FightClub.lt - Po finalo lietuvis išgirdo atsiprašymus (video)

Po finalo lietuvis išgirdo atsiprašymus (video) (2)

Lenkijoje įvykusiame kiokušin karatė turnyre „Kokoro cup“ dalyvavę trys lietuviai pralaimėjo tam pačiam šeimininkų atstovui.


Tradicinis „Kokoro cup“ turnyras Varšuvoje surengtas jau 9-ąjį kartą. Šiemet į jį buvo pakviesti 3 kovotojai iš Lietuvos - Valdemaras Gudauskas, Antanas Klibavičius ir Justinas Kvietka.

Iš mūsiškių geriausiais sekėsi 2 metus iš eilės Europos čempiono titulą iškovojusiam V. Gudauskui. Ketvirtfinalyje vilnietis įsūdingu veiksmu, teisėjų įvertintu „ippon“, nugalėjo lenką Mateuszą Kapturą, o pusfinalyje per pratęsimą įrodė savo pranašumą prieš prancūzą Jeaną-Paulį Jaquot.

Finale V. Gudausko laukė šeimininkų atstovas Maciejus Mazuras, paeiliui įveikęs kitus du Lietuvos atstovus: ketvirtfinalyje po lygios kovos tik dėl mažesnio svorio – A. Klibavičių, o pusfinalyje po 2 pratęsimų – J. Kvietką. Pastarasis ketvirtfinalyje po pratęsimo nugalėjo šveicarą Sachą Decosterd.

Finale V. Gudauskas buvo daug aktyvesnis, agresyvesnis, tačiau po pagrindinio kovos laiko teisėjai (4 lenkai ir japonas) skyrė lygiąsias, o po pratęsimo 3 iš 5 arbitrų pergalę skyrė M. Mazurui.

V. Gudauskas jaučiasi jau per kovos pagrindines minutes įrodęs savo pranašumą, todėl galutinis teisėjų sprendimas jį itin papiktino.

„2014 metais, būdamas 20-ies metų, aš tą patį varžovą Europos čempionato pirmoje kovoje nugalėjau per pagrindinį laiką, nors dominavau mažiau nei šį kartą, – sakė V. Gudauskas. – Patys turnyro organizatoriai po finalo priėję atsiprašinėjo, sakė: „Labai apgailestaujame, suprasime, jei daugiau pas mus nenorėsi atvykti“. Kam jie mane oficialiu kvietimu kvietė ir viską apmokėjo? Tam, kad publikai pamatytų negarbingą pergalę? Po finalo pirmą kartą gyvenime pamačiau net savo trenerį, besielgianti ne visai įprastai.“

Pergale turnyro nepavyko užbaigti ir J. Kvietkai, kuris mažajme finale turėjo pripažinti J-P. Jaquot pranašumą.

Dalius Matvejevas

Komentarai   

+4 #2 už ką nori pergalės? 2016-12-16 16:23
ar už tai kad daugiau kartų palietė priešininką su ranka ir kartais su koja? Kokia prasmė tie neakcentuoti palietimai? Visiškai išsigimsta kyokushinas, "dirbama" ant teisėjų - kas aktyviau baksnos priešininką ir ypač gale (gal ir stipriai baksnoja ir kokiam prašalaičiui neįmanoma atlaikyti, bet nieko tokio baisaus užsigrudinusiam sportininkui atlaikyti neakcentuotu smūgius) neva tai rodant valią ir ryžtą ir jokio realaus pergalės siekimo absoliučia dauguma sportininkų.
Teisėjauti galima kaip nori: gali vertinti valią, gali vertinti akcentuotus smūgius, gali vertinti techniką ar aktyvumą. Tai paskui savus ir palaiko teisėjai. Praktiškai kaip ir nebėra Lietuvoj įdomių kyokushin kovotojų, o ir pasaulyje nelabai - vien tik ištvermę demonstruoja visi, bet tikros kovos nerasta.
Cituoti
+7 #1 lol 2016-12-16 09:51
tai laimek nokautu ir nereiks verkti paskui, simtai smugiu ir jokios zalos,tai kokia cia per tasku sistema, is kur gali zinoti kas stipresnis, kazkokia pieva, kaip fiziniam aktyvumui tinka,bt kaip sporto sakai tikrai nevrtinciau kaip kontaktinio sporto,
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!