FightClub.lt - Be žinios dingo jaunas kovotojas Lukas Žemantauskas

Be žinios dingo jaunas kovotojas Lukas Žemantauskas (1)

Jei neskaitėte (o kad ir skaitėt, vis tiek) mūsų Facebook paskyros, prašome Jūsų pagalbos. Gal matėt, turite bet kokios naudingos informacijos padėsiančios surasti Luką Žemantauską?


 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šeštasis policijos komisariatas atlieka ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios Luko Žemantausko, gimęs 1996 m.

2015 m. liepos 17 d., apie 17 val., iš namų Vilniuje, Perkūnkiemio g. 9-5, jis išvyko į festivalį „Radistai Vilage 2015" Molėtuose, Žalvarių kaime esančioje Obolių saloje, ir šiol negrįžo.

Dingusio požymiai: apie 180-185 cm ūgio, atletiško sudėjimo, plaukai tiesūs, šviesios spalvos.  Buvo apsirengęs mėlynos spalvos kelnėmis, juodais marškinėliais trumpomis rankovėmis.

Galinčius suteikti informacijos apie Luko Žemantausko buvimo vietą ar jį mačiusius, prašome kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šeštojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėją Žydrūnę  Šulinskienę tel. (8 5) 271 9478, Operatyvaus valdymo poskyrį tel. (8 5) 271 6502, arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vilniaus apskr. VPK informacija
Atnaujinta 2015 liepos 23, Ketvirtadienis. 12:19

Komentarai   

0 #1 VJ 2015-07-24 15:32
Neoficialiai, bet manoma, kad: Penktadienio popietę Molėtų rajone, vandens telkinyje, aptiktas skenduolis. Pirminiais duomenimis, tai policijos ieškotas vilnietis Lukas Žemantauskas – prieš savaitę 19-metis dingo, negrįžęs iš muzikos festivalio „Radistai Vilage 2015“ Molėtų rajone.
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!