FightClub.lt - Teodoras Aukštuolis kovos RIZIN FIGHTING WORLD GRAND-PRIX 2015

Teodoras Aukštuolis kovos RIZIN FIGHTING WORLD GRAND-PRIX 2015 (15)

Rizin Fighting Federation praneša, kad metų pabaigoje vyksiančiame RIZIN FIGHTING WORLD GRAND-PRIX 2015 SAITAMA 3 DAYS kovos ir kovotojas iš Lietuvos Teodoras Aukštuolis (6-2, 4 KO/TKO).


RIZIN FIGHTING WORLD GRAND-PRIX 2015 SAITAMA 3 DAYS vyks Japonijoje, gruodžio 29 ir 31 dienomis. Šis kovų vakaras daugiausiai dėmesio sulaukė dėka Fiodoro Emelianenko, kuris atnaujino savo kovotojo karjerą būtent šioje organizacijoje.

 Kaip RIZIN sakė Teodoras, jis džiaugiasi, kad buvo pakviestas į tokį kovų vakarą, džiaugiasi galėsiantis atstovauti Lietuvą Japonijoje. Tai buvusi sena jo svajonė kovoti Japonijoje. Teodoras tikisi, kad jis įveiks savo būsimą priešininką, kuris kol kas neskelbiamas.

Kovotojai, kovosiantys RIZIN:

Kazushi Sakuraba prieš Shinya Aoki

Rena prieš Jleana Valentino

Yuki Motoya prieš Nam Jin Jo

DJ.taiki prieš Hiroyuki Takaya

Yuichiro Nagashima prieš Andy Souwer

Gabi Garcia prieš Lei'D Tapa

Asen Yamamoto prieš Kron Gracie

Fiodoras Emelianenko, Teodoras Aukštuolis, Kaido Hoovelson, Bruno Cappelozza, King Mo, Mark Godbeer, Goran Reljic ir kiti.

 Ir jei kas būsite Japonijoje tuo metu, bilietų kainos nuo 45 EUR iki 2.280 EUR.

 

 

Atnaujinta 2015 lapkričio 19, Ketvirtadienis. 12:18

Komentarai   

+2 #15 Matęs visko 2015-12-13 18:02
Na, vyrai, nežinau, kažkoks cirkas. Mačiau aš Aukštuolio lygį, tai prie pavardės jis tikrai netinka, labiau galėtų Žemuoliu vadintis. Apart geros išvaizdos nieko gero nėra. Parteryje nulis. Girdėjau kalbas, kad buvo pas Smauglius atvaręs, nuo visų pagrindinių malkų parteryje pasikrovė. O stovėsenoje jis irgi ne boksioras. Kažkoks neadekvatus aštuntukas tame RIZIN. King Mo ir Aukštuolis :D Na, nežinau nežinau, japonams kažkas su galva negerai. Negi Don Simonas sugeba ir jiems smegenis praplauti? Būkim biedni bet teisingi - neturim mes Lietuvoje stipraus 93 kg kovotojo. Denis Sokol buvo perspektyvus, bet kad neužsikabino jis ant to MMA. Bet jis paskui į masę dar pavarė. O kas dar? Rokas Stambrauskas bandė nusimetęs svorio padalyvaut, bet čekas Prozička (ar kokia jo pavardė) sunešiojo į vienus vartus. Dabar tas čekas RIZIN aštuntuke kovos. Dar kas? Nežinau daugiau.
Cituoti
-1 #14 K-1 2015-11-22 14:14
Mocka tikrai neblogą lygį pasiekęs, jam jau reiktų eit aukščiau. Dabar man jis kovoje geriau atrodo nei Maslobojevas. Puikus judėjimas, protingai kovoja, neužsiciklina ant kažkokių veiksmų.
Cituoti
+1 #13 111 2015-11-22 01:49
Cituoja gt:
Buvo Aukstuolis,tada perejo prie Pakutinsko.Dabar jau Mocka.Tai cia apie ka mes kalbam?MMA ar K-1?Pakutinskas MMA,Mocka K-1.Ir beto pagal K-1 ne tik Mocka is sunkiasvoriu yra.O tas Ciobanu visai ne kazkoks o gan zinomas ir istisai kovoja SuperKombat Rumunijoje

Mano supratimu kalba eina apie tai kas verciausi tam rizin kovot, tai ir paminejau kad Mocka gerai pasirode pries pajegius varzovus pastaruoju metu, o del to Ciobanu tai jis pagrinde kazkiek zinomas del to kad yra pralaimejas tokiems kaip Saki, Mineev, Londt, Samedov ir t.t. Kitaip tariant zinomas jis bet toli grazu ne kiekvienam, manau visi sutiks kad Mockos pergale pries Hrona daug ispudingesnis pasiekimas.
Cituoti
+1 #12 gt 2015-11-21 12:56
Buvo Aukstuolis,tada perejo prie Pakutinsko.Daba r jau Mocka.Tai cia apie ka mes kalbam?MMA ar K-1?Pakutinskas MMA,Mocka K-1.Ir beto pagal K-1 ne tik Mocka is sunkiasvoriu yra.O tas Ciobanu visai ne kazkoks o gan zinomas ir istisai kovoja SuperKombat Rumunijoje
Cituoti
+1 #11 111 2015-11-21 01:16
Dar Julius Mocka visai stipriai pasirode, ypac finale, nes varzovas nors ir ne itin zinomas, bet tikrai pajegus buvo, pradejau sekt jo kovas nuo pergales pries ta ciobanu kazkoki kur irgi pasireiskes pries pasaulinius varzovus yra, ir panasu kad tikrai turi nebloga potenciala tas Mocka.
Cituoti
+1 #10 anas 2015-11-19 18:44
Na gal ir per anksti "nuteisiau", tas tiesa. :) Būtų įdomu pamatyti ilgesnę kovą.
Cituoti
+3 #9 Na kaip 2015-11-19 18:35
Apie Pakutinsko lygį sunku kalbėti. Mes nežinome kaip jis šiandien atrodytų prieš normalesnį kovotoją. Pernelyg greitai pabaigia jis kovas :) Kol nematėte, nekalbėkite niekų. Prieš keletą metų ne kažką buvo, bet žmogus sportuoja, manau, tobulėja. Tikėtina, Lietuvoje iš sunkiasvorių dabar vienas geriausių.
Cituoti
+12 #8 anas 2015-11-19 18:30
Su visa pagarba Pakutinskui, bet jam tik SWAT'e Balbieriškio mokyklos salėj kovot. :) Pakolkas iki Siemenso lygio datempia tik todėl, kad gauna netgi didesnius maišus nei kiti lietuviai. Va Liukaitis, tai žvėris, nors dar iki Japonijos trūksta. Kita vertus, nekovosi aukštame lygyje - netobulėsi. Tai gal geriau anksčiau pradėt, nes Valavičius, gaila, tik įkopęs į ketvirtą dešimtį prabudo. :sad:
Cituoti
+8 #7 to asas 2015-11-19 17:49
Cia rimtai?
Cituoti
-3 #6 asas152 2015-11-19 17:25
Jau geriau butu Koks Tomas pakutinskas jis tikrai vertingesnis ir idomios jo kovos :) nustebino federacija
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!