FightClub.lt - Jon Jones nekovos dar ilgai

Jon Jones nekovos dar ilgai (5)

USADA paskelbė Jon Jones nuosprendį dėl draudžiamų preparatų vartojimo.


USADA sprendimu Jon Jones šalinamas metams laiko, skaičiuojant nuo mėginio ėmimo dienos liepos 6-osios.

Jon Jones turėjo kovoti UFC 200, bet USADA paėmus mėginius, juose buvo rasta draudžiamų preparatų. Dėl to jis buvo nušalintas nuo UFC 200.

Jon Jones nuo pat pradžių neigė draudžiamų preparatų vartojimą, aiškino, kad jie galėjo patekti į Jones organizmą "netyčia".

Dabar paskelbtoje USADA medžiagoje teigiama, kad Jon Jones tyčios veiksmuose nebuvo nustatyta. Bet dėl to, kad jis nenoriai bendradarbiavo su USADA, nepadėjo tyrimo metu, jam skiriama tokio dydžio bausmė.

Be to, jei Jon Jones būtų tikrinęs vartojamų produktų sudėtį, būtų pamatęs, kad juose yra draudžiamų preparatų. O tas produktas, kurį vartojo Jon Jones, buvo erekciją stiprinantys papildai.

UFC į nuosprendį reagavo nedideliu pranešimu apie būtinybę "žiūrėti ką vartoji". Bet nieko nepasakė apie Jon Jones dabar turimą laikiną UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą.

Gruodžio 10 dieną Jon Jones turėjo kovoti UFC 206 prieš esamą  UFC pussunkio svorio kategorijos čempioną Daniel Cormier dėl titulo suvienijimo. 

Dabar Daniel Cormier kovos revanšinėje titulinėje kovoje prieš Anthony Johnson. Pirma kova vyko taip pat dėl titulo, UFC 187 2015 metų gegužę. Kovą priešininko pasidavimu laimėjo DC.

Atnaujinta 2016 lapkričio 08, Antradienis. 15:54

Komentarai   

0 #5 Payakaroon 2016-11-12 02:12
Cituoja To Payakaroon:
Pasakyk tai atletams, kurie sąžiningai sportuoja? Bauda proporcinga žinomumui ir laimėjimams. Vartojantis prisiima riziką.. Ir nereikia pasakoti apie "netyčiukus". Jeigu tu profesionalas, tai tiesiog tavo kasdienio darbo dalis.

Dėl kitų kovotojų, suprantamas reikalas. Bet aš iš pačios USADA pusės žiūriu, nes vargu ar didžioji dalis surinktų baudų eina ne asmeniniams interesams.
Cituoti
+3 #4 arijas 2016-11-11 10:01
O man patinka USADA. Labai isryskejo tikrosios kovotoju galimybes. Is tokiu steroidciku kaip Belfortas liko sudu kruvele.
Cituoti
+4 #3 To Payakaroon 2016-11-11 08:55
Pasakyk tai atletams, kurie sąžiningai sportuoja? Bauda proporcinga žinomumui ir laimėjimams. Vartojantis prisiima riziką.. Ir nereikia pasakoti apie "netyčiukus". Jeigu tu profesionalas, tai tiesiog tavo kasdienio darbo dalis.
Cituoti
0 #2 Payakaroon 2016-11-10 23:27
Mano požiūriu, bauda nepagrįstai didelė. Metai ar du suspendavimas jau yra stiprus nuostolis tiek formai, tiek pajamoms, o čia dar 9 milijonai. USADA yra įteisinta mafija, pinigus kala iš oro ir baudžia kaip nori.
Cituoti
+2 #1 Moar 2016-11-08 15:14
"erekciją stiprinantys papildai" - kiek kartu dar Silvos snargliai lips prie USADA sienos :)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!