FightClub.lt - Chael Sonnen kovos Bellator MMA

Chael Sonnen kovos Bellator MMA (1)

Ką gi, dar vienas MMA kovotojas grįžta iš "pensijos".


Panašu, kad lietuviškas posakis "kaip grybai po lietaus" tinka šiam rudeniui ir MMA kovotojams. Nesenai rašėme, kad į MMA grįžta Jordan Mein, Shane Carwin, GSP.

Bellator MMA praneša, kad Chael Sonnen pasirašė su organizacija sutartį. Nors sutarties sąlygos nepranešamos, užsimenama, kad sutartis pasirašyta ne vienai ar dviem kovoms ir yra ilgalaikė. 

Buvo pasirodžiusi informacija, kad dėl vėl pradėtų USADA (JAV antidopingo agentūra) patikrinimų, Chael Sonnen gali grįžti į UFC, bet Sonnen susitarė su Bellator MMA.

Sonnen užsimena, kad gali kovoti jau lapkričio mėnesį "Pasižiūrėjau į kalendorių ir matau, kad jie turės renginį lapkričio mėnesį San Jose (Kalifornija, JAV).... Tai ne raketų mokslas. Tai 205 svarų svorio kategorija Bellator MMA. Turite "Blogą berniuką" (Tito Ortiz), turite "Blogą vaikiną" (Chael Sonnen), tai dabar įvardinkite datą." Tarp kitų galimų Sonnen priešininkų Bellator MMA įvardinami Fiodoras Emelianenko, Wanderlei Silva ir Rory MacDonald.

Primename, kad Chael Sonnen iš MMA pasitraukė 2014 metais. Be to, Sonnen buvo diskvalifikuotas 2 metams už draudžiamų preparatų vartojimą. Diskvalifikacijos terminas baigėsi šią vasarą.

Atnaujinta 2016 rugsėjo 16, Penktadienis. 13:02

Komentarai   

-1 #1 Bla bla bla 2016-09-16 12:16
Nepavyko daug malanciam dopingo meistrui Danai makaronu prikabinti :) :) :)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!