FightClub.lt - Henry Cejudo atsisako kovoti Nevadoje

Henry Cejudo atsisako kovoti Nevadoje Komentuoti

Palaikymas Nick Diaz dėl keisto Nevados Atletikos Komisijos sprendimo suspenduoti kovotoją 5 metams dėl rastų marichuanos pėdsakų, tęsiasi.
Pirmiausia pasipylė kovotojų bei įvairių garsenybių pareiškimai twitter, tuomet aršiai pasisakė Ronda Rousey, o dabar olimpinio aukso laimėtojas, kovojantis UFC musės svorio (angl. flyweight) kategoriją Henry Cejudo žengė vienu žingsniu toliau. Laiške MMAFighting.com Cejudo vadybininkas Bill McFarlane pareiškė, kad Cejudo daugiau niekada nebekovos Nevadoje.


Pilnas laiškas:
Aš pasibaisėjęs tuo, kaip NAC išsprendė Nick Diaz problemą. Bėda čia ne nuobaudos, paskirtos Nick Diaz, dydyje, o pačiame procese arba, kitaip tariant, jo nebuvime, sprendžiant Nick Diaz kaltę. Tarp testo mėginių buvo didžiulis prieštaravimas ir NAC turėjo visas teises prieštaravimus išsiaiškinti bei išspręsti iki drausminio nuosprendžio skaitymo. NAC tiesiog ignoravo procesą ir perėjo tiesiai prie nuobaudų,


Pamirškit įrodymų faktus ir apskritai jų egzistavimą. Pereinam tiesiog prie bausmės. NAC neigiamų testų rezultatų iš Sports Medicine Research and Testing Laboratories (SMRTL), WADA patvirtintos tikrinimo įstaigos, besispecializuojančios neleidžiamų preparatų aptikime, ignoravimas ir rėmimasis kvestionuojamais rezultatais iš nepatvirtintos ir nesispecializuojančios PED (angl. performance enhancing drug) aptikime įstaigos rezultatais, yra tiesiog šokiruojantis. Taip pat pirmininko Aguilar pareiškimas "aš manau šiai dienai mes turim teigiamus testų rezultatus", yra absoliutaus pilno ir kruopštaus faktų nagrinėjimo nepaisymas. Tikiu, kad prisidengiant didesniais įgaliojimais buvo netinkamai pasinaudota savo galiomis, tiesiogiai pažeidžiant pačio proceso idėją ir praktiką. NAC pareiškimas, kad nėra biudžeto naudoti WADA patvirtintų tikrinimo įstaigų prilygsta pasakymui, kad teisingumas ir su juo susiję procesai gali būti vykdomi tik jei taikomos nuolaidos ir yra įperkami. NAC sprendimas neatrodo besiremiantis faktais ar įrodymais, o tiesiog emocine arogancija.
Nuoširdžiai tikiuosi, kad UFC įsijungs į dialogą dėl šios problemos. Jei ne viešai, tai bent privačiai. Liūdna pranešti, tačiau manau esant protinga UFC pranešti, kad Henry Cejudo nekovos Nevadoje. Paprasčiausia netikiu, kad NAC sugebės įvykdyti teisingą ir patikimą patikrinimo procesą ar elgsis objektyviai. Henry buvo tikrintas virš šimto sykių pagal USOC/USADA programą ir niekuomet testų rezultatai nebuvo teigiami. Taip nutiko todėl, kad jis niekuomet nenaudojo draudžiamų substancijų, tačau taip pat kiekvieną kartą patikrinimai buvo vykdomi kompetentingų ir objektyvių asmenų, naudojant WADA akredituotas laboratorijas.
Aš asmeniškai pasveikinau, kai UFC įgyvendino anti-dopingo politiką, kadangi tai USADA palikimas bei patikimumas, o taip pat ir atitinkamų protokolų bei procesų laikymasis, užtikrinant sąžiningą ir patikimą patikrinimą. NAC atveju rodos visa tai veikia priešingai. Iki NAC testavimo procedūros bus nepriklausomai peržiūrėtos, paviešintos ir imtasi atitinkamų veiksmų, aš asmeniškai nemanau, kad saugu ir patikima tokiose vietose vykdyti savo veiklą. Tame tarpe turėtų būti peržiūrėti ir komisijos narių veiksmai bei kompetencijos.
Kiti gali norėti rizikuoti Nevadoje, bet aš nemanau, kad NAC yra įgali elgtis kaip deklaruojama jų misijoje, pagal egzistuojančias taisykles bei vykdyti veiksmus objektyviai ir sąžiningai.
Cejudo (9-0) turėjo kovoti Jussier Formiga lapkričio 21 Monterrey, Mexico. Pergalė jam būtų atvėrusi duris konkuruoti dėl čempiono vardo 125 svarų divizione.

Atnaujinta 2015 rugsėjo 16, Trečiadienis. 22:30

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!