FightClub.lt - Tarptautinis tradicinio karatė turnyras "Žiemos taurė 2008"

Tarptautinis tradicinio karatė turnyras "Žiemos taurė 2008" Komentuoti

kiai.jpg2008 m. kovo 7-9 d. Trakuose vyko tradicinio karatė seminaras su 4 dan meistru Andrzej Maciejewski iš Lenkijos. Antrąją seminaro dieną įvyko jau 7-asis tarptautinis tradicinio karatė turnyras „Žiemos taurė 2008“, kurį rengia klubas „Karate akademija“. Pagal dalyvių skaičių (šįsyk jų susirinko apie pusantro šimto) tai – didžiausias vaikų ir jaunimo iki 18 metų tradicinio karatė turnyras Lietuvoje.


Seminare sudalyvavo perpus mažiau žmonių, nei varžybose, bet nusivylusių čia nebuvo: sensėjus Maciejewski išradingai dėstė kovos strategijos principus, parinkdamas pratimų, sukeliančių adrenalino antplūdį, ir reikalaudamas iš dalyvių nestandartinėse situacijose išlaikyti susikaupimą ir ryžtą kovoti (zanshin), išsaugoti karatė technikas ir suprasti, kada priešininkas patenka į kyo būseną (yra nesusikaupęs, nepasiruošęs gintis). Kalbėta ir apie todome (baigiamąjį smūgį), aptarta, kuo per varžybas wazaari (4 tšk.) verta technika skiriasi nuo ippon (8 tšk., laimėtos varžybos). Kadangi kai kurie net ir juodo diržo savininkai negalėjo atsakyti į šį sensėjaus klausimą, gal atsakymas bus įdomus ir jums. Taigi, wazaari yra puiki fizinė technika, kitaip todome, o po ippon priešininkas sugniuždomas ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai – kuriam laikui praranda orientaciją ir negali kontraatakuoti ar pulti, kitaip todome ir zanshin.
ageuke.jpg

Pačiame turnyre visus septynerius metus dalyvavo lenkų sportininkai, nes sensėjus Andrzej Maciejewski jau keturiolika metų šefuoja Lietuvos karatistus ir padėjo išugdyti daug puikių mūsų sportininkų. Yra dalyvavę latviai, kurie šiemet, deja, negalėjo atvykti, tačiau jau trečius metus iš eilės atvyksta nemaža Baltarusijos sportininkų komanda iš Gardino. Šįmet kaip niekad gausiai prisirinko ir lietuvaičių: savo meistriškumą demonstravo net 8 klubų jaunieji sportininkai.

Visų dalyvavusių klubų sąrašas:

Lietuva: „Budoka“ (B), „Danas“ (D), „Karate akademija“ (KA), „Karateka“ (K-ka), „Lūšis“ (L), „Puma“ (P), „Rytai“ (R), „Samurajus“ (S)

Lenkija: „Karate klub Pruszkow“ (KKP), „Lublin“ (LL)

Baltarusija: Gardino karatė klubas (BLR)

Rezultatai:

Iki 7 kyu (kartu vaikinai ir merginos) KATA

2000 m. ir jaunesni: 1. Maksim Baiko (BLR)  2. Artur Markevič (B)  3. Deivydas Balinskis (D)  4. Viltė Kuknaitė (K-ka)

98-99 m. 1. Matas Čenys (P) 2. Simonas Rubis (P) 3. Yauheni Lapec (BLR) 4. Laurynas Meilus (P)

95-97 m. 1. Pavel Jeliaševič (BLR)  2. Domas Petkevičius (S)  3. Karolis Kasinskas (B)  4. Indrė Vaitkutė (KA)

92-94 m.  1. Marius Dzikevičius (K-ka)  2. Karolina Untulytė (KA)

90-91 m. 1. Gediminas Panumis (K-ka)  2. Agnė Kirkaitė (KA)

Nuo 6 kyu (merginos) KATA

98-99 m. 1. Kamilė Šatochinaitė (P)  2. Benedikta Palesik (KA)  3. Brigita Vilutytė (K-ka)

95-97 m. 1. Sandra Sobczynska (LL)  2. Urszula Lis (LL)  3. Agnieszka Kawka (LL)  4. Laimutė Valaitytė (KA)

92-94 m. 1. Julia Leszek (LL)  2. Antonina Andrzejewska (LL)  3. Paulina Skiba (LL)  4. Paula Bakiera (LL)

90-91 m. 1. Karolina Skwarska (LL)  2. Kamila Wlaz (LL)  3. Paulina Bromek (KKP)

KUMITE

98-99 m.  1. Brigita Vilutytė (K-ka)  2. Kamilė Šatochinaitė (P)  3. Benedikta Palesik (KA)

95-97 m.  1. Sandra Sobczynska (LL)  2. Milda Daminaitė (KA)  3. Agnieszka Kawka (LL)  4. Urszula Lis (LL)

92-94 m.  1. Paulina Skiba (LL)  2. Indrė Prichockaitė (KA)  3. Antonina Andrzejewska (LL)

90-91 m.  1. Karolina Skwarska (LL)  2. Kamila Wlaz (LL)  3. Paulina Bronek (KKP)

Nuo 6 kyu (vaikinai) KATA

98-99 m. 1. Saulius Ročka (K-ka)  2. Ernestas Blaževičius (R)  3. Timur Nasirau (BLR)  4. Danielius Khiterer (KA)

95-97 m.  1. Grzegorz Grzywaczewski (LL)  2. Bartosz Tetych (LL)  3. Artur Los (LL)  4. Ignas Kuprevičius (R)

92-94 m. 1. Edvardas Gaidelis (KA)  2. Bartolomiej Szeliga (LL)  3. Mikolaj Radziszewski (LL)  4. Pawel Surtel (LL)

90-91 m. 1. Maciej Lukasik (LL)  2. Arnoldas Šarkis (KA)  3. Damian Pawlik (KKP)  4. Maciej Szcząchor (KKP)

KUMITE

98-99 m. 1. Saulius Ročka (K-ka)  2. Rokas Labanauskas (R)  3. Augustas Dudėnas (R)  4. Zhenyang Feng (KA)

95-97 m. 1. Artur Los (LL)  2. Bartosz Tetych (LL)  3. Grzegorz Grzywaczewski (LL)  4. Denis Balinskis (D)

92-94 m. 1. Jakub Malicki (KKP)  2. Bartolomiej Szeliga (LL)  3. Mikolas Radziszewski (LL)  4. Edvardas Gaidelis (KA)

90-91 m. 1. Arnoldas Šarkis (KA) 2. Aleksander Sciubisz (KKP)  3. Maciej Szcząchor (KKP)  4. Karolis Navickas (L)

Bendroje klubų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Liublino tradicinio karatė klubas, antrą – „Karate akademija“, trečią – „Karateka“.


Nuotraukos Stripulio

 

 

 

 

Atnaujinta 2008 kovo 11, Antradienis. 12:03

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!