FightClub.lt - UFC 205 išplėstinė apžvalga (video)

UFC 205 išplėstinė apžvalga (video) (8)

Lapkričio 12 dieną vyksiančio UFC 205 išplėstinė apžvalga.


Pagrindinė renginio dvikova numatyta Conor McGregor prieš Eddie Alvarez. Kova bus titulinė, dėl UFC lengvo svorio čempiono vardo. Pergalės atvejų, McGregor, kurį laiką ir pirmą kartą istorijoje, būtų veikiantis dviejų svorio kategorijų čempionas

Be šios kovos, laukia dar daugiau įdomių dvikovų:

Tyron Woodley prieš Stephen Thompson

Chris Weidman prieš Yoel Romero

Kelvin Gastelum prieš Donald Cerrone

Frankie Edgar prieš Jeremy Stephens

Khabib Nurmagomedov prieš Michael Johnson

Rashad Evans prieš Tim Kennedy

Jim Miller prieš Thiago Alves ir kiti.

Kai kurių MMA gerbėjų nuomone, UFC 205 bus žymiai įdomesnis, nei jubiliejinis UFC 200, kuris galima sakyti buvo sužlugdytas pasitraukus Jon Jones dėl USADA kaltinimų vartojus draudžiamus preparatus, bet panašu, kad Jon Jones vis dėl gali būti išteisintas, nes draudžiami preparatai galėjo patekti su maistu.

Be to, UFC 205 pirmą kartą vyks New Yourk mieste.

Komentarai   

0 #8 205 2016-11-12 17:39
Gal kas jau turite link'ą, per kur bus galima stebėti renginį???
Cituoti
0 #7 Moar 2016-11-08 15:21
Tu kuria akim stebi viska?

Cituoja stebetojaslt:
...atsivilios Eddie, panašiai kaip ir Aldo, kad tas "pasismeigtu" ant galinio tiesaus... o ne šiaip boksuotis kaip Diazas...
Cituoti
0 #6 Lyncikas 2016-11-03 08:42
Beprotiškas tas mma pasaulis.
Šį savaitgalį Dos Anjos vs Fergiuson ir Machomedov vs Driush, bet mes jau kalbame apie 205 :o
Cituoti
0 #5 Egidijus 2016-10-31 09:09
Koks renginys bus geras geriausiai nusako faktas, kad Nurmagomedovas su daugiau nei 20 pergaliu ir be pralaimejimu (be to, visos pergales tikrai itikinamos) kovos preliminariose kovose.

Nerealu butu paziureti renginy gyvai. Dar kaip tik bus pora dienu po Trampo pergales rinkimuose tai is viso svente nereali nusimato MMA fanams Niujorke pries, per ir po renginio :)
Cituoti
+1 #4 Payakaroon 2016-10-31 04:12
Mcgregor - Alvarez. Tikrai įdomu, prognozuoti nedrįstu net pats sau, labai skirtingi kovotojai su skirtingais privalumais ir trūkumais.
Cituoti
-1 #3 Ko 2016-10-30 21:32
Stebetojas- vyras,kuriam patiko stebeti...buvo toks pornofilmas...
Cituoti
+4 #2 VJ 2016-10-30 20:38
Stebetojau, tau straipsnius cia rasti reikia, o ne komentuoti...
Cituoti
+4 #1 stebetojaslt 2016-10-29 22:06
Mcgregor vs Alvarez. Įtariu du variantus. Pirmas: Eddie leidžia sau nuo pradžių eiti į atvyrą boksą su Conorų ir šis iš distancijos nukertą su savo galinių kairių Alvarez'ą, arba airis išprovokuos ar atsivilios Eddie, panašiai kaip ir Aldo, kad tas "pasismeigtu" ant galinio tiesaus. Šio scenarijaus tikimybei duočiau: 60proc.
antras variantas: kova užsitesią ilgiau nei 2 roundus, abu bus prarade pirmą kvėpavimą ir nuėja į "dog fightą". Tik skirtingai nei Nate Diaz'as, Eddie turi gerą wrestlingą, yra fiziškai stipresnis, plius mėgsta eiti stipriais smugiais: kabliais, iš apačios, o ne šiaip boksuotis kaip Diazas. Manau tokių atvėjų Eddie gali laimėti by subbmision, arba by tko. Dėl decision nesu tikras, nebent Alvarez labai jau uždominuos, nes jei eis apylygiai tai "UFC" pergalę duos Conorui.
--
Woodley vs Thompson. 80proc. kad "Wonderboy" pasiims diržą. didelė tikimybė, jog kova susiklostys panašiai kaip Thompson vs Hendricks. Stephen'as yra greitesnis, jo geresni refleksai ir pnš. plius itin pagerėjęs jo tdd, jis moka išeiti iš sau nepatogių pozicijų, o kas svarbiausiasi kontra-atakuoti iš sunkių kampų, atsitraukdamas ir t.t. Galimybė, kad Tyrone vėl utilizuos savo owerhandą manau ženlkiai sumažėja, nes panašu, jog Thompson labai gerai prieš savo kovas išsinagrinėja varžovą ir žino kaip jį nukenksminti, apeiti ir pnš. Įmanoma kad, "Wonderboy" provokuos Woodley tam, kad šis į orą eikvotų energiją, svaidydamas power-punch'us, ar pasimautų bepuldamas ant thompsono kontrasmugio. Didž. tikimybė Woodley laimėti būtų daug spaudimo ir klinčavimosi prie ringo sienų, bet panašu Thompson fizas, greitis ir pagerėjusi imtynių gynyba to neleis.
--
Romero vs Weidman. Manau bus panašiai kaip Souza vs Romero, tik šį kartą Weidmanas išjungs kubiečio imtynes ir persmugiuos ji stovėsenoje. Tokiai galimybei duočiau 65-70 proc. Visgi bus įdomu pamatyti, ar po USADA Romero vis dar gali netikėtai susprogti, nes jai jam dar tai pavyksta, tai įmanoma, jog jis ir Weidmaną nuneš į tko.
--
MJ nokautos Khabibą ir padarys upseta ;D
Gastelum turbūt pasiims kokį split decision, nes kad ir koks "crazy" ir nepavargstantis tas Cerrone, bet Kelvin yra labai didelis Welterweighteris.
Įdomu ar Frankie Edgar nebus praradęs motyvacijos, kaip koks Condit?
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!