FightClub.lt - 6-ajame Baltijos pankrationo čempionate - lietuvių medaliai

6-ajame Baltijos pankrationo čempionate - lietuvių medaliai Komentuoti

Rygoje įvyko 6-asis atvirasis Baltijos regiono pankrationo čempionatas, kuriame dalyvavo ir 3 Lietuvos klubų - „Atėnų Tigrų“ (vadovas ir treneris - Darius Karanauskas), „Pankratos“ (Konstantinas Mokšinas) ir „Warriors Team“ (Valdemaras Stančaitis) - atstovai.


Čempionate dalyvavo per 150 sportininkų iš Latvijos, Lietuvos, Pancūzijos, Baltarusijos, Rusijos, Azerbaidžano ir Uzbekistano.

Komandinėje įskaitoje geriausiai sekėsi latviams, o antrąją vietą užėmė lietuviai. Į mūsų komandos taupyklę „Warriors Team“ įnešė 7 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medalius, „Pankratos“ - 1 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos, o „Atėnų Tigrai“ - 2 sidabro.

„Čempionate dalyvavo labai pajėgūs sportininkai iš įvairių šalių, atletai turėjo vidutiniškai apie 2-3 atrankos kovas ir dar finalines, - varžybų rezultatus komentato Lietuvos pankrationo federacijos viceprezidentas D. Karanauskas. - Smagu, kad lietuviai toliau sėkmingai dalyvauja tarptautinėse varžybose ir namo atveža medalių bei taurių. Dar kartą įrodėme esantys tarp lyderių pasaulinėje pankrationo arenoje.“

Šiais metais Lietuvos pankrationo sportininkams liko dar vienerios varžybos - gruodžio 17 dieną Vilniaus „Ekinstos“ sporto salėje vyks atvirasis Kalėdinis turnyras, kuriame taip pat laukiama kovotojų iš Latvijos ir Baltarusijos.

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!