FightClub.lt - Jon Jones prieš Chael Sonnen 2013 metų balandį

Jon Jones prieš Chael Sonnen 2013 metų balandį (2)

 

Kaip pranešė UFC prezidentas Dana White, kita šios organizacijos pusiau sunkaus svorio čempiono Jon "Bones" Jones (17-1-0) dvikova įvyks kitų metų balandžio mėn. 27 dieną ir jo varžovu taps šiame svoryje debiutuojantis, bet dar nė karto nesigrūmęs "aštrialiežuvis" Chael Sonnen (27-12-0).


Tokia dvikova, nors Chael dar nebuvo įgijęs pretendento statuso, tapo įmanoma kai abu kovotojai buvo paskirti kito, 17-to MMA realybės šou The Ultimate Fighter treneriais. Pagal tradiciją, šou pabaigoje, jie oprivalo susigrumti tarpusavyje.

White pažymėjo, kad Jones jau sutiko su šiuo pasiūlymu ir už savaitės vyksta į Las Vegasą, kur prasidės TUF filmavimas.

Priminsiu, kad Jones jau galėjo kartą susigrumti su Chael, kai prieš UFC 151 turnyrą jo varžovas Dan Henderson gavo traumą. Tada čempionas griežtai atsisakė kautis prieš Sonnen. Pastarąjam gruodžio mėn. 29 dieną turėjo įvykti debiutinė pusiau sunkaus svorio dvikova prieš Forrest Griffin (19-7-0). Deja, bet ji atšaukta.

Atnaujinta 2012 spalio 17, Trečiadienis. 08:59

Komentarai   

+1 #2 Tamura 2012-10-17 22:26
Kaip gaila, kad tik balandį bus...Per ilgai laukt :D
Cituoti
+2 #1 Kartman 2012-10-17 11:35
Kad ir labai patinka Sonnenas, na bet cia jau tikrai nenusipelne, nesukovojes vienos ar dvieju dvikovu LHW svoryje. Padare sia dvikova, kad gelbetu skestanti TUF su ziauriai smukusiais reitingais, o aisku, kad Sonnenas ten jau duos vaizdu ir kalbu.
O siaip tai smuke reitingai TUF nes laikas tragiskas, pagrindine auditorija vistik yra 18-34metu vyrai, o penktadienio vakarais jie tai mauna miestan.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!