FightClub.lt - Airijoje lietuviai tapo Europos JKA WF karatė jaunimo vicečempionais

Airijoje lietuviai tapo Europos JKA WF karatė jaunimo vicečempionais Komentuoti

2016 m.balandžio 2 d. Airijoje, Dublino mieste vyko JKA WF (Japonijos karatė asociacijos) karatė jaunimo, suaugusiųjų Europos čempionatas. Dalyvavo karatekos net iš 22 Europos  šalių.


JKA Lietuvos rinktinę atstovavo 5 sportininkai. Tai Remigijus Jurgilaitis,  Modestas Kuvykas, Tautgirdas Speičys, Matas Norvilas (visi - Radviliškio „Kentauras“ klubas) ir Julius Karkalas (Šiaulių „Empi do“ klubas). Rinktinei vadovavo treneris Arūnas Masalskis. Čempionate teisėjavo Tarptautinės kategorijos teisėjas Gintaras Melinis.

Individualiose rungtyse dalyviai laimėjo po dvi - tris pergales ir tenkinosi 9-16 vietomis. Komandinėje kumite rungtyje iki 21 metų, puikiai pasirodė jaunimo komanda - Modestas Kuvykas, Tautgirdas Speičys ir  Matas Norvilas, kurie tik dėl traumų nusileido Rusijos rinktinei ir tapo Europos jaunimo vicečempionais. Treneris Arūnas Masalskis pasidžiaugė  įspūdinga pergale ir patvirtino, jog tai - viena didesnių pergalių JKA čempionatuose. 

Prieš varžybas vykusioje JKA/ WF konferencijoje, dalyvavę treneriai Arūnas Masalskis bei Gintaras Melinis išgirdo džiugią naujieną, kad į JKA WF Europos padalinį pareiškė norą įstoti 4 šalys. Tai Armėnija, Turkija, Graikija ir Velsas. Po įvairių diskusijų, pasisakymų buvo balsuojama už jų priėmimą į organizaciją. Balsų dauguma šios šalys priimtos. Čempionatas savo organizaciniu lankstumu, technikos, teisėjavimo lygiu paliko gerą įspūdį.

Atnaujinta 2016 balandžio 08, Penktadienis. 09:56

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!