FightClub.lt - Mark Hunt apie artėjančią kovą prieš Brock Lesnar

Mark Hunt apie artėjančią kovą prieš Brock Lesnar (3)

Mark Hunt pasidalino savo mintimis apie artėjančią kovą prieš Brock Lesnar.


Nors Mark Hunt nuomone Lesnar taip ir turėjo likti pasitraukęs iš MMA, jis atsargiai vertina Lesnar pasiruošimą kovai "Manau, kad jis treniravosi daugiau, nei kad žmonės mano. Ko gero apie šią kovą jis jau žinojo žymiai anksčiau. Bet mano pasiruošimas taip pat geras", bet dėl kovos baigties neabejoja "Esu įsitikinęs, kad jį nokautuosiu."

Apie kalbas, kad Brock Lesnas bijo smūgių, Hunt sakė "Nežinau, apie ką čia, bet jei nemėgsti gauti smūgių, reiškiasi tu pasirinkai ne tą sporto šaką. Įsitikinęs, kad niekas nemėgsta gauti smūgių, bet tai yra mūsų užsiėmimo, mūsų gyvenimo dalis, ar ne? Tai net savotiškai įdomu."

Mark Hunt mano, kad USADA leidimas kovoti Lesnar be bandomojo laikotarpio yra neteisingas. Prieš pradedant kovoti UFC, sportininką 4 mėnesius turi stebėti USADA. Tuo tarpu Brock Lesnar yra suteikta išimtis.

Apie pačios kovos laukimą Hunt sako "Man tai tiesiog eilinė kova. Ji niekaip neįtakos mano reitingams. Kas man patinka čia, Amerikoje, tai, kad galėsiu nuvesti savo vaikus į Disneilendą. Štai kuo aš džiaugiuosi, o ne kova prieš Brock Lesnar."

Primename, kad Mark Hunt prieš Brock Lesnar kovos liepos 9 dieną vyksiančiame UFC 200.

Mark Hunt tai bus pirma kova pagal naują, 6 kovų sutartį. Pasak Hunt, jis su UFC pasirašė sutartį tik su ta sąlyga, kad turės galimybę kovoti dėl UFC sunkaus svorio čempiono titulo. Jis tikisi ,kad jam pavyks iškovoti čempiono titulą ir jis galės ramiai pasitraukti iš MMA. UFC reitinguose Mark Hunt šiuo metu yra 8 vietoje.

Komentarai   

0 #3 Boksioras 2016-06-29 22:57
Cituoja Bla bla bla:
Na del titulo kova kaip ir nesviecia bent jau kol kas :) bet siaip smagus vyrukas Hunt grazios jo kovos labai noreciau kad Lesnar nukeptu :) ir manau tam galimybes turi neblogas jai aisku gerai pasiruos nuo praejimu i kojas ;)

Tai jau kovėsi dėl laikinojo titulo prieš Werdumą, tuomet prasileido netyčiuką iš kelio. Ir kovą jis tikrai gaus. Nes ne komentatoriai sprendžia, o UFC organizatoriai, tad jei sutartyje yra toks punktas, vadinasi gaus, nekreipdami dėmesio į komentatorius.
Cituoti
+1 #2 lubeck 2016-06-19 00:09
Huntas nustebines dauguma kritiku nugalejas chei kongo ir nuskynes neviena pergale prie big foot nuostabiai sukovojas super sajanas galva laiko puikiai rankos sunkios galingos kaip zmogus nesusireiksmine s atsipalaidaves kovoja pries betka betkada betkur ;) Geriau fedei nesusitikti su huntu o pervaziuos ir tiek ziniu.WAR Mark Hunt
Cituoti
+7 #1 Bla bla bla 2016-06-15 12:09
Na del titulo kova kaip ir nesviecia bent jau kol kas :) bet siaip smagus vyrukas Hunt grazios jo kovos labai noreciau kad Lesnar nukeptu :) ir manau tam galimybes turi neblogas jai aisku gerai pasiruos nuo praejimu i kojas ;)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!