FightClub.lt - Turnyre „Kaunas Open Ring 1“ pradedantieji kovotojai išbandė savo jėgas

Turnyre „Kaunas Open Ring 1“ pradedantieji kovotojai išbandė savo jėgas (9)

Lapkričio 7 dieną „Šančių sporto ir sveikatingumo centras“ buvo pilnas kovinių emocijų. Čia Muaythai ir K-1 taisyklėmis varžėsi kovotojai iš visos Lietuvos.


Dauguma jų dar tik pradeda savo kovotojų karjeras, tad noro ir energijos ringe jiems tikrai netrūko. Atviro ringo tipo turnyrai yra puiki vieta pradedantiesiems kovotojams žengti pirmuosius žingsnius ringe, taip ruoštis svarbiems startams įvairiuose čempionatuose ir auginti savo meistriškumą. Įvyko net 31 kova įvairiose amžiaus grupėse. Kovos buvo įtemptos kaip reta, tik keliose neprireikė teisėjų sprendimo. Varžybų organizatoriai sporto klubai „Kaunas Strikers“ ir „Titanas“ kartu su Lietuvos Muaythai sąjunga, matydami šių varžybų populiarumą, žada dar ne kartą pakviesti susiburti kartu ir patobulėti.

„Kaunas Open Ring 1“ dalyvavo: „Kaunas Strikers“ (Kaunas);
„Titanas“ (Kaunas);
„Cunamis“ (Kaunas);
„Tonusas“ (Kaunas);
„Dainralfas“ (Kaunas);
„Hokuto“ (Kaunas);
„Hidza“ (Kaunas);
„Vale Tudo MMA akademija“ (Vilnius)
„Vendetta“ (Vilnius);
„K-1 akademija“ (Klaipėda);
„Fighting and fitness center“ (Šiauliai);
„Mustangas“ (Trakai);
„Lotosas“ (Trakų Vokė);
„ 2 Vilkai“ (Alytus);
„Remeris“ (Marijampolė);
„Vikingas“ (Kelmė);
„Pantera“ (Elektrėnai);
„Sparta“ (Ukmergė);
„Impulsas“ (Utena);  

Komentarai   

+2 #9 Dalyvis 2015-11-17 15:06
Pats dalyvavau.Kovoj au pagal k1, ir puikiai suprantu kodėl.Nes buvo daug klubu tokiu kaip cunamis kurie nesitreniruoja muay thai. tad ir negalėtu kovoti pagal muay thai taisykles. Dėl arganizacijos tai galėtų susitart. dviejos mt, k1 varžybos tuo pačiu metu??? prie to dar ir mma vyko kaune.Galėtų susitarti padaryti vienas rimtas varžybas kurios nebūtu kažkur Lietuvos krašte, kad ir šiauliuose visiems patogu(nes iš kokios Klaipėdos į Vilnių važiuoti nera labai patogu)
Cituoti
+5 #8 Na 2015-11-11 01:05
žinoma, kad sveikintina iniciatyva, ir kuo daugiau bendradarbiavim o tarp klubų - tuo geriau. Kuo daugiau atvirų ringų, turnyrų, tuo sportininkai bus labiau pasiruošę ir bus pajėgūs įveikti priešininkus ringe. Nepamačiau nei vieno kritikuojančio ar labai neigiamo komentaro. Realiai atrodo iš šono skaitant, kad mėginama iškelti kita problema, kad vienybės muaythai sąjungoje nėra, kad konfliktai ir nesusikalbėjima i sąjungos viduje yra stiprūs ir matomi net pašaliečiams, kurie domisi muaythai Lietuvoje. Kad taip aukštinamas ir bandomas populiarinti muaythai - taškais akivaizdžiai pralaimi K1.
O organizatoriams Strikers tai tik pagyrimai ir sveikinimai už renginį. Ar reikia spausti dešinę Titanui? Nežinau, nes jų įvaizdis ir akivaizdus sportinis politikavimas "pagal paniatkes" ir net kenkimas, kai patys atsisakė Sauliaus darbo - pasidarė labai jau abejotinas ir nešvarus.
Cituoti
+2 #7 Vytautas Binkis 2015-11-10 12:16
Skiriu kovinio sporto mėgėjams (žiūrovams,tren eriams, dalyviams,organ izatoriams)... Kadangi asmeniškai neprisidėjau prie šio turnyro organizavimo, todėl negaliu rašyti SAVIkritiškai, galiu tik pagirti ir pakritikuoti. Pirmas dalykas-kad ir kas ką daro yra sveikintina, nes dažniausiai ir aršiausiai kritikuoja žmonės nesuorganizavę nei vieno renginio. Šaunuoliai, organizuokite, čia gi pirmasis turnyras, tikiuosi bus ir dešimtas, ko jums ir linkiu. Aš sakau paprastai "Neklysta tik tie kurie nedirba, o prie dirbančio žmogaus visada galima prisikabinti... ." Tad jeigu kritikuojate, tai kritikuokite argumentuotai, tada galima bus padiskutuoti, o dabar... Tik purvais drabstotės gerbiamieji komentatoriai.. . ;) Aš pats šitame turnyre nedalyvavau, todėl šį kart nepraleisiu progos patylėti, o tik širdį pasidžiaugsiu, kad kažkas kažką daro... Spaudžiu penkis "Titanas" vadovui, kad "nesusireikšmin es" ir kartu su "Kaunas Strikers" padarė bendrą renginuką. Lauksim "Kaunas Open Ring"/2
Pagarbiai,
treneris Vytautas Binkis
Cituoti
+1 #6 stryker 2015-11-09 09:16
Tai kas ten su tuo artistu barysu buva ? Papasakokit kas? :) prisisustravojo karate meistras kazkur ar kaip ten kas :))
Cituoti
+3 #5 ir dar 2015-11-08 21:02
ir nerašys :-) gi gėda tokios žinios... net galutinio kovų sąrašo nepaskelbė su dalyviais... 19 klubų sportininkų dalyvavo, o tik 9 iš jų muaythai sąjungos nariai... Fight academy važiuoja į Klaipėdos muaythai imperijos atvirą ringą, nors iki Kauno arčiau :-) :eek: kur jau ta šeima, garbė ir vienybė?
Na, gerbiamieji organizatoriai pasakykite, kiek iš 31 kovos buvo muaythai kovų? :) kodėl toks neišsamus pranešimas kovinio sporto gerbėjams?
Cituoti
0 #4 anas 2015-11-08 20:27
Ieškojau, bet niekur nieko nerašo apie tai. :-) Gal kas ką daugiau žinote?
Cituoti
+3 #3 O 2015-11-08 19:47
aš irgi tą patį girdėjau, kad ne tik susimušė, bet į nosį gavo ir dar peiliukais pasisvaidė :)
kas dar įvyko įdomesnio? :-)
Cituoti
+3 #2 DDDD 2015-11-08 17:58
Girdejau kad Barysas sus savo klubo kolega susimuse, kas matet :D ???
Cituoti
+4 #1 O 2015-11-08 10:22
Kaip čia gavos, kad pagal preliminarų kovų sąrašą, kuriame 20 kovų (facebook'e), muaythai kovos buvo tik 4? Kodėl muaythai sąjunga ir Titanas populiarina K1????? Tada kikbokso federacija turėtų būt irgi prie organizatorių :-)
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!