FightClub.lt - Jose Aldo trauksis iš UFC?

Jose Aldo trauksis iš UFC? Komentuoti

Dėl UFC valdžios veiksmų, iš UFC gali pasitraukti buvęs, o dabar laikinasis UFC puslengvio svorio kategorijos čempionas Jose Aldo.


Pasak kovotojo, jis pavargo laukti, kada UFC pagaliau leis jam kovoti prieš esamą UFC puslengvio svorio kategorijos čempioną Conor McGregor dėl titulo suvienijimo.

Primename, kad Jose Aldo tapo UFC puslengvio svorio kategorijos čempionu iš karto, kai tik WEC ir UFC organizacijos susijungė. Prieš susijungiant organizacijoms, Aldo jau buvo WEC puslengvio svorio kategorijos čempionas sėkmingai titulą apgynęs du kartus.

UFC pirma kova dėl titulo buvo prieš Mark Hominick, kurį įveikė teisėjų sprendimu. Iš viso UFC organizacijoje Jose Aldo titulą apgynė 7 kartus, kol 2015 metų gruodžio 12 dieną vykusiame UFC 194 titulą prarado kovoje prieš Conor McGregor.

Vėliau, McGregor įsivėlus į batalijas su Nate Diaz, Jose Aldo revanšinė kova buvo atidedama vėl ir vėl, kol galiausiai UFC jam "suteikė" progą kovoti prieš Frankie Edgar dėl laikino čempiono titulo. Kovą Aldo laimėjo teisėjų sprendimu.

Eilinį kartą išgirdęs, kad kovos dėl UFC puslengvio svorio kategorijos čempiono vardo nebus, nes McGregor kovos prieš Eddie Alvarez dėl UFC lengvo svorio čempiono vardo, Aldo sakosi galutinai nusivylė UFC ir jos prezidentu Dana White, kad jie nesilaiko duotų pažadų. 

Ir nors Jose Aldo dar turi kovoti 6 kovas UFC, jis tikisi, kad jam pavyks gražiuoju susitarti su organizacija dėl pasitraukimo. Aldo neatmeta ir teismų galimybės.

O gal UFC sugebės pasiūlyti tai, nuo ko Aldo negalės atsisakyti ir jis vis dėl to liks UFC.

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!