FightClub.lt - Atviras Muaythai čempionatas Vilniuje – šalies rinktinės apšilimas prieš pasirodymą Švedijoje

Atviras Muaythai čempionatas Vilniuje – šalies rinktinės apšilimas prieš pasirodymą Švedijoje (4)

Ženkliai populiarėjančios ir vis daugiau dėmesio sulaukiančios Muaythai sporto šakos gerbėjai vėl turės galimybę stebėti įspūdingas Lietuvos ir užsienio sportininkų dvikovas. Planuojama, kad balandžio 23-24 dienomis Vilniaus „Pramogų banke“ vyksiančiame Atvirame Lietuvos Muaythai čempionate pirštines surems ir išbandyti savo jėgas susirinks per 100 šios sporto šakos atstovų iš daugiau nei 30 aktyviai Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse veikiančių sporto klubų. Tikimasi, kad kovinę dvasią čempionate demonstruos ne tik perspektyvūs pradedantieji, bet ir jau daug patyrę, šalies vardą Europos ir Pasaulio čempionatuose garsinantys meistrai – Sigitas Gaižauskas, Deividas Danyla, Martynas Jasiūnas, Ernestas Dapkus bei kiti gerai žinomi sportininkai.


Per keletą pastarųjų metų Lietuvoje didelio publikos susidomėjimo sulaukusių Muaythai sporto šakos turnyrų didžiosiose bei mažosiose Lietuvos arenose stebėti susirinko tūkstančiai žiūrovų. „Džiaugiamės matydami tokį žiūrovų susidomėjimą ir įsitraukimą į dvikovinio sporto pasaulį. Augantis Muaythai sportinio meistriškumo lygis leidžia šios sporto šakos aistruoliams mėgautis įspūdingomis dvikovomis, kurios kasmet pritraukia vis daugiau gerbėjų“ – sakė Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

Praėjusių metų sprendimas čempionatą rengti viešoje erdvėje – laisvalaikio ir pramogų centre „Panorama“, paskatino ir šiam čempionatui rinktis nevisai sportui tradicinę, bet plačiajai visuomenei gerai žinomą vietą. Tad šiemet Muaythai aistruoliai kovas stebėti bus kviečiami į sostinės centre įsikūrusį pramogų ir laisvalaikio centrą „Pramogų bankas“.

Lietuvos pirmenybėse sportininkai į ringą žengs suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 16-17 metų ir 18 bei vyresni – kurių kiekviena dar bus suskirstyta į 13 svorio kategorijų. Čempionate varžysis ne tik Lietuvos kovotojai, bet laukiama ir kaimyninių šios sporto šakos atstovų iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Vokietijos. Tikimasi ir keletos intriguojančių moteriškosios lyties atstovių kovų.

Prieš dvikovas, kaip įprasta Muaythai turnyruose, bus atliekamas Tailando kultūroje svarbus ritualas – „Wai khru“ šokis, kurio metu kovotojai atiduoda pagarbą mokytojui, tėvams bei dievams ir dėkoja jiems už galimybę kautis ringe. Vykstant kovoms skambės tradicinė tailandietiška muzika.

Muaythai – tai ne tik kovinė sporto šaka, bet ir tradicijos bei vertybės, padedančios augti ir tobulėti ne tik fiziškai ir psichologiškai, bet ir dvasiškai. Muaythai sporte lavinamos savybės padeda geriau susiorientuoti įvairiose gyvenimo situacijose, visapusiškai stiprėti ir atkakliai bei garbingai siekti užsibrėžto tikslo.

Lietuvos sportininkai artėjančioms čempionato dvikovoms ruošiasi itin atsakingai, nes tai – kartu ir atranka, ir pasiruošimas – tarsi generalinė repeticija prieš šalies Muaythai rinktinės pasirodymą Pasaulio Muaythai čempionate Švedijoje. Pasak vyriausiojo Lietuvos Muaythai rinktinės trenerio Mariaus Misiūno, iš geriausiai čempionate pasirodžiusių kovotojų bus formuojama šalies rinktinė. Ji gegužės 19-30 dienomis vyks į pasaulio Muaythai čempionatą, vyksiantį Jönköping mieste, Švedijoje.

Visi Muaythai sporto šakos mylėtojai balandžio pabaigoje kviečiami į laisvalaikio ir pramogų centrą „Pramogų bankas“ stebėti sportininkų pasirodymus ir karštai palaikyti savo favoritus. Čempionato žiūrovų laukia ne tik aistringos dvikovos, bet ir kitos netikėtos staigmenos. 

Komentarai   

0 #4 K-1 sportininkas 2016-06-09 16:25
Tai ne vien LT reikia kovoti bet ir KOK visuose jaunimas turi judeti sportuoti palaikyti forma.O ne zaisti. Oldschool man idomu ar jus treneris? Tai jei napatinka pats treniruok...
Ir mandravoji. Ir visiem reiketu uzsijimti sportu!
Cituoti
+3 #3 mt 2016-04-05 21:06
Cituoja oldschool:
dar vienas simanaicio cirkas, tegul dalyvauja uzsienio turnyruose-tada jau kitas lygis, savo kaime visi mes stiprus! o cia,num nzn,pats situo uzsiminejau ir maciau/matau kas darosi,vos pajuda,istverme ne kazka,technika na tikrai ne auksto lygio,keista-tik nesuprantu,kode zmones gavoja kad jie moka ar treneriai+ziurovai sako,jog va gerai varo, ka ten varo-ten nesamones daro ir tiek,gaila,bet kovinis sportas LT nusivazeves,

Prie ko čia Simanaitis?
Cituoti
+7 #2 dainius 2016-04-05 12:01
tokiu,kur "ir as uzsiiminejau" prie aludes kas antras...Kiek buvai uzlipes i ringa? Nei karto,garantuoj u,nes kalbi ,blet,kaip kaimietis. Jaunimas turi kovot visur,kiek galima dazniau,kad laikas parodytu,kam lemta vaziuot toliau.Tik atviri ringai leidzia pasiruosti rimtesnems kovoms.
Cituoti
0 #1 oldschool 2016-04-05 08:47
dar vienas simanaicio cirkas, tegul dalyvauja uzsienio turnyruose-tada jau kitas lygis, savo kaime visi mes stiprus! o cia,num nzn,pats situo uzsiminejau ir maciau/matau kas darosi,vos pajuda,istverme ne kazka,technika na tikrai ne auksto lygio,keista-ti k nesuprantu,kode zmones gavoja kad jie moka ar treneriai+ziuro vai sako,jog va gerai varo, ka ten varo-ten nesamones daro ir tiek,gaila,bet kovinis sportas LT nusivazeves,
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!