FightClub.lt - Egidijus Valavičius atleistas iš Bellator MMA

Egidijus Valavičius atleistas iš Bellator MMA (17)

Šiandien, su mumis susisiekęs Egidijaus Valavičiaus vadybininkas Deividas Markevičius, pranešė liūdną žinią, kad Egidijus yra atleistas iš Bellator MMA. Toliau skaitykite interviu su Deividu Markevičiumi apie atleidimo aplinkybes, praėjusias kovas ir nusivylimus. 


Apie Egidijaus Valavičiaus atleidimą iš Bellator MMA

Oficiali versija- pralaimėjimas pusfinalyje. Šiaip tikrai netikėta naujiena, nes Egidijus laimėjo dvi kovas, o pralaimėjo tik vieną, ir tikrai vienam iš geriausių šių metų šio svorio sportininkui - Liam McGeary, kuris dar nėra pralaimėjęs nei vienos kovos. Ir tikriausiai taps turnyro nugalėtoju ir kovos dėl Bellator diržo. Šiuo metu Bellator vyksta daug pasikeitimų. Atleistas ne tik prezidentas Bjorn Rebney, bet ir keletas kitų aukštas pareigas užėmusių žmonių. Pirmas aliarmo skambutis buvo, kai prieš savaitę buvo paskelbta, kad pagrindinis "matchmaker" Sam Kaplan, kuris pasirašė su Egidijum kontraktą, nepratęsė sutarties su Bellator. Ir atrodo, kad dauguma kovotojų, kurie buvo patekę į Bellator per jį, taip pat buvo atleisti.

Apie nusivylimus

Norėčiau paminėti, kad po pralaimėtos kovos, kaip ir visada, atsirado daug skeptikų. Kol laimi, visi tik liaupsina ir giria, bet jei tik pralaimi vieną kovą, tuoj su žemėm sumaišo. Egidijus kiekvienoje kovoje atstovauja Lietuvą, kaip nei vienas kitas kovotojas. Per kiekvieną kovą Lietuvos trispalvę galima išvysti ne tik ant banerio ar šortų, bet ir net buvo specialiai padaryta dantų apsauga su Lietuvos vėliavos spalvomis. Nepamirškime, kai Egidijus pralaimėjo prieš Fiodorą Emelianianko, visi buvo nusivylę, bet Fiodoras tapo MMA legenda. Liam McGeary tikrai yra vienas iš geriausių šiuo metu pasaulyje, šiame svoryje, taigi pralaimėta tikrai ne prieš bet ką. Norėčiau, kad visi gerbėjai, ir ne tik, labiau palaikytų savo kovotojus ne tik pergalėse, bet ir patyrus pralaimėjimą. Labai retas kuris įsivaizduoja, kiek laiko praleidžiama treniruotėse, vien tik kad išeiti į ringą. Pora mėnesių po dvi treniruotes per dieną. Ir viskas vyksta maksimaliomis pastangomis, niekas i sporto salę neateis patinginiauti. Šiai kovai Egidijus ruošėsi Kalifornijoje, su MMA žvaigždės Ronda Rousey komanda. Taip kad tikrai, jei kas abejoja pasiruošimu, tikrai klysta. Buvo komentarų, kad turbūt (Egidijus) neturėjo kovos plano, kas yra tikrai juokinga. Egidijus jau 14 metų profesionaliai kovoja, ir tikrai žino ką daro ringe. Kad ir kokį geriausią planą gali turėti, jei prasileidi smūgi ir lūžta nosis, nelabai ką gali paskui padaryti - kvėpuoti neįmanoma, akys ašaroja, nieko matyti aplinkui neina.

Apie ateities planus

Nėra ko nusiminti, nes Egidijumi jau domisi kelios organizacijos. Yra pora pasiūlymų kovoti jau šiais metais. Taip kad turbūt dar iki Naujų metų išvysime Egidijų ringe. Bet kaip ir sakiau, čia tikrai ne pabaiga, ir aš visai nenustebsiu kai ne už ilgo gal ir vėl matysim Egidijų Bellator ringe.

 

P.S. Primename, kad šiandien iš Bellator MMA buvo atleistas ne tik Egidijus, bet ir dar dvylika sportininkų:

Attila Vegh
Des Green
Shahbulat Shamhalaev
Bryan Baker
Mighty Mo Siglia
Mark Godbeer
Justin Torrey
Sergio Junior
Rodney Wallace
Ron Sparks
Patrick Cenoble
Austen Heidlage

Atnaujinta 2014 rugpjūčio 26, Antradienis. 21:15

Komentarai   

0 #17 RonisNorisas 2014-09-17 10:00
Valavičius pralaimėjo ateities čempionui tikrai neeiliniam kovotojui. Jūs pažiūrėkit jo paskutinę kovą.
Cituoti
0 #16 ilarij 2014-08-30 11:20
Rimtai del Bonnar, ishplatino Bellator shita naujiena savo fb accounte.
Cituoti
0 #15 dasdasdas 2014-08-30 00:34
to13: ,turejai galvoje Stephan Bonnar , cia rimtai ?
Cituoti
+1 #14 pirmas komentatorius 2014-08-29 21:03
yra teisingiausias: ))))))))))
Cituoti
+4 #13 ilarij 2014-08-27 19:19
O kita naujiena kad su Steven Bonar pasirashe sutarty... cia turbut sutaupe pinigu bellator atleisdamas sita grupe ant Bonaro algos :/ ir Shamhalaev ir Vegh ir Desmond Green galetu tikrai ufc buti (aisku ne tarp geriausiu divizijono kovotoju, bet pergaliu tikrai galetu nemazai tureti)
Cituoti
+5 #12 ko 2014-08-27 19:01
i ta pirma komentara nereik reaguoti,nes parazitas kaifuoja nuo demesio,realiai tokio vargso niekas nemato...
Cituoti
+6 #11 Povilas 2014-08-27 17:00
kazkoks labai jau jautrus tas vadybininkas, jei cia isizeidineja del keletos idiotu fightclub.lt komentaruose ant visu shh pilanciu.
Tarp zmoniu, kurie nors kiek rimciau domisi siuo sportu, Egidijus uzsitarnavo tikrai daug daug papildomu pagarbos tasku. Nes nusprende iseiti is komforto zonos (siemens "superturnyrai" ) ir siekti kazko daugiau, kazko TIKRO.
Cituoti
+9 #10 x.Brawler.x 2014-08-27 16:37
Cituoja mx1:
Kaip ten bebūtų, tai vienas geriausių visų laikų Lietuvos MMA kovotojų. Gaila, kad laiku nesugebėjo ištrūkti iš Simanaičio globos. Manau, kad galėjo būti europinio (gal ir pasaulinio) lygio kovotojas. Na, bet yra, kaip yra. Nuoširdžiai linkiu Egidijui visokeriopos sėkmės!

Teisingai pataikyta. Buvo zadami aukso kalnai ir dideli honorarai, salyginai neidedant maksimumo jegu. Cia ne vienas Valavicius buvo kliunines ant situ pasaku, nemazai geru perspektyviu LT kovotoju uzsibuvo per ilga laika, sio "menedzerio" globoje, todel praleido geras progas ir kaip visi zinom aikas nestovi vietoje, mes senstam po truputi. O sitas sportas labai konkurencingas, i tavo vieta visada pretenduoja sviezias kraujas :) p.s. pirmam komentatoriui- sedi namuose trini sikna i taburete prie pc ir kaifuoji, rasydamas pagiezingus komentarus , todel kad esi nulis, pvz kaip apie toki Valaviciu ar kita kovotoja visada isliks irasas sporto istorijoje ir kiti linksniuos jo pavarde, o tu kaip liksi pagiezingas menkysta prie savo kompo tai ir pasiliksi ir niekas taves neprisimins, taip kad tokiu komentaru tik parodai zema lygi o ne pazemini kitus..tik save pati meduoli tu :)
Cituoti
+8 #9 mx1 2014-08-27 15:37
Kaip ten bebūtų, tai vienas geriausių visų laikų Lietuvos MMA kovotojų. Gaila, kad laiku nesugebėjo ištrūkti iš Simanaičio globos. Manau, kad galėjo būti europinio (gal ir pasaulinio) lygio kovotojas. Na, bet yra, kaip yra. Nuoširdžiai linkiu Egidijui visokeriopos sėkmės!
Cituoti
+7 #8 susinervines 2014-08-27 12:47
Cituoja ko jus teisinates:
esat vidutiniokai ir tiek,dziaukites kad teko pabuti belatore ir pamirskit... :lol:

Jei imti statistinį lietuvį, Valavičius išskirtinis. Jei UFC - vidutiniokas. O tu abiem atvejais nulis.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!