FightClub.lt - Carlos Condit gali trauktis iš MMA?

Carlos Condit gali trauktis iš MMA? Komentuoti

Apie tai užsimena Carlos Condit vadybininkas Malki Kawa.


Po paskutinio savo pralaimėjimo prieš Demian Maia, Condit įvardino savo pralaimėjimo priežastį kaip patirties stoką kovojant prieš aukščiausio lygio kovotojus. UFC reitinguose Carlos Condit savo svorio kategorijoje užima IV vietą.

Bet jo vadybininkas Malki Kawa įvardina ir kitą priežastį: "Carlos Condit turėjo labai daug kovų, jis kovoja nuo 15 metų. Per tą laiką jis patyrė daug (smegenų) sukrėtimų. Jis vienas iš nedaugelio kovotojų, kurie tiriasi savo galvą dėl patirtų sukrėtimų. Jis man sakė Ei, Malki, nemanau, kad dar ištversiu sukrėtimus, mano galva su mano smegenimis yra svarbiausia mano kūno dalis, ir nemanau, kad ji gali išlaikyti dar daugiau sukrėtimų."

Pasak Malki Kawa, Condit kiekvieną rytą jaučia galvos skausmus. Carlos Condit žada artimiausiu metu kreiptis į gydytojus ir išsitirti sveikatą. Priklausomai nuo rezultatų, Condit spręs ką daryt: kabinti pirštines ant vinies, ar dar ne.

Carlos Condit, 32 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2002 metų, UFC nuo 2009. Jėgas bandęs ir profesionaliame bokse ir kikbokse. Kovų santykis: MMA 30-10, bokse 0-1, kikbokse 3-1. Per visą profesionalią karjerą Condit yra patyręs tik 2 KO/TKO, po vieną kikbokse ir MMA.

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!