FightClub.lt - Cain Velasquez traumuotas, vietoje jo - Miocic

Cain Velasquez traumuotas, vietoje jo - Miocic (6)

UFC praneša, kad Cain Velasquez yra traumuotas ir nekovos UFC 196 prieš Fabricio Werdum.


Traumos ir toliau persekioja Cain Velasquez. Pranešama, kad Cain Velasquez traumavo nugarą. Pasak Velasquez, jei nebus išspręstos dabartinės problemos dėl sėdimojo nervo, tai gali turėti rimtų pasekmių ateityje. Cain atsiprašo tiek savo gerbėjų, tiek Fabricio Werdum dėl susiklosčiusios padėties ir žada vėl kovoti, kai tik pilnai pasveiks. Primename, kad vienu metu UFC prezidentas Dana White net buvo iškėlęs ultimatumą, kad jei Velasquez nesusitvarkys su traumomis (dėl ko ilgą laiką nekovojo), iš jo bus atimtas UFC sunkaus svorio čempiono diržas.

Vietoje Velasquez į oktagoną dėl UFC sunkaus svorio čempiono vardo žengs Stipe Miocic.

Tuo tarpu Stipe Miocic, tik gavęs pasiūlymą iš Dana White dėl kovos ir pasitaręs su treneriu, tuoj pat sutiko kovoti prieš Fabricio Werdum. Miocic labai džiaugiasi atsiradusia galimybe kovoti dėl titulo ir sakosi esąs pilnai pasiruošęs vasario 6 dieną vyksiančiam UFC 196.

Fabricio Werdum, 38 metų kovotojas iš Brazilijos, dabartinis UFC sunkaus svorio čempionas. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2002 metų, UFC (su kelių metų pertrauka) - nuo 2007. Kovų santykis 20-5-1. Iš paskutinių 5 kovotų kovų - 5 pergalės.

Stipe Miocic, 33 metų kovotojas iš JAV. Profesionaliai MMA kovoja nuo 2010 metų, UFC - nuo 2011. Kovų santykis 14-2. Iš paskutinių 5 kovotų kovų - 4 pergalės. Paskutinė pergalė iškovota šių metų sausio 2 dieną vykusiame UFC 195.

 

Komentarai   

0 #6 Lyncikas 2016-01-26 07:57
Pzdc jau traumuotas ir Werdumas :lol:
Cituoti
+1 #5 Lyncikas 2016-01-25 17:54
Eina sau kokia netikėta naujiena...
Cituoti
+1 #4 cechk 2016-01-25 16:53
Uzka sirgs Cro cop :D ? Miocic ar Werduma ? Kaip galvojat ? :D
Cituoti
+3 #3 ilari 2016-01-25 16:33
Dabar dar ir nugaros trauma, o pries tai jis buvo ir peti ir keli smarkiai susizeides. Visas svarbiausias kuno vietas jau sutraumavo per penkis metus paskutinius, metas Cainui smarkiai palengvinti treniruociu kruvi, jeigu ne baigti profesionaliai kovoti, nes traumos PER TRENIRUOTES sveikam zmogui tikrai neturi buti tokios daznos ir sunkios. As tik keli susizeides buvau smarkiai ir tai beveik jau nieko nebegali daryti - jokio begimo, jokiu suoliuku, dviratis irgi ribotai, jokiu pritupimu/mirti es traukos ar kitu pratimu kojoms. Tai jeigu dar ir pecius ir nugara reikia saugoti tai isvis nebelieka beveik kaip pasiruosti varzyboms - nei istvermes, nei jegos, nei parterio neparuosi. Nors tame AKA turbut niekas nesaugo savo silpnesniu anksciau traumuotu vietu ir varo is visu jegu, del ko ir Khabibas ir Cainas nuolat susizeidineja.
Is Miocic deja nieko gero nesitikiu sioje kovoje nes gali buti labai, kad netures istvermes daugiau nei 1-2 raundams. Jam jau pries Dos Santos istverme pakiso koja. Visgi trys savaites po Miocic vs. Arlovski kovos praejo tai turbut cardio nepuole daryti is visu jegu per ta uztarnauto poilsio laika.
Cituoti
+5 #2 anas 2016-01-25 15:53
"Cain Velasquez traumuotas" - Vakarų fronte nieko naujo. :-)
Cituoti
+1 #1 Komentaraa 2016-01-25 11:35
Nusimato nebloga kova :)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!