FightClub.lt - Mirko "Cro Cop" Filipovic traukiasi iš sporto

Mirko "Cro Cop" Filipovic traukiasi iš sporto (5)

Mirko Filipovic atsisakė dalyvauti vienoje pagrindinių UFC Fight Night 79 kovų ir paliko sportą.


Po buvusių pasišalinimų iš MMA ir kikbokso, 41-erių metų sportininkas visgi buvo nusprendęs grįžti kovoti. Šįsyk „Cro Cop“ (31-11-2 MMA, 5-6 UFC) teigia, kad peties trauma jam neleidžia kovoti su sunkiasvoriu Anthony Hamilton (14-4 MMA, 2-2 UFC) ir tai yra viena priežasčių kodėl jis apskritai palieka sportą.

UFC dar nepaskelbė oficialaus pranešimo ir nėra visiškai aišku ar bus rastas priešininkas per tokį trumpą laiką.

UFC Fight Night 79 vyks lapkričio 28 dieną Olympic Gymnastics Arenoje Seule.

Savo puslapyje kroatas rašė „Deja turėjau atsisakyti kovos Seule. Pasiruošimo pradžioje susižalojau petį ir negalėjau pakelti rankos. Mėginau kaip galima greičiau išgyti, taikydamas visas priemones – terapiją, kraujo plazmos injekcijas, vaistų kokteilius, bet vienintelis vaistas, kuris būtų tikrai pagelbėjęs – dviejų trijų savaičių pertrauka nuo sporto, kurios, deja, negaliu turėti. Kasdien treniruojantis sužalojimas tik blogėjo. Dalis raumens pratrūko, petys prisipildė skysčių ir atsirado pavojus, kad trūks sausgyslė, o tuomet vėl turėsiu operuotis“.

„Cro Cop“, buvusi PRIDE žvaigždė, 2007 metais galų gale debiutavo UFC, tačiau patyręs du pralaimėjimus ir vieną pergalę, paliko federaciją. Dar vienas sugrįžimas įvyko 2009, kuomet kroato rezultatai buvo 3-4 ir šis vėl paskelbė apie savo pasitraukimą. Tačiau be sporto ilgai neužsibuvęs, neužilgo grįžo į kikboksą ir MMA. Balandį jis vėl prisijungė prie UFC trečiam sykiui, išsikovojo „Nakties kovą“ už TKO prieš Gabriel Gonzaga ir dabar turėjo susitikit su Hamiltonu.

Tačiau traumos, varginančios sportininką antrojoje jo karjeros pusėje, vėl pakišo koją.

„Suprantu, kad baigėsi mano kaip kovotojo laikas, tačiau nebegaliu daugiau treniruotis nuolatiniame skausme. Mano kūnas sudaužytas po nuolatinių treniruočių. Apturėjau 9 operacijas. Po kiekvienos treniruotės turėjau šaldyti ledu savo kelį, nes jis vis prisipildydavo skysčiais, atlikinėti terapiją du sykius į savaitę. Kita kova būtų buvusi 80 profesionali mano karjeroje ir tai tikrai didelis skaičius, turint omeny, kad jos vyko K-1, Pride, IGF, UFC“.

 

 

Medija

Komentarai   

+4 #5 asad 2015-11-12 16:45
Susitiks su fiodoru per naujametini turnyra :)
Cituoti
-1 #4 VJ 2015-11-12 12:35
Ilari, tamsa nesekat naujienų (čia dėl grįžimo): Cro Copas įtariamas dopingu: http://www.fightclub.lt/visos-naujienos/mma-naujienos/item/21672-mirko-cro-cop-vartojo-dopinga
Cituoti
+5 #3 ilari 2015-11-12 10:59
Pasirodo man teko garbe matyti paskutine Mirko Filipovic kova gyvai siemet Lenkijoje pries Gonzaga.
Grazu baigti ilga karjera trimis pergalemis is eiles ir dar kai viena ju UFC revansas uz skaudziausia pralaimejima.
Mirko mano megstamiausias kovotojas, vienas tik is kokiu 3 uz kuriuos sirgdavau kovose (kiti nors ir imponuoja kazkuo, bet nesvarbu man ar jie laimes ar pralaimes).
Visgi yra galimybe, kad jis pasveikes sugrish kitais metais (juo labiau, kad su UFC dar turi sutartyje numatyta kova), nes Mirko yra visishkai pasineshes del sporto, del sunkiu treniruociu ir negali niekaip ilsetis, o kitos srities kur panaudoti save jis kaip ir neturi. Del to savo charakterio jis vis kaudavosi su traumomis sunkiomis, nes nekencia laukti menesius kol paskirs kita kova.
Taip kad palinkeciau jam realizuoti ta savo emtuziazma ir darboholiska poziuri i darba naujoje srityje :)
Cituoti
+2 #2 Lyncikas 2015-11-11 07:53
Negaliu sakyti, kad gaila kad traukiasi, nes matyt jau tikrai laikas eiti pailseti.
Cituoti
+1 #1 kranas 2015-11-10 21:26
kelinta,syki jis traukesi,kazkai p esu tikras 100 proc kad jis dar kovos
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!