FightClub.lt - Wanderlei Silva traumuotas (video)

Wanderlei Silva traumuotas (video) (5)

Wanderlei Silva gavo traumą ir nekovos gruodžio 29 dieną vyksiančiame Rizin 2: 2016 World Grand Prix.


Pasak Wanderlei Silva, jis dar nėra pilnai atsistatęs po traumos, patirtos dar gegužės mėnesį. Rizin 2: 2016 World Grand Prix Silva turėjo kovoti prieš Cro Cop.

Išgirdęs šią naujieną, Mirko Cro Cop įsiuto. "Ką tik gavau žinutę ir Rizin FF, kad Wanderlei "Narsioji širdis" nenori su manimi kovoti. Jis išsigando ir persigalvojo, ir tai jis žinojo nuo pat pradžių. Jis vaidino kietą vyruką spaudos konferencijoje, liepos mėnesį, kai kvietė mane į kovą. Tada pamaniau, kad šis vyrukas kietas, bet dabar matau, kad jis pagamintas vien tik iš š**o. Kažkada jis buvo bebaimis ir tikras kirvis žudikas, bet dabar matau, kad jis yra išsigandęs mamyčiukas ir gali nužudyti nebent tik uodą. Ir Wanderlei, nedrįsk pasirodyti Saitamoje kaip žiūrovas, nes aš tave priplosiu, kaip ir tau priklauso, nes tu esi išsigandusi kalė, o aš tave dar gerbiau. Manau, kad ši nauja pravardė tau tiks - Wanderlei "Viščiukas" Silva." savo Facebook paskyroje rašė Cro Cop.

Wanderlei Silva taip pat išplatino video kreipimąsi: "Noriu paaiškinti savo fanams, kodėl nekovosiu gruodžio mėnesį. Gavau traumą ir nesugebėsiu pilnai atsistatyti iki numatytos datos. Nenoriu kovoti nei su Mirko, nei su bet kokiu kitu kovotoju, nes aš nepasiruošęs. Kas mane labiausiai įsiutino, kai buvau susitikęs su Mirko, jis mane vadino sporto legenda, vienu geriausių, o dabar vaidina kažką būdamas prie klaviatūros, kas tu per žmogus? Rizin man pasiūlė milijoną dolerių, galėčiau išeiti 30 sekundžių ar minutei, ir čekio suma nepasikeistų, bet aš 100% profesionalas, nedarysiu blogo šou savo gerbėjams, ir kai kovosiu prieš tave, š**o gabale, kovosiu dėl pergalės, tave taip išdul*****u, kad tave visi kvies Mirka."

 

Atnaujinta 2016 gruodžio 05, Pirmadienis. 12:00

Komentarai   

+2 #5 ilari 2016-12-07 17:35
sitoje situacijoje tikrai Wanderlejus apsigedino ir turetu priimti kritika ir tyleti. Net neminint to, kad jis pries Mirko smarkiai pasikrove ir cia jam revansho turetu noretis, Jis trauma patyre jau pries kiek menesiu, bet vistiek vaidino preskonferencij ose, kad eis kovoti i turnyra. Gydytojai duoda tikrai visada konservatyvius terminus reabilitacijos trukmei kiek prireiks sugijimui ir joks gydytojas nesako, kad varyk i ringa kovoti uz menesio po traumos.
O Mirko nors nelinkes rekauti, bet jis tikrai nebuvo niekada mandaguolis bijantis izeisti ka nors ir rezdavo savo nuomone visada :DD Ziurejau seniai jo dokumentini filma, tai jis zurnalista kuris is jo interviu eme debilu isvadino, yra ir apie Emelianenko Fiodora ar Overima ne karta piktai pasisakes.
Cituoti
-2 #4 Tu esi 2016-12-07 12:28
Cituoja Bla bla bla:
Du dinozaurai :D tiesa abu praeityje labai geri kovotojai buvo o dabar kazkokiu mesla purviu drabstosi...

Gaidys
Cituoti
+6 #3 stebetojaslt 2016-12-05 13:37
Abu legendos, bet pinigu vis reikia. Jei išties tai Wandy karjera pasibaigė po pralaimėjimo Cro Copui 2006 m., o Mirko po pralaimėjimo prieš Gonzagą. Abu krito nuo smugių koją, tiesa niekas iš jų į kapus nenukeliavo.. :-)
Šiaip nors Mirko visuomet buvo toks stoiškas, ramus moralus karys, bet ir jis pradėjo kopijuoti Mcgregorą, tam kad sukeltu susidomėjimą ir pritrauktu žiūrovu, šiaip gaila, nes be reikalo savo vardą teršia ir taip kaip ir iškraipo savo "legacy". Įsivaizduokim Fedor visą karjerą buvo ramus, mandagus ir dabar kai jau 40m. pradėtu drąskytis ir rėkauti prieš kokį Mitrionę :D Abu turėjo padaryti "retire" prieš gerus 8-6 metus. Šiaip tokie dalykai kažkuo primena D.Aronofsky "The Wrestler".
Cituoti
-2 #2 Bla bla bla 2016-12-05 13:13
Du dinozaurai :D tiesa abu praeityje labai geri kovotojai buvo o dabar kazkokiu mesla purviu drabstosi...
Cituoti
0 #1 Regis 2016-12-05 12:19
Va cia tai stumykla
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!