FightClub.lt - Savaitgalį Prienuose vyks Atviras Lietuvos muaythai čempionatas

Savaitgalį Prienuose vyks Atviras Lietuvos muaythai čempionatas Komentuoti

Jau šį savaitgalį, balandžio 1–2 dienomis Lietuvos muaythai federacija, kartu su Prienų rajono savivaldybe, organizuoja Atvirą čempionatą, kuriame planuoja dalyvauti virš 100 dalyvių iš Lietuvos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos.


Nuotrauka Ilonos Daubaraitės Nuotrauka Ilonos Daubaraitės

Federacijos nariai primena, kad būtent po šio renginio paaiškės, kurie kovotojai Lietuvos rinktinei atstovaus gegužės mėnesį Minske vyksiančiame Pasaulio muaythai čempionate.

Dalyvauti galutiniame patikrinime ir dėl kelionės į Baltarusiją įnirtingai kovoti žada jaunasis talentas Martynas Jasiūnas, Mantas Stankis, Mindaugas Narauskas, Mantas Rimdeika ir kiti gerai žinomi sportininkai. 

Merginų grupėje čempionių titulus bandys apginti Reda Stašauskaitė ir Greta Giedraitytė.

„Kviečiu visus draugus, kovos menų gerbėjus ir dalyvius jau šeštadienį susitikti Prienuose, nes čia, naujajame sporto centre, galutinai spręsis, kas iškovos kelialapius į artėjantį pasaulio čempionatą Baltarusijoje. Laukia intriguojančios dvikovos ir daug adrenalino – juk visi geriausieji norės atstovauti savo šalį“,– įkvepiančiai kalbėjo gruodį išrinktas naujasis Lietuvos muaythai federacijos prezidentas Edvardas Norkeliūnas.

Lietuvos muaythai federacija pasirūpino ir tais sporto šakos mėgėjais, kurie negalės dvi dienas stebėti įnirtingų kovų Prienų arenoje – čempionatas bus transliuojamas tiesiogiai internetu.

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!