FightClub.lt - Anderson Silva: Aš pats sau pralaimėjau

Anderson Silva: Aš pats sau pralaimėjau (4)

 

Portalas valetudo.ru rašo apie tai, kad buvęs UFC čempionas gina savo stilių, kalba apie sąmokslo teorijas ir ruošiasi susigrąžinti titulą.


Praėjus savaitei po pralaimėjimo Chris Weidman, buvęs čempionas Anderson Silva pakeitė toną, ir sutiko revanšinei kovai su savo skriaudiku. Nepaisant pralaimėjimo, lažybų punktai mato „Vorą“ kaip kovos favoritą, kuris vyks gruodžio 28, Las Vegas, JAV. Bet nemaža MMA bendruomenės dalis mano, kad Silva reikėtų liautis išsidirbinėti, nuleisti rankas ir erzinti varžovus, erzinant likimą, nes kitu atveju gali pasikartoti praeitos kovos „sėkmė“.

Bet Silva paprasti mirtingieji ne autoritetas.

„Jei Muhammad Ali ateis ir pasakys, kad aš elgiausi iššaukiančiai, tada aš pagalvosiu, iššaukiančiai tai ar ne. Ten nebuvo priešininko nepagarbos. Aš gerbiu visus. Visos tos provokacijos, rankų nuleidimas... Tai turi tęstis, tai šou dalis.“

Užkulisiuose Anderson pripažįsta savo klaidas. Jo treneris Cesario Bezzera savo interviu Globo TV išsakė savo nuomonę.

„Jis dėl to gailisi, jis nesusikoncentravo. Jis atsiprašė, bet viskas jau įvyko. Svarbu tai, kad jis turi šansą viską pataisyti. Mes netekome trijų mėnesių. Anderson sunku suprasti, per daug visko vyksta aplink jį. Nesenai buvo problemų salėje ir aš jam pasakiau: „Anderson, tu dirbi rankomis ir kojomis. Neklausyk tų žmonių, tu ne Holivudo žvaigždė. Nepamiršk, iš kur tu atėjai, ir ką tau reikėjo iškentėti. Tu – UFC čempionas. Ten tu – žvaigždė, bet čia tu turi būti paprastas žmogus. Geru, kukliu vaikinu. Nesuprantu, kas su tavim vyksta.“ Aš vienas seniausių Rio trenerių, todėl jis manęs paklausė. Jis manęs paklausė: „Tu tikrai taip manai, meistre?“ Ir aš jam pasakiau: „Tikrai taip. Tai buvo neteisinga. Aš nežinau, ką tu darai, bet tu leidai sau įsikalt į galvą sėkmę, tu netekai nuolankumo.“ Jis nusiminė, kai aš tai pasakiau, bet po to jis tai pripažino.“

Bezzera žodžiais, Silva sekundantai bandė grąžinti jį į realybę, „bardami“ jį dėl išsišokimų, bet tuo pačiu metu visi jautė, kad Anderson žino, ką daro, ir galiausia jis laimės kovą.

Po kovos Silva pripažino, kad niekaip negalėjo pataikyti Weidman. Pasak Bezzera, dalis problemos yra tai, kad Silva turi apie 40 trenerių visiems gyvenimo atvejams. Tai informacijos lavina ir mažai koncentracijos. Bet tai patinka Silva.

„Niekam nepatinka pralaimėti. Aš treniravausi keturis mėnesius, kad laimėti. Bet kartais tenka mokintis iš savo klaidų, ir aš šį kartą mokiausi, mokiausi blogiausiu būdu iš visų galimų. Po nutikimo visi nusiraminome, ir supratau, kad turiu klausimų Anderson Silva. Aš pralaimėjau pats sau, ir tai pats blogiausias pralaimėjimas. Pralaimėjimas nokautu jus sukrečia, tai taps istorija, bet tai bus ir pamoka.“ – sakė Silva.

Silva sakė, kad pavargo nuo sąmokslo teorijų apie sutartą kovą su Wiedman. Jis pasakė, kad tikras fanatas niekada nenusileis iki tokių pasiūlymų. Gruodį jis planuoja įrodyti, kad šis nutikimas – tik žiauri pamoka. Kada nors 38 metų „Voras“ pakabins pirštines ant vinies, bet kol kas jis įrodinės, kad yra geriausias pasaulio kovotojas „Visi išeina į pensiją, bet mano laikas dar neatėjo. Aš gausiu revanšą. Chris davė man galimybę, ir mes susigrumsime su juo dar kartą. Man tai dar vienas šansas įveikti save kaip sportininkui ir kaip žmogui.“.

Šaltinis: valetudo.ru

 

Atnaujinta 2013 liepos 17, Trečiadienis. 10:28

Komentarai   

+5 #4 to Martynas 2013-07-19 11:15
tu tai tikrai klounų klounas.
Cituoti
-9 #3 Martynas 2013-07-19 09:45
Klaunas tas Silva
Cituoti
+3 #2 saone 2013-07-18 23:36
Na jei pats Silva mano, kad laimės, tai be abejonės taip ir bus.
Cituoti
+2 #1 Spyga 2013-07-17 18:00
na ten yra viena vieta suklysta versta is brazilu i anglu, ten visai ne ta reiksme turi kad tipo Silva sake man buvo sunku pataikyti i weidmana (o kad nesmugiavau tai buvo klaida ar kad=zkas tokio db pats jau pamirsau kazkur skaiciau)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!