FightClub.lt - Lietuviškasis motyvatorius tapo WAKO Europos kikbokso vicečempionu

Lietuviškasis motyvatorius tapo WAKO Europos kikbokso vicečempionu (1)

Šeštadienį Mariboro mieste pasibaigė WAKO Europos kikbokso čempionatas. Šiame Europos čempionate dalyvavo  523 sportininkai iš 40 senojo žemyno valstybių. Kaip jau tapo tradicija, jame dalyvavo ir Lietuvos kikboksingo federacijos sportininkai. Šiais metais Lietuvos garbę atstovavo Mantas Rimdeika (Otso gym) ir Vincas Danisevičius (Status Unifight). 


Šiame Europos čempionate pasižymėjo Vincas Danisevičius, kurį  sirgaliai jau spėjo praminti Lietuviškuoju motyvatoriumi, jis iškovojo sidabro medalį. V. Danisevičius tik finale kelių taškų skirtumu nusileido galingam sportininkui iš Rusijos. Kova buvo labai apyligė ir vos keli taiklūs smūgiai galėjo atnešti mums aukso medalį. Vincui Danisevičiui 35metai, o sportuoti pradėjo vos prieš 2 metus. Daugelis teigia, kad jie jau per seni sportuoti, o Vincas (komandos draugai jį vadina Vincuku) įrodė, kad pradėti niekada ne pervėlu. Kai pirmą kartą jis atėjo į sporto salę, jam jau buvo 33metai. Po pusės metų  jis tapo prestižinio turnyro „Vilnius Open“ nugalėtoju,  visai neseniai tapo Lietuvos kikbokso čempionu, finale nugalėjęs Pasaulio kikbokso čempioną.

Europos čempionate dalyvavo ir  Mantas Rimdeika. Nors Mantas Rimdeika sėkmingai pradėjo čempionatą ir pirmoje kovoje varžovą nugalėjo nokautu, jam teko pripažinti varžovo pranašumą ketvirtfinalyje ir pasitraukti iš čempionato. Iki medalių trūko vienos pergalės, tačiau tai jaunas ir labai perspektyvus sportininkas iš kurio tikimasi ateityje daug pergalių ir medalių. Visai nesenai jis tapo Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoju.

Džiugino ne tik sportininkai, bet ir teisėjai iš Lietuvos. Vadim Zelev buvo pripažintas geriausiu ringo teisėju, o Eduardui Špakovui buvo įteikta WAKO tarptautinės C kategorijos licencija. Lietuvoje tai jau 3 teisėjas turintis tarptautinę WAKO teisėjo licenciją.  Šie pasiekimai parodo, kad  kiekvienais metais stiprėja Lietuvos  pozicijos kikbokso pasaulyje. Kuo daugiau turėsime pasaulinio lygio teisėjų, tuo daugiau sulauksime dėmesio iš kitų pasaulio valstybių federacijų ir turėsime stipresnes pozicijas.

Atnaujinta 2016 lapkričio 02, Trečiadienis. 18:42

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!