FightClub.lt - E. Valavičius: Paprasčiausiai priešininkas šį kartą buvo stipresnis

E. Valavičius: Paprasčiausiai priešininkas šį kartą buvo stipresnis (12)

Egidijaus Valavičiaus trumpas interviu apie Bellatro 122 kovą, komentatorius, likimą Bellator MMA ir ateities planus.


Kas nulėmė šį pralaimėjimą, kaip jautiesi?

Aišku, skaudžiausia yra pralaimėjimas, tad jaučiuosi nekaip. Bet toks yra MMA sportas, kartais laimi, kartais pralaimi. Prieš kovą jaučiausi gerai, nekamavo jokios traumos. Paprasčiausiai praleidau smūgi iš kelio, kai buvom klinče. Iš karto pajutau, kad turbūt lūžo nosis ir pajutau kaip iš nosies pradėjo be perstojo bėgti kraujas. Buvo neįmanoma kvėpuoti. Aš nemėgstu ieškoti pasiteisinimų dėl pralaimėjimų, paprasčiausiai priešininkas šį kartą buvo stipresnis.

Kai kurių komentatorių nuomone, ši kova buvo „į vienus vartus“. Kaip pačiam atrodo?

Kaip nori, taip tegul ir vadina. Juokingiausia, kad daugiausiai šneka žmonės, kurie net nėra gyvenime patys turėję nei vienos MMA kovos. Norėčiau pasiūlyti nueiti pasitreniruoti, tada gal suprasite, koks tai sportas. Gali laimėti kovą pats pirmoje minutėje, bet gali ir pralaimėti taip pat. Čia užtenka vieno smūgio, ir visa kovos eiga pasikeičia. Aš komentarų stengiuosi neskaityti, nes atrodo, kad žmonės tik ir nori kad tau nepasisektų. Kol sekasi, ir laimi, atrodo visi palaiko, bet tik patyręs pralaimėjimą pamatai, kas iš tikrųjų yra su tavimi, ir kas ne. Labai dėkingas visiems savo rėmėjams, kurie man padeda ir tikiuosi kad jie su manimi bus ir patyrus pralaimėjimo kartėlį.

Daugeliui neduoda ramybės klausimas, ar po valdžios pasikeitimo Bellator MMA ir pralaimėjus šią kovą, ar toliau čia kovosi?

Dėl atleidimo net negalvojau, nes atrodo visi Bellator organizacijoje mane mėgsta, ir tikrai neatrodo kad dėl vieno pralaimėjimo jie paims ir atleis.

Kokie artimiausi planai?

Artimiausi planai yra pailsėti. Šiais metais tai jau trečia kova, kas reiškia, kad laiko nebuvo pailsėti. Dabar turėsiu truputį laiko atsipūsti. Noriu aplankyti šeimą ir draugus Lietuvoje.

Ar žinoma, po kiek laiko vėl kovosi?

Kol kas neaišku, kada bus kita kova.

Linkime visokeriopos sėkmės treniruotėse ir kovose.

Ačiū.

 

Komentarai   

+6 #12 Tadazzz 2014-07-31 08:30
Atsities, patobules ir viskas bus gerai:))), daugiau palaikykim o ne teiskim, ziauriai geras kovotojas ir grazios kovos, sekmes jam:)
Cituoti
0 #11 Komentarai 2014-07-30 17:31
Einu alaus atsigerti :lol:
Cituoti
+6 #10 neklaida 2014-07-30 10:19
Cituoja seppp:
cia pirma ir didziausia klaida tiek jo tiek menedzerio, Lietuvoi galima kovot pora kilu numetus uzsieni visi meto maziausia po 5kg buna net ir 15kg, treniruojasi 105kg kovoja 92kg tai keik jis meta ir cia yra normalu

manau jie tiek supranta ir galbūt net geriau žino kas ir kiek tą svorį meta ar nemeta, bet matyt tikslas buvo patekti į lygą, o ten gal lengvesniam svoryje nebuvo vietos, gal dar kažkas - mes gi realiai nieko nežinom.... . Klaida būtų jei Valavičius būtų likęs Lietuvoje ir Simonaičio lygoje.
Cituoti
+9 #9 x.brawler.x 2014-07-29 20:51
Cituoja skydas:
dainele yra ta,kad aukstam lygi neiseis kovoti Valaviciui..busido simonaicio lygije tai jo jis gali kovoti..
tai kad jis jau aukstam lygy kovoja , belator siai dienai antra federacija pasaulyje pagal pajeguma
Cituoti
-9 #8 skydas 2014-07-29 19:28
dainele yra ta,kad aukstam lygi neiseis kovoti Valaviciui..bus ido simonaicio lygije tai jo jis gali kovoti..
Cituoti
+7 #7 seppp 2014-07-29 15:06
Viskas teisingai sverimo diena varzovas buvo lengvesnis nes mete svori Egis ne, o kai atejo kovos diena varzovas svere min 5kg daugiau, norint Egiui kovot reikia pripazint kad reikai mest svori i 85kg tada tik kovot, taip jopajegumas neblogas bet ne tam svori, cia pirma ir didziausia klaida tiek jo tiek menedzerio, Lietuvoi galima kovot pora kilu numetus uzsieni visi meto maziausia po 5kg buna net ir 15kg, treniruojasi 105kg kovoja 92kg tai keik jis meta ir cia yra normalu
Cituoti
+1 #6 VJ 2014-07-29 14:46
Cituoja dainius:
ir ne tik stipresnis, man susidarė vaizdas, kad jis kokį 10kg sunkesnis... Na gal ir ne,kojos labai jau plonos ir neproporcingai ilgos.
Pirmi Valavičiaus smūgiai rankomis žadėjo kitokią kovos eigą, bet šitam sporte šviesa būna greitai išjungiama

Pagal svėrimą, Egidijus ant pusės kilo sunkesnis buvo (203 svarai prieš 204). Vat ūgio skirtumas...
Cituoti
+3 #5 dainius 2014-07-29 14:14
ir ne tik stipresnis, man susidarė vaizdas, kad jis kokį 10kg sunkesnis... Na gal ir ne,kojos labai jau plonos ir neproporcingai ilgos.
Pirmi Valavičiaus smūgiai rankomis žadėjo kitokią kovos eigą, bet šitam sporte šviesa būna greitai išjungiama
Cituoti
-2 #4 tikram balvonui 2014-07-29 13:33
Cituoja balvonas:
" ...Ir futbolo daug kas pasauliniu lygiu nežaidė, bet kai Brazilai gavo 7:1, tai visiem buvo aišku,kad nušlavė juos ir niekam neįdomu dėl ko.

tai tą dieną nušlavė (tai visai neatspindi realaus brazilų pajėgumo), o kitą dieną gal būtų 0:0 - ne viską gi vokiečiai šlavė. MMA išvis vienas smūgis gali viską apversti - gali visą kovą duominuoti, bet pralošti dėl vienos klaidos. Tik balvonai ir gali sakyti, kad be pasipriešinimo ir į vienus vartus - kovos pabaiga taip, bet pradžia net atvirkščiai - Valavičius apie 40s pirmas šiek tiek užtaikė ir jei būtų geriau užkabinęs gal pats iškart būtų laimėjas.
Cituoti
+13 #3 asfasfas 2014-07-28 17:54
i vienus tai i vienus... bet tikrai ne visados taip butu... ka manau ir norejo pasakyti, gi aiskiai ivardijo jog vienas smugis gali nulemti visa eiga... toks cia sportas :) paziurekit kaip dos santosas pries caina laimejo, irgi i vienus vartus :D o kas paskui ? na bet kaip ten bebutu jis gi ir sako jog sykart priesininkas buvo stipresnis... nesimuilina :) tai ko jus cia pristojot su ta pacia dainele ? niekas gi nesako jog jis pralaimejo lygievartei kovoj :) atskinkiskit
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!