FightClub.lt - Kurioje svorio kategorijoje kovos Georges St. Pierre???

Kurioje svorio kategorijoje kovos Georges St. Pierre??? Komentuoti

Paskelbęs apie savo sugrįžimą, Georges St. Pierre niekaip neapsisprendžia, kurioje svorio kategorijoje jis turėtų kovoti.


Bet, bet kuriuo atveju, kova turi būti titulinė.

Paskelbęs, kad grįžta, Georges St. Pierre pareiškė norą kovoti vidutinėje svorio kategorijoje prieš dabartinį Michael Bisping. 

Tuo tarpu Ronaldo Souza nėra patenkintas GSP norais. Jis mano, kad prieš gaudamas titulinę kovą, GSP privalo susikauti su juo, ir tik pergalės atveju eiti toliau. Souza yra įsitikinęs, kad lengvai įveiks GSP, jį "tiesiog perlauš per pusę".

 Kiek pagalvojęs, GSP nusprendė, kad ir UFC lengvo svorio čempionas Rafael dos Anjos būtų jam tinkamas priešininkas. Pats Rafael dos Anjos labai džiaugtųsi galimybe susikauti su savo dievuku Georges St. Pierre.

Nors ir buvo pasirodžiusios kalbos, kad GSP, pats būdamas nenugalėtas UFC pusvidutinio svorio čempionas, gali grįžti į oktagoną kova prieš dabartinį UFC pusvidutinio svorio čempioną Robbie Lawler, dabar apie tai kažkodėl beveik nebekalbama.

O kol kas , kol vieni džiaugiasi, o kiti piktinasi, reikia sulaukti ir UFC sprendimo, kaip, su kuo ir kada grįš GSP į oktagoną.

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!