FightClub.lt - Lietuvos karatistai skynė pergales Europos čempionate

Lietuvos karatistai skynė pergales Europos čempionate Komentuoti

jka_lt.jpgPraėjusį savaitgalį dienomis Serbijos sostinėje Belgrade vyko  Europos JKA karate shotokan čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos komanda – Tomas Žilinskas, Romuald Duchnovič, Marius Kantauskas, Saulius Putramentas, Aivaras Vasiliauskas, Antanas Grižas, Jurgita Januškaitė, Aistė Linkevičiūtė, Justė Butkutė ir Nomeda Petrauskaitė. Varžybose teisėjavo 3 tarptautinės kategorijos teisėjai iš Lietuvos: R. Montvidas, M. Pliuraitė ir G. Melinis. Lietuvos karatė rinktinės treneris Ričardas Piepolis. Komandos vadovas – Lietuvos JKA karate asociacijos prezidentas Romualdas Montvidas.


Ypač sėkmingai lietuviai pasirodė komandinėse varžybose. Vyrų komandinėje kumite rungtyje Ričardo Piepolio treniruojami T. Žilinskas, R. Duchnovičius su šiauliečiu A. Vasiliauskas iškovojo sidabro medalius, finale 1:2 nusileisdami Rusijos karatistams. Lietuviams šis vyrų rezultatas yra geriausias iki šiol pasiektas komandinėje rungtyje. Komandinėje kata rungtyje A. Vasiliauskas, S. Putramentas ir M. Kantauskas taip pat iškovojo sidabro medalius.

Merginų grupėje J. Januškaitė, A. Linkevičiūtė ir J. Butkutė iškovojo bronzos medalius tiek kumite, tiek kata rungtyse. Kumite varžybose dėl patekimo į finalą lietuvės kovojo su lenkėmis. A. Linkevičiūtė lemiamoje kovoje koja per stipriai smūgiavo varžovei į galvą, po kurio ji atsidūrė nokdaune. Smūgis buvo per stiprus, todėl pergalė buvo atiduota lenkei, nors jis galėjo tapt pergalingu Lietuvos komandai.

Asmeninėse varžybose medalių Lietuvos sportininkams nepavyko iškovoti. R. Duchnovič kumite varžybose užėmė 5 vietą, o M. Kantauskas pateko į devintuką. Tarp merginų J. Januškaitė asmeninėje kata rungtyje užėmė 4-ą vietą ir per žingsnį liko be medalio.

Ypač džiugina ir vyrų, ir moterų pergalė prieš vieną čempionato favoričių, varžybų šeimininkę, Serbijos komandą. Serbai namuose turėjo milžinišką palaikymą, o lietuvių pergalės prieš šeimininkus sukėlė ne tik nusivylimo šūksnius tribūnose, bet ir vos nepersikėlė į kovos aikštelę. 

Iš viso čempionate dalyvavo apie 300 dalyviai iš 22 Europos valstybių.


 

Atnaujinta 2008 balandžio 08, Antradienis. 15:42

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!