FightClub.lt - UFC on FOX 23: Cerrone prieš Masvidal, Arlovski prieš Ngannou

UFC on FOX 23: Cerrone prieš Masvidal, Arlovski prieš Ngannou (4)

Sausio 28 dieną vyksiantis UFC on FOX 23 renka kovotojus.


Sėkmingai UFC 206 pasirodęs Donald Cerrone jau ruošiasi naujai kovai, kuri vyks ateinančių metų sausio 28 dieną jo gimtajame mieste Denveryje, Kolorado valstija, JAV. Donald Cerrone turi 4 pergales iš eilės, visos pasiektos anksčiau laiko ir net trys iš jų - KO/TKO. Be to, trys jo kovos iš eilės buvo įvertintos "Vakaro pasirodymas" premijomis. 

Jo priešininku skelbiamas Jorge Masvidal, kuris paskutinį kartą kovojo gruodžio 3 dieną vykusiame TUF 24 Finale, kur TKO įveikė Jake Ellenberg.

 

Kita, UFC patvirtinta, kovotojų pora yra Andrei Arlovski prieš Francis Ngannou.

Kol kas kovotojui iš Baltarusijos, Andrei Arlovski, nelabai sekasi. Jis tris kartus iš eilės pralaimėjo. Paskutinė nesėkmė buvo prieš Josh Barnett rugsėjo 3 dieną vykusiame UFC Fight Night 93

Jo priešininkas iš Prancūzijos Francis Ngannou dar nėra patyręs pralaimėjimo kartėlio UFC oktagone, visos 4 UFC pergalės pasiektos anksčiau laiko, 3 iš jų KO/TKO. Per savo 3 metų MMA kovotojo karjerą Ngannou turėjo 10 kovų, iš jų vieną kartą pralaimėjo teisėjų sprendimu. Visos pergalės pasiektos anksčiau laiko, 5 iš jų KO/TKO.

 

Pagrindinė UFC on FOX 23 vakaro dvikova numatyta Valentina Shevchenko prieš Julianna Pena.

Komentarai   

+2 #4 anas 2016-12-17 13:34
Aš ir labai gerbiu Cerrone! Manau, kad tikras pavyzdys, koks turi būt kovotojas šiais McGregoro ir mcgregoriukų laikais. Beje, būtų įdomu pamatyt jį prieš tą patį airį. Kažkodėl nemanau, kad airis turėtų daug šansų. Pas Cerrone smakras stiprus, puiki smūginė technika, gerai dirba parteryje.
Cituoti
+1 #3 Rokadze 2016-12-16 14:41
Toks jo gyvenimo būdas. Pastoviam judesy, pastoviai rizikuoja. https://www.youtube.com/watch?v=tYd2bYWo67g Čia neseniai išleistas trumpas filmas apie ji.
Cituoti
+2 #2 nezinau 2016-12-15 19:49
nu blemba cerone karys bet bl tegu biski saugo sveikata. kad ir kovose ten gal negauna stipriu smugiu prasileidzia bet per training camps spragilu gauna neblogai ... mano nuomone jis yra under paid. o jeigu yra underpaid tai tegul normaliau saugo save nes senatve bus neverta kario vardo
Cituoti
+5 #1 Spyga 2016-12-15 10:17
Cerrone va cia tai karys ne tik aktyvus ir bet ir grazias kovas padaro.. daugiau tokiu!
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!