FightClub.lt - Stephan Bonnar ir Dave Herman "neišlaikė dopingo testo"

Stephan Bonnar ir Dave Herman "neišlaikė dopingo testo" (1)

 

Po praėjusį mėnesį Rio de Žaneire įvykusio MMA kovų turnyro UFC 153 dviejų, vienų iš pagrindinių to vakaro dvikovų dalyvių Stephan Bonnar (15-8-0) ir Dave Herman (21-5-0) vėliau "duoti" kraujo bei šlapimo tyrimai "parodė teigiamą rezultatą".


Priminsiu, kad tądien Dave Herman skausmingu veiksmu pralaimėjo Antonio Rodrigo Nogueira, o Bonnar techniniu nokautu nusileido UFC vidutinio svorio čempionui Anderson Silva.

Organizacija UFC oficialiai pranešė, kad Dave Herman tyrimuose rasta, jau itin "populiaria" kovotojų tarpe tapusios, marichuanos pėdsakų.

Bonnar organizme aptikta anabolinio steroido drostanolono likučių. Stephan jau antrą kartą "pagaunamas" vartojęs draudžiamus preparatus. Po UFC 62 turnyro, kuri jis grūmėsi prieš Forrest Griffin, jo duotuose tyrimuose irgi rasta anabolinių steroidų. Tada kovotojas teisinosi, kad vartojo vastus norėdamas greičiau atsistatyti po patirtos alkūnės traumos.

Kas gręsia Dave Herman sužinosime artimiausioje ateityje, na o Stephan Bonnar, po UFC 153 turnyro, oficialiai paskelbė apie kovotojo karjeros pabaigą.

Komentarai   

+2 #1 shw 2012-11-03 10:34
nu ir debilai tie marichuanos putikai :o Negaus metams savo pajamu shaltinio (nekalabnt apie smegenu zala) del pakaifavimo.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!