FightClub.lt - UFC 204: M. Bisping prieš D. Hendeson ir V. Belfort prieš G. Mousasi

UFC 204: M. Bisping prieš D. Hendeson ir V. Belfort prieš G. Mousasi (2)

Nors oficialiai dar nėra patvirtinta, patikimi šaltiniai praneša, kad spalio mėn. 8 dieną Mančesteryje (Anglija) įvyksiančiame MMA kovų turnyre UFC 204 išvysime bent dvi tikrai įdomias dvikovas.


UFC pussunkio svorio eksčempionas, MMA veteranas, brazilas Vitor Belfort (25-12), po pralaimėjimo Ronaldo Souza, vėl bandys laimę aštuonkampyje susigrumdamas su iš eilės dvi pergales šventusiu Gegard Mousasi (39-6-2).

Dabartinis UFC vidutinio svorio čempionas, iš eilės keturis kartus įveikęs savo oponentus, britas Michael Bisping (29-7), pirmą kartą gins turimą titulą, susikaudamas su nenuilstančiuoju Dan Henderson (32-14). Šiedu sportininkai jau grūmėsi 2009 metais, UFC 100 turnyre, ir tada pergalę nokautu šventė Henderson.

 

Komentarai   

0 #2 #1 2016-08-02 08:10
Kartais Hendo nepranese kad po sitos kovos traukiasi? Nepaisant laimes ar pralaimes
Cituoti
-1 #1 stebetojas 2016-08-01 19:30
Jei Hendo vėl nokautotu Bispingą su savo big Right arba atjungtų "atbula ranka" kaip kad Lombardą ir iškovojęs Čempiono titulą pasitrauktu, būtų kažkas nepakartojamo.
Na o dėl Mousasi, tai jis gaus TOp 5 oponentą. Kadangi dėl USADA patikrų "trt Belforto" era baigėsi, tai tikimybė išties didžiūlė, jog Gegard paims brazilą ir po to gaus arba title shotą, arba turės kautis su kokių Weidman/jacare/ Rockholdu. Beje pastarasis verbuoja Andersoną Silvą kovai, nes panašu, kad tikysį lengvo laimikio sekančiam title shotui.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!