FightClub.lt - Bellator 149 rekordas

Bellator 149 rekordas (2)

Savaitgalį vykęs Bellator 149 pasiekė vieną, reikšmingą, rekordą.


Bellator 149 pagrindinė vakaro dvikova buvo Royce Gracie prieš Ken Shamrock, kurią TKO laimėjo Gracie. Antra pagal svarbumą kova buvo Kimbo Slice prieš Dada 5000, kurią nokautu laimėjo Kimbo Slice.

Ir nors nemažai MMA gerbėjų šias kovas peikė dėl kovotojų lėtumo (Kimbo prieš Dada), ar kovotojų amžiaus, bet Bellator 149 buvo žiūrimiausias renginys Bellator MMA istorijoje.

O skaičiai niekuo nenusileidžia geriausiems UFC renginiams. Kimbo Slice kova prieš Dada 5000 pritraukė 2.5 milijono žiūrovų. Royce Gracie kova prieš Ken Shamrock pritraukė kiek mažiau žiūrovų - 2.4 milijono žiūrovų. 

Prieš tai geriausias Bellator MMA rezultatas buvo Bellator 138, kur pagrindinė vakaro dvikova tarp Ken Shamrock prieš Kimbo Slice pritraukė 2.3 milijono žiūrovų.

Palyginimui UFC Fight Night 59, kur pagrindinė vakaro dvikova vyko Conor McGregor prieš Dennis Siver pritraukė kiek daugiau, nei 2.7 milijono žiūrovų.

Tad galima teigti, kad Bellator MMA šį kartą neprašovė pakvietusi kad ir tokias žvaigždes kovoti. Tik neaišku, kiek laiko tokios kovos bus įdomios žiūrovams, nes ne visada tokios kovos ir kovotojai ilgai išsilaiko populiarumo viršūnėse.

Komentarai   

0 #2 Lyncikas 2016-02-24 08:29
Cookeris iš Bellatoro laikui begant sulipdys kietesnę organizaciją nei Strikeforce.
Cituoti
+5 #1 Barakinis 2016-02-23 14:31
Tegul vyksta tokios kovos , tai nera blogai - nori ziuri , nori ne . Cia tik mums sportuojantiems kovini sporta , ismanantiems atrodo baisu , tai daugumai kuri nieko apie tai nenutuokia , ziureti kaifas tokias kovas , ir tegul :) Tik gaila kad bellatoras bando konkuruoti tokiu budu , UFC tikrai suprofesonalejo per paskutinius 5 metus ir tokiais dalykais neuzsiims :)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!