FightClub.lt - Ervinas Fokinas tapo pasaulio shindokai-kan karatė čempionu

Ervinas Fokinas tapo pasaulio shindokai-kan karatė čempionu (3)

Balandžio 2-3 dienomis Italijoje (Milane) vyko Shindokai-kan jaunimo ir suaugusiųjų (mėgėjų) kovos dėl pasaulio čempiono diržų. Lietuvą atstovavo Ervinas Fokinas, Julius Jankauskas ir Gustas Dimša.


Julius Jankauskas, Ervinas Fokinas, R.Gilles, treneris O.Antanaitis ir Gustas Diimša Julius Jankauskas, Ervinas Fokinas, R.Gilles, treneris O.Antanaitis ir Gustas Diimša

Džiugu, kad  lietuviams pavyko į namus parvežti vieną čempiono diržą. Tai pavyko padaryti Ervinui Fokinui, kuris kovojo suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 65 kilogramų. Pakeliui į finalą jis įveikė visus savo priešininkus, o finale susikovė su atstovu iš Italijos. Finalinėje kovoje aiškiai matėsi Ervino pranašumas ir aiškia persvara, po 4 raundų kovos jis buvo tituluotas Pasaulio shindokai-kan karate čempionu ir apsijuosė čempiono diržu.

Kiek kitaip susiklostė kovos kitiems lietuviams: Juliui Jankauskui, tik finale teko pripažinti prašininko iš Prancūzijos pranašumą ir džiaugtis vicečempiono vardu. Gustas Dimša jau pirmojoje savo kovoje turėjo pripažinti pajėgesnio priešininko is Prancuzijos pranašumą ir teko pasitraukti iš tolimesnių čempionato kovų.

 

Atnaujinta 2016 balandžio 05, Antradienis. 20:53

Komentarai   

+2 #3 bushido? 2016-04-07 10:10
Cituoja Tomas323:
O tai kiek priešininkų buvo iki to finalo? Ir koks ten finalas, jei aiškiai matėsi pranašumas? Kokio lygio varžybos? Ar Edvinas labai geras? Gal kada jį pamatysim bushido ringe?

Parašyta mėgėjai - tai lygis matyt kol kas kaip mėgėjo.
Mistinis bushido tikriausiai tik Lietuvoje yra ir net nelabai aišku kas tai - tai manau nėr ko ir lipti bushido ringą.
Cituoti
+1 #2 anas 2016-04-06 17:23
Kiek žinau, Ervinas Fokinas dalyvauja/yra dalyvavęs MMA kovose.
Cituoti
+1 #1 Tomas323 2016-04-06 15:36
O tai kiek priešininkų buvo iki to finalo? Ir koks ten finalas, jei aiškiai matėsi pranašumas? Kokio lygio varžybos? Ar Edvinas labai geras? Gal kada jį pamatysim bushido ringe?
Cituoti

Komentuoti

Perspėjame, jog už komentarų turinį atsako komentatoriai įstatymuose numatyta tvarka.


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

Populiariausia per mėnesį

Draugai

smauglys jb dubuklis jb
asia jb produktaisportui jb
dojo jb plungesriteris jb
budora jb boksopasaulis jb
pantera jb grappling jb
   

Hostingas Serveriai.lt

Atsiųsk naujieną!