FightClub.lt - Lyoto Machida užmojai

Lyoto Machida užmojai (2)

 

Po nesunkios pergalės prieš Mark Munoz ir tuo pačiu sėkmingo debiuto vidutinio svorio kategorijoje, Lyoto Machida jau regi kitą priešininką.


Priešininką, kuris jo nuomone galėtų priartinti jį prie kovos dėl čempiono titulo. Lyoto Machida nuomone tai būtinai turi būti Vitor Belfort. Machida mano, kad būtent pergalė prieš Belfort duotų jam pakankamai reitingo taškų, kad būtų galima galvot apie vidutinio svorio čempiono titulą: "Vitor Belfort yra geriausias pasirinkimas šiam momentui. Aš noriu kovot su juo. Tai būtų geriausia kova man, nes jis yra gerai reitinguojamas vidutinio svorio kategorijoje. Galvoju kas geriausia mano karjerai ir kur gali mane nuvesti pergalė. Net jei Vitor pralaimės Dan Henderson, vis tiek noriu su juo susitikt mūsų svorio kategorijoje."

Belfort prieš Henderson susitiks lengvo sunkaus svorio kategorijoje, todėl net ir pralaimėjęs, Belfort sau nepakenks vidutinio svorio kategorijoje.

Paklaustas apie kovą su Anderson Silva, Machida sakė: "Pergalė prieš Vitor Belfort mane pakeltų aukštai reitinguose, bet pamatysim, kaip bus. Per anksti kalbėti, kas bus, nes Anderson Silva yra per toli nuo manęs. Net jei jis laimės (prieš Chris Weidman), nežinau, kiek jis dar kovos. Nekalbėjau su juo senai. Grįšim prie šio pokalbio, kai jau būsiu arti šios kovos."

 

Komentarai   

+1 #2 bagdantaran 2013-10-30 22:20
toks ju darbas ir nieko nepadarysi jei reiks draugui snuki malti ir malsi ,jei ne tu tai tau
Cituoti
+1 #1 Lyncikas 2013-10-30 20:52
Bičas nori diržo. Draugystės su Andersonu gali greitai baigtis manau :)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!