FightClub.lt - Lietuvos atvirame kikbokso čempionate motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius tapo Lietuvos kikbokso čempionu, o Lukas Jablonskas iškovojo Lietuvos WAKO PRO titulą (video)

Lietuvos atvirame kikbokso čempionate motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius tapo Lietuvos kikbokso čempionu, o Lukas Jablonskas iškovojo Lietuvos WAKO PRO titulą (video) Komentuoti

Vasario 17-19 dienomis Vilniuje įvyko “Lietuvos atviras kikbokso čempionatas 2017”. Čempionate dalyvavo 263 sportininkai iš 9 pasaulio valstybių, o per 3 įvyko 187 kovos (pagal “K1” ir “Kick light” taisykles). 


Lietuvos motyvatoriumi pramintas Vincas Danisevičius iškovojo pirmąją vietą. Priminsime, kad Vincas pradėjo sportuoti sulaukęs 33 metų, o  būdamas 35 metų jis tapo Europos kikbokso vicečempionu.  Jis yra puikus pavyzdys žmonėms kurie sako, kad jiems jau per vėlu pradėti sportuoti. Kaip sako Vincukas, svajonės pildosi. 

Nors tai buvo kikbokso mėgėjų čempionatas, tačiau pirmą kartą Lietuvos istorijoje įvyko profesionali kova dėl Lietuvos WAKO PRO čempiono titulo. Šioje kovoje susitiko Lukas Jablonskas (Lietuva) ir Doukoure Aboubacar (Gvinėjos Respublika). Doukoure Aboubacar yra labai patyręs ir žinomas Moldovoje, bei Rumunijoje.  Lietuvoje dar nei karto nevyko panašaus pobūdžio profesionalaus kikbokso varžybos. Nors Luko varžovas labai patyręs, tačiau kova truko neilgai.  Jau pirmame raunde L. Jablonskas stipriu kojos smūgiu į galvą pasiuntė varžovą į nokautą. Smūgis buvo toks stiprus, kad Doukoure Aboubacar dar ilgai nesuprato, kad kovą jau pralaimėjo, jis nesiorientavo aplinkoje ir bandė tęsti kovą.  Lukas Jablonskas pateks į Lietuvos kikbokso istoriją, kaip pirmasis Lietuvos WAKO PRO čempiono titulą iškovojęs Lietuvis.

Negalime nepaminėti ir teisėjų darbo. Nors įvyko 187 kovos, nebuvo pateikta nei vieno oficialaus protesto, dėl varžybų baigties. Tai puikus rezultatas tokio aukšto lygio varžyboms.

Lietuvos kikbokso populiarumas ir lygis sparčiai auga, tai įrodo ir tas faktas, kad šių metų gruodžio 8-10 d. Įvyks turnyras “Vilnius open 2017”, kuris yra įtrauktas į oficialų WAKO varžybų kalendorių. Lietuvos kikbokso istorijoje taip nutiko pirmą kartą. Tai, kad patekome į WAKO varžybų sąrašą, reiškiasi kad atvyks dar daugiau sportininkų iš dar daugiau valstybių. 

Atnaujinta 2017 vasario 21, Antradienis. 10:54

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!