavo ir tipo ką tu man :-?
Manau geras pakeitimas, įneš truputį extreemo ir imtynininkai atsargesni turės būti.
Cituoti
+4 #7 VJ 2017-01-02 12:03
Cituoja Lyncikas:
Geras turnyras.
Dabar gali man kas paaiškinti, tai kaip nuo šių metų skaitosi kad varžovas "grounded", o kada ne? Nes pirmoje kovoje Tim Means ryškiai pasiklydo tarp taisyklių :-*

Tai kaip suprantu, dabar turi būti abu delnai ar kumščiai ant kanvaso arba vienas delnas ir vienas kumštis ant kanvaso. Rėmimasis pirštais ar tik keliu nesiskaito, kad tu užgraundintas...
Citata:
A third rule change is to the definition of a grounded fighter. A fighter used to be grounded when anything other than the soles of their feet touched the canvas; a knee, a hand, a finger. Since a fighter can't be legally kicked in the head when grounded, this resulted in many "playing the game," putting a finger or two on the canvas to keep a knee from flying at their face.

The new definition is a slight tweak. Essentially the old definition still applies with an exception that for a hand to make a fighter grounded, both palms, both fists, or a palm and a fist must be touching the canvas.
Cituoti
+1 #6 Lyncikas 2017-01-02 09:37
Geras turnyras.
Dabar gali man kas paaiškinti, tai kaip nuo šių metų skaitosi kad varžovas "grounded", o kada ne? Nes pirmoje kovoje Tim Means ryškiai pasiklydo tarp taisyklių :-*
Cruz matėsi tikėjosi, kad Garbrandt eis į priekį agresyviai, o tas pyst ir ant savęs patį Cruzą veda. Matomai neturėjo plano "B", dėl ko visą kovą nerado priėjimo prie varžovo. Garbrandt techniškai nieko ypatingo nedarė, bet taip pat mažai ir į Cruzo judėjimą reagavo. Žodžiu įdomu būtų jų kitą kovą pamatyti. Gal ne dabar bet po metų kokių.
Ronda man kažkuom Damian Maia primena, kuomet tas irgi buvo sugalvojęs, kad dabar yra boksininkas ;-) Nieko gero jam ten nesigavo, tačiau kuomet grįžo prie savo dalyko - į rimtus kontenderius prasimušė. Principe jei Ronda dar nori kovoti, kuom labai abejoju, reikėtų jai į didesnę komandą įsitrinti, kur treneriai visose srityse su ja dirbtų.
Dar pamenu prieš gerus metus mma pasaulyje virė karštos diskusijos Ronda vs Cyborg. Kai pagalvoji nors Dana dažnai būna matafakeris, bet savo darbą išmano - susitikimas su Cyborgienę Rondai būtų pasibaigęs žymiai liūdniau nei su Nunes.
Cituoti
-1 #5 jk 2017-01-01 08:43
Cituoja Agax:
Puikus eventas. TJ maniau outstraikins Linkeri, bet puikiai taimino ir sutvarke ta techniskai siaura brazila. Cody netiketuma pateike. Taimingas primine konora. Tik far vienas pavizdys,kad boksa teisingai pastacius galima gerai pasirodyti. Kodel Cruzas nebande griauti? Ronda monkinkis imtyniauti nes su judo is tolimos distancijos neparversi :D

griauti bande, ir pagriove, tik cody ir ten ne pescias ir viskas savo naudai perversdavo ISKARTO.
Cituoti
+1 #4 Agax 2016-12-31 21:21
Puikus eventas. TJ maniau outstraikins Linkeri, bet puikiai taimino ir sutvarke ta techniskai siaura brazila. Cody netiketuma pateike. Taimingas primine konora. Tik far vienas pavizdys,kad boksa teisingai pastacius galima gerai pasirodyti. Kodel Cruzas nebande griauti? Ronda monkinkis imtyniauti nes su judo is tolimos distancijos neparversi :D
Cituoti
-1 #3 jk 2016-12-31 19:15
cruzas tikrai gali atsilosti, pasidarys isvadas, pakoreguos plana ir laimes. dabar gavosi kad cody uzeme mcgregoro pozicija - tu pulk, o as counterinsiu. Reikia jam duot pult ir counterint ir viskas bus normaliai
Cituoti
-1 #2 Carlos Condit 2016-12-31 18:24
Labai gaila, kad Cruz pralaimėjo. Dabar net nežinau, kaip galėtų jis laimėti prie Cody. O Cody ne toks kvailas. Dėl to duoda jam greitą revanšą, kad negalėtų Cruz išanalizuoti pilnai Cody plano ir pats kažkokią stebuklingą taktiką paruoštų per trumpą laiką.
Kitaip tariant šitie vyrukai Cody ir T.J. Dillashaw tikrai įspūdingai atrodo. Reikia tikętis, kad kova įvyks tarp jų, kadangi T.J. tikrai nusipelnė kovoti dėl titulo. Daugiau tame divizione nieko įdomaus nęra.
Cituoti
+4 #1 stebetojaslt 2016-12-31 17:20
Manau, Hendricksas turėjo laimėti by split decision, jis su savo takedownais ir lay and pray padarė tikrai daugiau nei magny su savo nesekmingais triangle ar frontkickais iš distancijos, visgi manau UFC patys dėl suprantamu priežaščių nori, jog Johny išsineždintu. Galėtu jis į Japoniją nuvykti nebutu ten USADA, grįžtu forma ir smugio jėga, galėtu dar užsidirbti ant pencijos. Nes dabar tai jis atrodo tragiškai nei raumėnų, bendro masės didžio, jėgos, ištvermės, be "vitaminų" iš jo tik šešėlis liko, aišku dar jo amžius prie "decline" prisideda.

Cruzo pasaka baigėsi, kova priminė tj vs barao, šiaip iš jo judėjimo, kojų padeties, matosi kad visos traumos palyko ryškų pėdsaką. Kita vertus jis ir be kovu turės UFC ką veikti. Dabar būtų įdomu išvysti Cody vs Dileshaw.

Ronda pralaimėjo dar prieš kovą tiek emociškai, tiek visaip kitaip. Apie šias problemas jau pilna nete priduskutuota ir dar kiek bus. Prieš Edmund galėtu UFC imtis sankciju, o taip pat ir prieš "AKA" :-)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!