FightClub.lt - Patvirtintas F. Emelianenko priešininkas (video)

Patvirtintas F. Emelianenko priešininkas (video) (4)

Pagaliau RIZIN FF patvirtino, kas bus Fiodoro Emelianenko priešininkas gruodžio 29-31 dienomis vyksiančiame RIZIN FIGHTING WORLD GRAND-PRIX 2015 SAITAMA 3 DAYS kovų turnyre.


Kaip ir jau esame skelbę, juo tapo Singh "Heart" Jaideep.

Ir greičiausiai, ši naujiena nuvils daugelį Fiodoro gerbėjų, nes panašu, kad "Paskutiniam Imperatoriui" parinkas ganėtinai parankus priešininkas, beveik neturintis patirties MMA kovose. Tiesa, kai pasirodė pirmas pranešimas apie šį Fiodoro priešininką, jo MMA kovų bagažas buvo 1-0. Dabar Singh "Heart" Jaideep MMA kovų bagažas padvigubėjo ir yra 2-0. Spalio 17 dieną jis kovėsi prieš Carlos Toyota (6-7-1) ir antro raundo pačioje pabaigoje nugalėjo jį TKO.

Singh "Heart" Jaideep turėtų būti labiau žinomas kikbokso gerbėjams. Ten jo kovų bagažas žymiai didesnis - 40-10-0-1. Bet paskutinės 3 kovotos kovos baigėsi jo pralaimėjimais.

Taip pat primename, kad šiame turnyre kovos ir kovotojas iš Lietuvos - Teodoras Aukštuolis. Jo priešininku paskelbtas kovotojas iš Brazilijos Bruno Cappelozza.

Atnaujinta 2015 gruodžio 21, Pirmadienis. 11:45

Komentarai   

+1 #4 Lyncikas 2015-12-29 12:55
Na už porą limonų galima ir dar vieną eilinę skardinę sulamdyt :-) O poto ką gali žinoti, pats pasižiūrės kaip atrodo po nemažos pertraukos ir jei viskas OK sulauksime ir rimtesnių priešininkų. Pvz Overemo kontraktas baigėsi ir anas minėjo, kad būtų visai nieko prieš pakovoti Japonijoj...
Cituoti
0 #3 kadze 2015-12-28 12:41
Matyt Fedorui kova Simonaitis organizavo :) Reikia tiketis kad veliau rimtesni varzovai bus.
Cituoti
+2 #2 Kiec 2015-12-27 03:22
Cituoja sass:
neidomu niekam tas Fedoras. ka jis cia irodyt nori sugrizes?? susikaus su keliais lavonais pasidarys pinigu ir vel eis i pensija? jei butu ejes i ufc butu kitas reikalas.. tikiuosi kad nesurinks net pilna arena

Tai ant kiek turi būti debilas, kad tokąi nesąmonę parašyt? Nu man įdomus tas Fiodoras, tai iš karto tavo žinutė tampa šūdo verta.
Cituoti
+1 #1 sass 2015-12-26 14:54
neidomu niekam tas Fedoras. ka jis cia irodyt nori sugrizes?? susikaus su keliais lavonais pasidarys pinigu ir vel eis i pensija? jei butu ejes i ufc butu kitas reikalas.. tikiuosi kad nesurinks net pilna arena
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!