FightClub.lt - Fabricio Werdum traumuotas

Fabricio Werdum traumuotas (6)

Pranešama, kad Fabricio Werdum traumuotas ir nekovos (???) UFC 196 prieš Stipe Miocic.


Vakar rašėme, kad Cain Velasquez traumuotas ir nekovos prieš Fabricio Werdum dėl UFC sunkaus svorio kategorijos čempiono vardo. Vietoje Velasquez titulinę kovą gavo Stipe Miocic. 

Ir nespėjo Miocic pasidžiaugti atsiradusia galimybe, kai atėjo žinia, kad Fabricio Werdum traukiasi iš kovos.

Ir tas jo pasitraukimas skamba keik neįtikinamai. Pasak Werdum: "Aš jau buvau traumuotas. Mano pėda buvo traumuota, stovyklos metu negalėjau spirti daugiau kaip dvi savaites. Bet vis tiek būčiau kovojęs prieš Cain. Bet penktadienį pradėjo skaudėti nugarą. Buvau pas gydytoją, po to bandžiau kovoti, bet dėl to nesigavo kovoti taip, kaip aš norėjau. Nutariau nekovoti, nes nesu 100 procentinis. Jei Cain būtų priešininkas, kovočiau. ... Mes nusprendėme nekovoti. Norėjau nuslėpti traumą, kaip jau anksčiau buvo. Bandžiau, bet šį kartą nepavyko. ... Negaliu galvoti ir kovoti, lyg man būtų 20 metų. Viskas pasikeitė, man 38, ir esu savo karjeros pike ir nenoriu rizikuoti."

Stipe Miocic ir jo komanda neliko sužavėti tokiu gan keistu Werdum pasiaiškinimu: "Mes esame labai nusivylę, kad Werdum traukiasi iš kovos. Jei jis (Werdum) yra "pakankamai" sveikas kovoti prieš Cain, nesuprantame, kodėl jis "nepakankamai" sveikas kovoti prieš Stipe, kuris teturėjo 12 dienų pasiruošimui? Čempionas neturėtų rinktis, su kuo kovoti. ... Jei jis nekovoja prieš Stipe, kuris nėra pilnai pasiruošęs, ar jis išdrįs kovoti, jei Stipe bus pilnai pasiruošęs? ... Ko mes galime tikėtis, kad Werdum greitai "pasveiks" ir kovos su Miocic dabar, o ne vėliau."

Panašu, kad UFC dar nėra apsisprendusi dėl Werdum, nes jų puslapyje kol kas nėra oficialios informacijos dėl pagrindinės vakaro dvikovos, ir vis dar skelbiama, kad Stipe Miocic kovos priš Fabricio Werdum.

Komentarai   

0 #6 arklys 2016-01-28 11:02
as tai MInakova siulau varzovu:))))
Cituoti
+2 #5 Lyncikas 2016-01-26 21:51
Werdumas ne durnas, kuomet mėnesiais ruošiesi vienam varžovui ir staiga jis pakeičiamas visiškai kito plano varžovu...didel ė rizika. Bej JBJ patweetino kad eitu kaltis su Miocicium jei kova būtų dėl titulo... :lol:
Cituoti
+13 #4 BigKing 2016-01-26 19:41
Hm...o gal...Conor MCgregor pasiūlyti kovą? :D
Cituoti
+14 #3 MMA fanas 2016-01-26 16:00
Cituoja Flegma:
Nu blemba :), Tai ka dabar vietoje Werdumo statykit Arlovski, ir bus Miocic vs Arlovski 2, laimetojas gauna sunkiasvorio titula :-)

Vienareikšmiška i - NE. Alistair Overeem laimėjo 3 kovas iš eilės, tame tarpe prieš JDS. Manau vieniintelis teisingas sprendimas Miocic vs Overeem.
Cituoti
0 #2 Flegma 2016-01-26 14:14
Nu blemba :), Tai ka dabar vietoje Werdumo statykit Arlovski, ir bus Miocic vs Arlovski 2, laimetojas gauna sunkiasvorio titula :-)
Cituoti
+1 #1 kanopa 2016-01-26 12:06
Teisingai. werdumui nepakaks 12 dienu pasiruosti pries miociciu, ipac kaip dar negali sparinguotis pilnai. geriausiai butu atkelti porai menesiu kova su miocicium. o cainui duoti pusmety susitvarkyti bedas
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!