FightClub.lt - Georges St. Pierre grįžta (video)

Georges St. Pierre grįžta (video) (3)

Apie tai Georges St. Pierre pranešė The MMA Hour laidose metu.


Jau esame rašę, kad Georges St. Pierre vyko į treniruočių stovyklą, kad nuspręsti, gali ir nori jis grįžti, ar vis dėl to galutinai pasitraukti iš profesionalaus MMA?

"Treniravausi stovykloje kad pasiekti aukščiausią pasiruošimo varžyboms lygį. Nekovojau, bet praėjau visą treniruočių stovyklą, sėkmingai kovojau sparinguose. Dabar žinau tiksliai, kad galiu eiti ir kovoti, jei tik mano vadybininkai susitars su UFC." sakė GSP.

GSP tikisi iš UFC titulinės kovos prieš UFC vidutinio svorio čempioną Michael Bisping. Dėl to GSP yra pasirengęs pereiti į vidutinio svorio kategoriją.

GSP yra 35 metų kovotojas iš Kanados. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2002 metų, UFC nuo 2004. Kovų santykis 25-2. Yra nenugalėtas UFC pusvidutinio svorio čempionas (2006 ir nuo 2008 metų), titulą sėkmingai gynė 9 kartus. Paskutinį kartą kovojo 2013 metų lapkričio 16 dieną vykusiame UFC 167.

Komentarai   

+2 #3 arijas 2016-06-23 15:16
Labai abejoju, ar GSP parodys kazka panasaus, kai seniau :) Juolab, kad paskutineje kovoje jau gavo malku, tai kas butu dabar pries Lawler, pries Wonderboy? Vidutiniame svoryje isviso sansu nera, tik dabartine situacija tokia, kad cempionas Bispingas. Rockhold, Weidman, Romero, Souza, Mousasi, Silva.. Geriau tegu padaro revanca pries Nick Diaz :)
Cituoti
-2 #2 ilari 2016-06-21 18:22
Pries Bispinga mano subjektyvia nuomone St. Pierre tikrai favoritas butu. Geresnis parteris pakreiptu svarstykles i jo puse.
Kiti Middleweight kaip Rockhold ar Romero jam butu labai nepalankus del didesniu gabaritu. Bet Bispingas tikrai nera stipresnis uz St. Pierre, paziurekite jo treniruociu video. Juo labiau, kad St. Pierre tris metus nuolat kacialinosi ir galejo netrukdomas ir nekontroliuojam as pasinaudoti ir anaboliku pagalba auginant kelis kilogramus raumenu ir didesne jega.
Cituoti
+9 #1 Lyncikas 2016-06-21 12:08
GSP geras kovotojas, tikrai norėčiau dar pamatyti jį kovojant.
Ar UFC nori susitarti su juo? Manau tai didžiąja dalimi priklauso nuo to, kuria puse Mcdonald nutars pasukti savo karjerą. Jei Rory palieka UFC Danai kaip oras reikalingas GSP, nes Kanados rinkoje be Rory ir GSP nėra ant ko statyti eventų. Na yra toks Elias Teodorou, bet ar tikrai jis main evento kovotojas? :-)
O žinant, kad GSP ir Rory iš tos pačios stovyklos, tai akivaizdu, kad šioje vietoje derybos ne UFC naudai.
Dėl GSPO vs Bisping dėl MW titulo. Manau Bisping šią kovą laimės. Apskritai nematau prasmės GSP eiti į MW svorį. Ten dideli vyrukai, geri ir stiprūs imtynininkai, o apie Jacare BJJ net nekalbu. Nebus top kontrolės.
Na bet GSP tikriausiai geriau matyti. Sekmės jam ir laukiam jo kovų.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!