FightClub.lt - Khabib Nurmagomedov nekovos prieš Jose Aldo

Khabib Nurmagomedov nekovos prieš Jose Aldo Komentuoti

Jose Aldo kaltina Khabib Nurmagomedov vengiant kovos prieš jį dėl laikino UFC lengvo svorio kategorijos čempiono vardo.


Po to, kai Conor McGregor tapo dviejų svorio kategorijų čempionas, o vėliau atsisakė puslengvio svorio kategorijos čempiono vardo, juo iš karto tapo Jose Aldo. 

Laikinasis UFC puslengvio svorio čempionas Max Holloway dėl čiurnos traumos negalės treniruotis mažiausiai 4-6 savaites, tad jo sugrįžimas planuojamas ne anksčiau ateinančių metų kovo mėnesio.

Susidarius tokiai situacijai, Jose Aldo nori pereiti į aukštesnę svorio kategoriją ir kovoti prieš Khabib Nurmagomedov dėl laikino UFC lengvo svorio čempiono vardo.

Panašu, kad UFC toks variantas tenkintų.  Pergalės atveju, Jose Aldo kovotu prieš Conor McGregor ir tai būtų antras kovotojų susitikimas dėl čempionų vardo.

Pirmą titulinę kovą dėl UFC puslengvio svorio kategorijos čempiono vardo Jose Aldo pralaimėjo būtent Conor McGregor. Ir jei būtų antra kova, ji būtų dėl UFC lengvo svorio čempiono vardo ir šios kovos priešistorė sutrauktų labai daug žiūrovų.

Khabib Nurmagomedov į Jose Aldo kaltinimus vengiant kovos, savo Instagram paskyroje atsakė:

"Aldo sako, kad aš atsisakau kovoti prieš jį. Perduokite jam, kad aš mažiukų nemušu. Aš noriu realios kovos, ir tai yra Tony (Tony Ferguson). Šiame mano karjeros tarpsnyje, net jei aš laimėčiau prieš Daniel Cormier, gerbėjai vis tiek sakys, kad nori pamatyti mane kovojant prieš Tony, ir aš su jais sutinku. Visą laiką, būdamas UFC, prašau tik pačių stipriausių priešininkų, ir dabar, man ir Tony, reikia išsiaiškinti, kas stipresnis, aš numeris 1, jis numeris 2 (UFC reitinguose). Be jokių abejonių, visi gerbėjai ir specialistai nori šios kovos, ir aš noriu jiems tai duoti. O tau, Aldo, patariu neprarasti savo gerbėjų, tame tarpe ir mano, pagarbos, neprarask galvos ir nežaisk UFC žaidimų, būk savimi."

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!